rivne1.tv / Проекти / Перший розважальний /
// 19.09.2018

Як дізнатися характер людини по почерку: цікаві факти

Як дізнатися характер людини по почерку: цікаві факти Зв'язок між почерком та індивідуальними особливостями людини вивчає спеціальна наука графологія. Щоб визначити характер людини враховуються безліч нюансів: розмір і форма букв, нахил, натиск, розмір полів та багато іншого. Що ж можна дізнатися про людину за почерком?

Про що розкажуть особливості вашого почерку?

Великий почерк говорить про те, що людина дуже товариська і легко знаходить спільну мову з оточуючими. А ось, дрібний або, як його ще називають, "бісерний" почерк, навпаки, вказує на те, що людина сором'язлива, скритна і мовчазна, проте більш спостережлива і зібрана, ніж той, хто завжди відкритий до спілкування.

Люди, які надають буквам округлі форми, дуже добрі, довірливі і відкриті, вони люблять бути в центрі уваги, але вельми непрактичні. Ті ж, чий почерк виглядає незграбно, люди дуже егоїстичні, рідко зважають на чужі інтереси і завжди женуться за користю.

Нерозбірливий почерк говорить про те, що людина дуже активна, заповзятлива, але схильна до неврозів. Такі люди дуже потайні, постійно намагаються ввести співрозмовника в оману і приховати справжній стан своїх справ.

Про величезну силу волі, терпіння, витримку і завзятість каже сильний натиск на ручку і олівець, а ось якщо людина пише тонко, ледь торкаючись ручкою листа, то вона, навпаки, дуже недовірлива.

Якщо людина не з'єднує слова, а ставить їх окремо, з проміжками, знайте, перед вами вкрай егоцентрична і неврівноважена особистість, яка дуже складно знаходить з людьми спільну мову. Букви, написані разом, з акуратними правильними сполуками говорять про прекрасне логічне мислення в людини.

Якщо слова в рядку "скачуть" хвилями - це говорить про природну хитрість і лукавство, про те, що людина здатна плести за вашою спиною плітки та інтриги. Якщо рядок піднімається вгору - це свідчить про те, що перед вами оптиміст і невиправний романтик, а ось рядок, нахилений вниз, навпаки, видає в людині песиміста, схильного все драматизувати.

Якщо людина пише не залишаючи полів на аркуші - це говорить про те, що вона повністю сконцентрована на собі і в її житті немає місця іншим людям. Якщо поля дуже широкі, однакові з двох сторін - це означає, що перед вами дуже щедра і добродушна людина, хоч і трохи хвалькувата. Якщо ж поля на одному аркуші різні зліва і справа - це вказує на надмірну безпечність людини.

Якщо людина пише з дуже сильним нахилом, то це характеризує її як новатора, любителя експериментів, людину досить відкриту, яка не приховує свої почуття. А ось щодо рівного почерку без нахилу - це говорить про те, що перед вами дуже гармонійна особистість, стримана і спокійна. Якщо букви в словах розбігаються, то вліво, то вправо - це значить що характер у людини дуже примхливий та імпульсивний.

Підпис теж може багато чого розповісти про характер людини, так, наприклад, простий, позбавлений ​​химерності підпис, говорить про рішучий і впевнений характер свого володаря. Дуже великийа підпис означає, що людина дуже залежить від думки оточуючих і схильний до всіх прислухатися.

Якщо підпис обведений колом - це говорить про сором'язливість і скритність. А якщо він зовсім позбавлений ​​розчерків - це значить, що перед вами дуже смілива, енергійна та ініціативна людина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як зберегти енергію і сили після робочого дня: 5 способів

переглядів: 364

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 12.10.2018
<a href='/Info/?id=95305' >5 способів познайомитися з хлопцем, який подобається</a>

5 способів познайомитися з хлопцем, який подобається (переглядів: 277)

Очі блищать, серце вилітає з грудей, а слова і думки плутаються, але ви чітко розумієте, що цей хлопець вам подобається і ви хочете з ним познайомитися. Але як? Перед вами 5 способів, які допоможуть почати спілкування з вподобаним незнайомцем.
// 11.10.2018
<a href='/Info/?id=95275' >5 правил покупки, зберігання і приготування грибів</a>

5 правил покупки, зберігання і приготування грибів (переглядів: 125)

Гриби не найпростіша їжа. Складно вибрати, потрібно правильно зберігати і вміти смачно їх приготувати. Але, щоб освоїти ці премудрості, досить запам'ятати всього п'ять правил.
// 10.10.2018
<a href='/Info/?id=95226' >Які пари по знаку зодіаку найміцніші</a>

Які пари по знаку зодіаку найміцніші (переглядів: 196)

Чи вірите ви, що зірки активно впливають на ваше особисте життя?
// 05.10.2018
<a href='/Info/?id=95112' >Осіння випічка: шоколадний пиріг з гарбузом, яблуками та родзинками</a>

Осіння випічка: шоколадний пиріг з гарбузом, яблуками та родзинками (переглядів: 290)

Бажаєте посмакувати чимось смачненьким? Тоді спробуйте сезонну випічку.