rivne1.tv / Проекти / Здорово жити /
// 11.09.2018

Кіста яєчника: ранні ознаки, які часто ігноруються

Кіста яєчника: ранні ознаки, які часто ігноруються Багато жінок не з чуток знають, що таке кіста яєчників. Це доброякісне патологічне утворення тісно пов'язане з менструальним циклом, тому найчастіше спостерігається у жінок молодого і середнього віку. Щоб захистити своє здоров'я, потрібно регулярно відвідувати гінеколога і знати симптоми, які можуть сигналізувати про потенційно серйозну проблему.

6 ранніх симптомів кісти яєчника

Більшість таких новоутворень не супроводжуються вираженою симптоматикою і проходять самостійно. Однак велика кіста яєчника може проявитися наступними ознаками:

• порушення менструального циклу;

• тягне біль в правому або лівому нижньому кутах живота (посилюється при місячних);

• здуття живота і відчуття тяжкості в ньому;

• неприємні відчуття під час статевого акту;

• часте сечовипускання;

• набір ваги (в деяких випадках).

pic

Коли потрібно звернутися до лікаря?

Негайно зверніться за медичною допомогою, якщо у вас спостерігаються такі симптоми:

• раптова і сильна тазова біль;

• висока температура або блювота;

• симптоми шоку (липка шкіра, прискорене дихання, непритомність або загальна слабкість).

pic

Сильний біль, викликана кістою яєчника, може вказувати на те, що вона розірвалася або пошкодила яєчник . Якщо кісти не ростуть або не викликають симптомів, то медикаментозне лікування може і не знадобитися. Лікарю, можливо, буде потрібно регулярне спостереження за зростаючою доброякісною пухлиною, оскільки існує ризик переродження в онкологію.

Важливо пам'ятати, що при наявності новоутворень будь-які теплові процедури (в тому числі надмірне перебування на сонці) протипоказані. Крім того, навіть якщо кіста вас абсолютно не турбує, потрібно регулярно спостерігати за нею: робити УЗД і здавати онкомаркери (кров з вени).

переглядів: 462

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 22.09.2018
<a href='/Info/?id=94740' >Горіхи: користь і шкода</a>

Горіхи: користь і шкода (переглядів: 187)

Горіхи багаті легкозасвоюваними білками, корисними жирами, вітамінами і мінералами, крім того, вони містять незамінні амінокислоти, необхідні для живлення мозку і здоров'я імунної системи. Людям, що стежать за свої вагою, необхідно пам'ятати, що горіхи дуже поживні, калорійні, тому при проблемах з вагою їх споживання необхідно обмежувати до декількох ядер в день.
// 22.09.2018
<a href='/Info/?id=94738' >Які пози подобаються жінкам і чоловікам</a>

Які пози подобаються жінкам і чоловікам (переглядів: 376)

Сексуальні стосунки відіграють важливу роль в житті чоловіка і жінки. Але їх сприйняття на рівні психології і фізіології у чоловіків і жінок різні. Дівчат часто хвилює питання, які пози найбільше подобаються чоловікам? А хлопці хочуть знати,які пози в сексі подобаються дівчатам?
// 08.09.2018
<a href='/Info/?id=94327' >Осіння алергія і як від неї врятуватись</a>

Осіння алергія і як від неї врятуватись (переглядів: 439)

Нежить, подразнення шкіри, раптові і безпричинні сльози - ні, це не грип та застуди, а осіння аллергія.Традиційним періодом страждань алергіків вважається весна - час активного цвітіння. Однак не менші небезпеки їх підстерігають і в осінній період.
// 07.09.2018
<a href='/Info/?id=94302' >Чи можна пити алкоголь вагітним і скільки?</a>

Чи можна пити алкоголь вагітним і скільки? (переглядів: 354)

Про негативний вплив градусних напоїв на здоров'я жінки і її майбутньої дитини багато пересудів, однак, незважаючи на всі запевнення фахівців, не всі готові повністю відмовитися від алкоголю.