rivne1.tv / Новини /
// 07.10.2018

теги: Рівне, Нива, Верес

Рівненський "Верес" не зміг виграти у "Ниви"

Рівненський "Верес" не зміг виграти у "Ниви" Рівненський "Верес" перериває шестиматчеву безпрограшну серію, поступившись на власному полі вінницькій "Ниві".

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Viber: Rivne1.tv

До звітного поєдинку "Верес" та вінницька "Нива" підійшли в якості сусідів у турнірній таблиці. Суперників розділяв усього один пункт. Обоє - сподівалися на перемогу у Млинові, аби не дати втекти у відрив лідерам: "Минаю", "Калушу" і "Поліссю".

Можливо, звідси та обережність, з якою команди розпочали гру. Через ушкодження ще на старті поєдинку поле через травму залишив Борис Орловський. А по-справжньому гольовий момент господарі створили лише на 27-й хвилині, коли Кулініч зреагував на удар Олега Маїка.

Після цього команди заграли веселіше. Стійка виручила "Верес" після удару Музиченка. А у рівнян продовжив феєрити Маїк. Удар з розвороту після скидки Олександра Логінова - прийшовся повз ворота. А дальній постріл нашого форварда метрів з 25-ти - знову потягнув голкіпер вінничан. Перший тайм - 0:0.

Одразу після перерви кутовий біля наших воріт завершився голом. Ударом з розвороту відзначився Михайло Шестаков.

Одразу після цього Олег Шандрук замість оборонця Олександра Мосіюка - кинув у бій хавбека Івана Гребенюка. Пізніше опорника Максима Боровця змінив третій номінальний форвард Тарас Пецків. Рівняни увесь тайм насідали на ворота вінничан, але витиснути гол не зуміли.

Шанс змінити цифри на табло були, признач арбітр пенальті за гру рукою оборонця "Ниви" наприкінці зустрічі. Втім, поставити імовірний одинадцятиметровий у ворота гостей Андрій Холявко не наважився.

Повідомляє інформаційна служба НК "Верес" (Рівне).

переглядів: 456

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>

Інші публікації у розділі:

// 16.12.2018
<a href='/Info/?id=97102' >Рівнянин Михайло Романчук став чемпіоном світу</a>

Рівнянин Михайло Романчук став чемпіоном світу (переглядів: 330)

Блискучою перемогою українського плавця завершився фінальний заплив на 1500 м вільним стилем на чемпіонаті світу на короткій воді у китайському Ханчжоу.
<a href='/Info/?id=97096' >Рівненський "Кардинал" вдруге поступився львівській "Енергії"</a>

Рівненський "Кардинал" вдруге поступився львівській "Енергії" (переглядів: 146)

“Кардинал-Рівне” вдруге у сезоні поступився львівській “Енергії” і опустився з другої на третю сходинку турнірної таблиці.
// 13.12.2018
<a href='/Info/?id=97053' >Чемпіонат міста з кйокушінкаі карате Унія відбувся у Рівному </a>

Чемпіонат міста з кйокушінкаі карате Унія відбувся у Рівному (переглядів: 197)

У змаганнях брали участь хлопці та дівчата віком від 6 до 15 років.
// 12.12.2018
<a href='/Info/?id=97036' >Львівська «Енергія» їде до Рівного [АНОНС]</a>

Львівська «Енергія» їде до Рівного [АНОНС] (переглядів: 218)

Колишня команда Станіслава Гончаренка прагне догнати лідерів чемпіонату України з фут залу. Чи зможуть рівняни підтвердити статус фаворита. Західноукраїнське протистояння. Кардинал (Рівне) Енергія (Львів). Субота 15 грудня початок о 13:00. Пряма трансляція тільки на Першому місцевому.