rivne1.tv / Проекти / Перший розважальний /
// 19.10.2018

теги: Дубно, історія, синагога

Загублена історія: Велика синагога в Дубно [ФОТО]

Загублена історія: Велика синагога в Дубно [ФОТО] Усі ми знаємо місто Дубно через те, що там знаходиться замок. Сьогодні ми пропонуємо Вам дізнатися про ще одну пам'ятку історичного міста - Велика синагога. Як було і що маємо зараз дивіться далі:

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Viber: Rivne1.tv

Я часто була біля цієї будівлі, але мені здавалося, що це колишня військова споруда, і я завжди проходила повз. Але згодом мені розповіли, що це одна із найбільших синагог в Західній Україні.

pic

Я почала шукати інформацію, і довідалася про це те, що синагога, яка розташована в Дубно, найбільша у Східній Європі. Вона була збудована в далекому XVI столітті. Будівництво синагоги тривало 12 років

pic

Будували її у стилі барокко. Але будівля декілька разів зазнавала перебудови. Є ймовірність того, що синагога була не тільки спорудою для молитви, а й для захисту: товсті стіни, бійниці.

pic

В 1941 році в Дубно неподалік синагоги було створено гетто. І в період окупації звідси було вивезено і розстріляно близько 12 тисяч євреїв. Синагога втратила свою цінність.

pic

На сьогоднішній день синагога стоїть повністю закрита. Йдуть ремонтні роботи щодо перекриття даху. Є надія на те, що історичну пам'ятку відреставрують і ми матимемо ще одну туристичну родзинку в області.

picpicpic

picpicpicpic

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Рівненщина містична: Легенда про Беату [ВІДЕО]

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Мандруй і знай свій рідний край: Дубно

Рівненщина туристична: унікальна синагога в Острозі [ФОТО]

переглядів: 1403

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 08.12.2018
<a href='/Info/?id=96929' >Садиба Валевських у Гощі: руїни історії, які оживуть [ФОТО]</a>

Садиба Валевських у Гощі: руїни історії, які оживуть [ФОТО] (переглядів: 378)

Усім тим хто любить не тільки мандрувати, а й занурюватися у власну історію присвячується... Є надія на те, що на теренах Рівненщини з'явиться ще одна цікавинка для туристів із різних куточків країни.
// 06.12.2018
<a href='/Info/?id=88931' >Мандруємо Рівненщиною: машина часу  [ТЕСТ]</a>

Мандруємо Рівненщиною: машина часу [ТЕСТ] (переглядів: 3821)

Як було і що лишилося? Запустіть машину часу історичними та архітектурними пам'ятками Рівненщини, дізнайтеся, що впізнали, а що стало для Вас новим.
// 01.12.2018
<a href='/Info/?id=96610' >Туристична родзинка Гощі: водяний млин ХІХ століття [ФОТО]</a>

Туристична родзинка Гощі: водяний млин ХІХ століття [ФОТО] (переглядів: 641)

Рівненщина ще має багато цікавинок для завзятого мандрівника. Здавалося, що ніби бачив вже все. А виявляється, що рідний край приховує ще дуже багато гарних місць та неймовірних пам'яток архітектури. Однією із таких є Заставський водяний млин. Він знаходиться у мальовничому куточку України, в селищі Гоща. Давайте разом подивимося як він виглядає.
// 29.11.2018
<a href='/Info/?id=96576' >Історія за зачиненими дверима: маєток Стецьких  [ФОТОРЕПОРТАЖ]</a>

Історія за зачиненими дверима: маєток Стецьких [ФОТОРЕПОРТАЖ] (переглядів: 767)

Маєток, який можливо польський пан програв колись у карти, розташований на мальовничому пагорбі у селі Великі Межирічі. Через низку різних факторів, двері палацу не відкриті для пересічного мандрівника. Але нам таки вдалося потрапити у середину. Як виглядає нині маєток, дивіться далі...