rivne1.tv / Проекти / Перший розважальний /
// 24.10.2018

Як виявити, що вас обманюють

Як виявити, що вас обманюють Якщо ви сумніваєтеся чи правду вам говорять, придивіться до деталей.

Навчитися розпізнавати обман вам допоможуть шпигунські прийоми, якими поділився колишній агент ЦРУ Джейсон Хансон (Jason Hanson) в своїй книзі "Захисти себе за методикою спецслужб".

Зверніть увагу: щоб застосовувати прийоми, описані нижче, вам потрібно знати реакцію людини в спокійному для себе стані, що для неї норма, а що - ні. Також слід пам'ятати, що ця інформація не дає стовідсоткової гарантії розпізнавання брехуна.

1. Непряма відповідь

Перша ознака брехні - ухилення від прямої відповіді на питання. Припустимо, ви питаєте: "Ти мені зраджуєш?" - і чуєте у відповідь: "Та як ти могла мене в такому запідозрити? Чому ти думаєш, що я на таке здатний? Це твої подруги задурили тобі голову! Більше їх слухай! ". Брехун може почати говорити, що він найбільш добропорядна людина в світі, найправильніший і вірний. Чесна людина не буде перерахувати всі причини, за якими йому можна вірити, а просто відповість на питання.

2. Ноги

Багато людей наївно думають, що брехуна найлегше розпізнати по його обличчю, але це не завжди так. Набагато більше інформації видають ноги людини. Напевно у вас бували такі ситуації, коли ви сиділи поруч з людиною і задавали їй провокаційне запитання, а у відповідь людина починала смикати ногами. Швидше за все, це означає, що вона брехала. Однак не забувайте про те, що є люди, які майже завжди посмикують ногами при розмові.

3. Занадто щирий погляд

Видати брехуна може занадто чесний і щирий погляд. Якщо людина дивиться вам прямо в очі, надто прямо і щиро, це може означати, що вона бреше.

4. Гіперреакція

Багато брехунів реагують на звинувачення їх у брехні занадто емоційно. Мета гіперреакції в тому, щоб змусити вас відчувати почуття провини за свої підозри.

5. Переляк

Деякі люди не вміють брехати або ж дуже швидко "розколюються". Якщо у відповідь на вашу підозру людина лякається, не знає, що сказати і починає нервувати - ймовірно, ви зловили його на обмані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

11 способів позбавитися від зайвих: думок, страхів, кілограмів і речей

переглядів: 739

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 12.11.2018
<a href='/Info/?id=96159' >Перелік важливих справ, які обов'язково потрібно зробити до Нового року</a>

Перелік важливих справ, які обов'язково потрібно зробити до Нового року (переглядів: 237)

До настання Нового року потрібно встигнути навести порядок скрізь і в усьому: в своїх думках, в будинку або квартирі, на роботі і в особистому житті. Наш перелік важливих справ, які потрібно зробити до святкування Нового року, допоможе вам все встигнути і нічого не забути.
// 08.11.2018
<a href='/Info/?id=96044' >10 способів впоратися зі стресом, якими користуються успішні люди</a>

10 способів впоратися зі стресом, якими користуються успішні люди (переглядів: 263)

Ми не можемо жити без стресу. Це невід'ємна частина нашого життя. Від депресій і стресу страждають також і успішні, багаті і знамениті люди. Хоча нам здається, чому їм переживати? Кожен з них виробив свій метод боротьби зі стресом. Про них ми вам і розповімо.
// 03.11.2018
<a href='/Info/?id=95002' >11 способів позбавитися від зайвих: думок, страхів, кілограмів і речей</a>

11 способів позбавитися від зайвих: думок, страхів, кілограмів і речей (переглядів: 926)

Часто буває, що пора навести лад не лише в кімнаті, а й у своїх думках і заодно позбутися декількох кілограмів та перебороти свої страхи.
// 02.11.2018
<a href='/Info/?id=95221' >П'ять продуктів, які покращують пам'ять та мислення</a>

П'ять продуктів, які покращують пам'ять та мислення (переглядів: 896)

Харчування має вирішальне значення для збереження і якісної роботи мозку.