rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Порадник /
// 12.09.2018

5 правил хороших батьків: прості секрети виховання

5 правил хороших батьків: прості секрети виховання
Дане зображення не є прямою ілюстрацією до матеріалу.
Батьками бути складно. Ніде цьому не вчать. А всі ми хочемо бачити наших дітей щасливими і бути ідеальними вихователями для них. Як же стати хорошими батьками?

Щоб виховати гармонійну і впевнену в собі особистість, батьки повинні, в першу чергу, самі бути щасливими. А далі - слідувати нескладним правилам.

Не контролюйте кожен крок

Гіперопіка над дитиною ніколи не приносить нічого хорошого. Діти, виховані методом контролю кожного кроку, виростають в невпевненими в собі. Вони все життя бояться вийти за межі зони комфорту. Не опікати надмірно вчіться ще в ранньому дитинстві дитини. Звичайно, не варто пхати йому руки в конфорку, щоб він зрозумів небезпеку вогню. Але і ходити по п'ятах в 10 років - занадто.

Читайте також: Спорт за знаком Зодіаку: як виростити чемпіона

Не сваріться на очах у дитини

Це не означає, що лаятися потрібно, пішовши в іншу кімнату. Будь-який скандал змушує задуматись дитину про безпеку. Всі питання потрібно з'ясовувати мирним шляхом. Навіть, коли ви на межі розлучення, зберігайте дружні стосунки. У ранньому віці закладаються поведінкові моделі дитини. Скандали він перенесе в своє доросле життя.

Поборіть монстрів в його кімнаті

Ви повинні навчити малюка боротися зі своїми страхами. Важливо не лякати його. Уміння перемогти найстрашніших монстрів допоможе дитині в дорослому віці не бояться нових перешкод.

Відповідайте на всі питання

«Мамо, а чому сонце жовте? А чому воно світить? Та багато інших» Не відповідайте дитині «поживеш - побачиш», а повноцінно. Звичайно, всі подробиці відкривати не варто, але говоріть правду. Природна цікавість, яку батьки підтримують, допоможе дитині не боятися нової інформації і знань.

Хваліть

Найбільш повно, максимально чесно, максимально часто. Похвала для дитини - крила, на яких він влетить у доросле життя. Не бійтеся перехвалити. Пам'ятайте, в житті буде занадто багато людей, які будуть проти дитини. Станьте йому тилом, до якого можна приходити в важкий момент.

переглядів: 512

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 29.10.2018
<a href='/Info/?id=95761' >Як відлучити малюка від грудей?</a>

Як відлучити малюка від грудей? (переглядів: 177)

Нерідкі випадки, коли мамі, яка годує грудьми забороняється давати своє молоко дитині (інфекційний мастит, прийом лікарських препаратів). Найчастіше це трапляється до виповнення дитині шести місяців.
// 25.10.2018
<a href='/Info/?id=95651' >Кращі сучасні дитячі книги: 3 книги для читання дітям і з дітьми</a>

Кращі сучасні дитячі книги: 3 книги для читання дітям і з дітьми (переглядів: 220)

Є література, яку ми читаємо дітям для задоволення - це казки, вірші або короткі оповідання. А є книги, які формують в дитині культуру і спосіб життя, з якими вона буде рости і дорослішати, які вплинуть на неї як особистість, допоможуть позбутися від труднощів.
// 24.10.2018
<a href='/Info/?id=95603' >Що мама повинна зробити для сина? 15 цінних порад</a>

Що мама повинна зробити для сина? 15 цінних порад (переглядів: 344)

Мами завжди більш ретельно підходять до питання про виховання дитини. І якщо з вихованням дівчинки практично все виходить інтуїтивно і вони розуміють один одного з півслова, то з хлопчиками часто виникають труднощі.
// 25.09.2018
<a href='/Info/?id=94823' >3 головні помилки батьків, які заважають дитині звикнути до дитячого садочку</a>

3 головні помилки батьків, які заважають дитині звикнути до дитячого садочку (переглядів: 964)

Адаптація до дитячого садка ... У багатьох мам від цього словосполучення сіпається око і пітніють долоні, але якщо дотримуватися певних правил, то адаптація дитини в садочку пройде м'яко і безболісно. Які помилки роблять батьки, відправляючи дитину в садок? Читайте далі!