rivne1.tv / Проекти / Святкові канікули /
// 12.10.2018

Що важливо знати про людей, народжених в жовтні

Що важливо знати про людей, народжених в жовтні Якими ж рисами характеру володіють люди, народжені в жовтні?

Місяць народження відповідає за справжнє втілення людини. І ставить певні завдання перед людиною в реальному житті. Виконуючи ці завдання людина накопичує для себе більше "хороших бонусів", енергії і сил, благополуччя в певних сферах життя. Ще завдання по місяцю народження називають "завданням Роду" або "Для чого людина прийшла в свій Рід?".

У людей, народжених в жовтні, потенційно "вшитий талант бізнесмена". Їм дають цей талант для примноження фінансових капіталів Роду. В іншому випадку, якщо людина, народжена в жовтні, не виконує свого завдання, всі гроші будуть забирати різними способами.

Місяць жовтень управляється планетою Венера і чарівним знаком Терезів. Люди, народжені в цьому місяці, відрізняються особливо гострим почуттям справедливості, прагнуть до гармонії у всіх сферах свого життя і цілком заслужено вважаються справжніми миротворцями. Вони відмінно процвітають в кар'єрі, завдяки своєму такту, дипломатичності і вродженій винахідливості.

Якщо ви народилися в жовтні, то вам слід уникати стану тривалої нерішучості, а також вчитися на своїх помилках, а не закривати на них очі. Ви усіма силами намагаєтеся досягти внутрішнього балансу, емоційної, фінансової та духовної стабільності. Людям жовтня не завадило б ще й навчитися постояти за себе, а також робити свій вибір, слідуючи не тільки своєму раціональному розуму, а й інтуїції.

Люди, народжені в жовтні зраду не вибачають! Вони дуже хороші лідери, як в родині, так і в роботі. Дуже жадають підтримки і практично не переносять критику.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як позбутися від негативної енергії і змінити своє життя на краще

Як зрозуміти, що з вас висмоктують сили: ознаки енергетичного вампіра

переглядів: 516

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 14.10.2018
<a href='/Info/?id=72967' >Привітання з Днем Захисника України</a>

Привітання з Днем Захисника України (переглядів: 4426)

14 жовтня всі українці відзначають славне свято День Захисника України. Тому не забудьте привітати своїх рідних, коханих та улюблених захисників.
// 12.10.2018
<a href='/Info/?id=95301' >Новосілля за всіма правилами: 7 прикмет для щастя в новому будинку</a>

Новосілля за всіма правилами: 7 прикмет для щастя в новому будинку (переглядів: 355)

Новосілля - дуже хвилююча і радісна подія для всієї родини, хоча і вельми клопітка. Переїзд - це можливість почати життя з чистого аркуша, тому з цією подією пов'язано багато прикмет і повір'їв. Що потрібно знати, щоб в новому будинку оселилися радість, щастя і достаток?
// 11.10.2018
<a href='/Info/?id=95251' >Що робити, щоб не збулася погана прикмета: як уникнути біди</a>

Що робити, щоб не збулася погана прикмета: як уникнути біди (переглядів: 280)

Забобонні люди дуже серйозно сприймають всі знаки долі і всерйоз турбуються за своє майбутнє, варто тільки чорній кішці ступити на їх шлях. Що робити, щоб погана прикмета не збулася?
// 10.10.2018
<a href='/Info/?id=95249' >Які сни говорять про швидкі зміни в житті</a>

Які сни говорять про швидкі зміни в житті (переглядів: 1479)

Сновидіння часто несуть в собі дуже важливу інформацію, допомагають знайти потрібне рішення або зробити складний вибір, головне, правильно їх витлумачити. Які 5 снів обіцяють вам зміни в житті?