Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /

// 02.10.2018

теги: школа, Рівне, дуби, НВК 19

У Рівному до ювілею школи висадили 20 червоних дубів [ФОТО]

У Рівному до ювілею школи висадили 20 червоних дубів [ФОТО] Така акція стала своєрідним продовженням. Адже на території закладу вже росте яблуневий сад, який діти висадили 10 років тому.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Viber: Rivne1.tv

Цього року НВК "школа - ліцей" №19 святкує 30-тиріччя. Саме до цієї дати батьки 1-В класу вирішили висадити на території закладу 20 червоних дубів.

- Ідея висадити дуби належала татові учениці 1-В класу нашої школи Олексію Буковецькому, який і закупив саджанці, - розповіла директор НВК "школа-ліцей" №19 Інна Верхова. - Батьки його підтримали, тож усі разом зуміли організуватися і провести таку акцію. Приємно, що робили усе насправді разом: випускники школи, учні 11 класу, викопали лунки, батьки учнів 1-В Володимир Котьолка та Олександр Шмендрук допомогли привезти землю та зробили рештування для кожного саджанця.

А вже висаджували усі разом - цілими сім'ями та родинами. Долучалися не лише батьки та діти, а й сестрички й братики, бабусі й дідусі.

- Наші діти тільки прийшли в школу, такі ж маленькі, як і ці саджанці, які ми всі разом висадили. Будемо дивитися, як ростуть дубочки, як ростуть діти. Сподіваємося, що вдасться щороку фотографуватися біля наших дерев, - каже Олексій Буковецький.

Організатори акції та вчителі сподіваються, що дубочки гарно ростимуть й уникнуть рук вандалів, як це, на жаль, часто буває.

До речі, на території школи вже росте яблуневий сад. Його посадили учні школи 10 років тому, також до ювілею. Тож висадка дубів стала продовженням традицій.

picpicpicpicpicpicpicpicpicpicpic

pic

rivne1.tv
переглядів: 1347

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 13.11.2018
<a href='/Info/?id=96202' >У Рівному прийняли порядок розміщення вивісок [ВІДЕО]</a>

У Рівному прийняли порядок розміщення вивісок [ВІДЕО] (переглядів: 88)

У Рівному хочуть впорядкувати вивіски. А головне очистити місто від надмірної реклами. Саме це питання викликало найбільші дискусії на засіданні виконкому Рівненської міської ради. Активісти просять розміщувати вивіски за новими правилами аби вони гармонійно вписувались у архітектуру міста.
// 13.11.2018
<a href='/Info/?id=96201' > Історія та мрії незрячої рівнянки [ВІДЕО]</a>

Історія та мрії незрячої рівнянки [ВІДЕО] (переглядів: 91)

Сьогодні, 13 листопада, відзначають Всесвітній день сліпих. В Україні приблизно 100 тисяч людей мають таку ваду, з них понад 10 тисяч - діти. Попри все, вони живуть повноцінним життям і надихають інших.
// 13.11.2018
<a href='/Info/?id=96198' > У Рівному вирішували, як боротись з незаконним обігом наркотиків [ВІДЕО]</a>

У Рівному вирішували, як боротись з незаконним обігом наркотиків [ВІДЕО] (переглядів: 150)

У Рівному продовжують боротися з розповсюдженням наркотиків. Експерти говорять про нові тенденції - наркоманія молодіє. А все через легкодоступність.
// 13.11.2018
<a href='/Info/?id=96195' >Чому рівняни обирають волонтерство? [ВІДЕО]</a>

Чому рівняни обирають волонтерство? [ВІДЕО] (переглядів: 377)

А ще 13 листопада відзначають Всесвітній день доброти. Одні з її носіїв - волонтери. А ще діють благодійні організації. Їхня кількість у Рівному з кожним роком зростає.