rivne1.tv / Новини /
// 21.09.2018

теги: Рівненщина, змагання, легкоатлети

Легкоатлети з Рівненщини виступили на Чемпіонаті України

Легкоатлети з Рівненщини виступили на Чемпіонаті України На Чемпіонаті України з легкої атлетики серед спортсменів 2003-2004 років народження Рівненщину представляла збірна команда, до складу якої увійшли сім спортсменів Костопільського ліцею-інтернату спортивного профілю.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Viber: Rivne1.tv

Чемпіонкою в метанні списа уже не вперше стала вихованка КЗ "Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту" Рівненської обласної ради Ольга Мосійчук. На Чемпіонаті України з легкої атлетики, який днями відбувся у Харкові, спортсменка виступила з переможним результатом 35м 88см.

Інший вихованець ліцею Віталій Барук опинився за крок до п’єдесталу, поступившись у стрибках в довжину бронзовому призеру лише на 2см, видавши результат у 6м 16см.

Крім того, п’яті місця на цих легкоатлетичних змаганнях посіли Тарас Товкач - у стрибках в довжину з результатом 6м 12см та Валерія Гуріна - у бігу на 100м з бар’єрами. Сьоме місце здобув у метанні списа Іван Лавор, на восьмій позиції у цій же дисципліні опинилася Алла Тарар.

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради.

переглядів: 408

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>

Інші публікації у розділі:

// 16.12.2018
<a href='/Info/?id=97102' >Рівнянин Михайло Романчук став чемпіоном світу</a>

Рівнянин Михайло Романчук став чемпіоном світу (переглядів: 330)

Блискучою перемогою українського плавця завершився фінальний заплив на 1500 м вільним стилем на чемпіонаті світу на короткій воді у китайському Ханчжоу.
<a href='/Info/?id=97096' >Рівненський "Кардинал" вдруге поступився львівській "Енергії"</a>

Рівненський "Кардинал" вдруге поступився львівській "Енергії" (переглядів: 146)

“Кардинал-Рівне” вдруге у сезоні поступився львівській “Енергії” і опустився з другої на третю сходинку турнірної таблиці.
// 13.12.2018
<a href='/Info/?id=97053' >Чемпіонат міста з кйокушінкаі карате Унія відбувся у Рівному </a>

Чемпіонат міста з кйокушінкаі карате Унія відбувся у Рівному (переглядів: 197)

У змаганнях брали участь хлопці та дівчата віком від 6 до 15 років.
// 12.12.2018
<a href='/Info/?id=97036' >Львівська «Енергія» їде до Рівного [АНОНС]</a>

Львівська «Енергія» їде до Рівного [АНОНС] (переглядів: 218)

Колишня команда Станіслава Гончаренка прагне догнати лідерів чемпіонату України з фут залу. Чи зможуть рівняни підтвердити статус фаворита. Західноукраїнське протистояння. Кардинал (Рівне) Енергія (Львів). Субота 15 грудня початок о 13:00. Пряма трансляція тільки на Першому місцевому.