rivne1.tv / Проекти / ПрофіБуд /
// 04.10.2018

4 способи звукоізоляції квартири

4 способи звукоізоляції квартири Немає нічого гіршого, ніж шум за стіною сусідньої квартири. Ви не можете заснути, важко зосереджуєтесь на своїх справах і просто не комфортно, коли за стіною гул. Що робити?

1. Блокувати шум між кімнатами

Звук, що переміщається по кімнаті, відскакує від твердих поверхонь і поглинається м'якими матеріалами, такими, як бавовна, повсть, плитки з композитного деревного волокна або піна, що прикріплюються безпосередньо на стіни, стелі, меблі, перегородки в приміщеннях і до дверей. Також допоможе додавання більшої кількості предметів м'яких меблів, які поглинуть звук.

Облицювання стіни дерев'яними волокнами, змішаними з цементом і водою. Матеріал має шумопоглинаючі властивості, які можуть поліпшити акустику приміщення.

2. Блокування зовнішнього шуму з вулиці

Шум легко проникає в квартиру з вулиці, якщо вікна мають одинарне скло. Оптимальним варіантом стануть вікна з тришаровим склом. Якщо це неможливо, повісьте важкі або дуже щільні штори з багатьма шарами тканини і густим драпіруванням. Обов'язково перевірте ущільнення навколо кожного вікна дверного полотна на наявність зазорів.

Також допоможуть заглушити шум килими і подушки. Всі ці матеріали не тільки зменшують звуки, не дозволяючи їм поширюватися по дому, але і прикрашають кімнату.

3. Акустичні екрани

Ще один перевірений спосіб ефективного відключення звуку - екрани з акустичного поролону. Цей метод дуже ефективний і досить дешевий, але його серйозним недоліком є необхідність установки екранів в стіні, а не на ній. Практично, це означає невеликий ремонт.

Замість поролону може бути мінеральна вата. У цьому випадку варто вдатися до допомоги будівельників.

4. Шум, що проходить крізь стелі і стіни

Зменшити шум кімнати через стінку можна за допомогою книжкових полиць або масивних меблів, поставлених до стіни, і додайте лист пінополістиролу за полицями для більшого блокування звуку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як зберегти тепло в будинку?

Як зробити кімнату світлішою?

переглядів: 912

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 06.12.2018
<a href='/Info/?id=96857' >Чи можна класти лінолеум на лінолеум: пошук правильного рішення</a>

Чи можна класти лінолеум на лінолеум: пошук правильного рішення (переглядів: 247)

Лінолеум - найпопулярніше покриття для підлоги. Одна з головних його переваг - простота в укладанні і демонтажі. Його заміну можна легко зробити самостійно, володіючи мінімумом будівельних навичок, маючи невелику кількість інструментів. Коли мова йде про заміну покриття, то виникає логічне запитання: чи можна класти лінолеум на лінолеум.
// 05.12.2018
<a href='/Info/?id=96819' > Які матеріали використовувати для оформлення стін у ванній?</a>

Які матеріали використовувати для оформлення стін у ванній? (переглядів: 238)

Плитка у ванній - не єдиний хороший матеріал для облицювання мокрих стін і підлоги. Є матеріали, які здатні замінити традиційний кахель.
// 16.11.2018
<a href='/Info/?id=96287' >Як захистити квартиру від злодіїв, поки вас немає вдома?</a>

Як захистити квартиру від злодіїв, поки вас немає вдома? (переглядів: 488)

Крадіжки в квартирах і будинках зовсім не рідкість. В Україні в минулому році поліція офіційно зареєструвала більше 22 тисяч квартирних пограбувань. Як захистити будинок від злодіїв?
// 14.11.2018
<a href='/Info/?id=94892' >Як зберегти тепло в будинку?</a>

Як зберегти тепло в будинку? (переглядів: 1578)

Похолодало і ви дістали обігрівачі? Тоді, дізнайтеся зберегти тепло в квартирі і будинку до настання сезону опалення і як заощадити гроші, коли батареї будуть гарячими.