rivne1.tv / Проекти / Перший розважальний /
// 11.09.2018

5 міфів про електрокари: правда чи вигадка

5 міфів про електрокари: правда чи вигадка Сьогодні багато хто обговорює тему електромобілів. За деякими твердженнями ці машини далекі від практичності і зручності простих авто. У наших умовах електрокари залишаються фішкою людей, які піклуються про природу і хочуть підкреслити свою унікальність.

5 головних міфів про електромобіль, які часто обговорюють.

Міф № 1 «Дорога машина».

Нові електромобілі коштують дорожче звичайних машин. Це правда, але можна ж придбати хорошу підтриману машину з електродвигуном. Потрібно враховувати ціну на машину і втрату у вартості часу на експлуатацію. Такий електрокар буде дешевше, ніж б/у авто з двигуном внутрішнього згоряння. Цей міф, тільки на половину правдивий.

Міф №2 «Електрокари рідше потрібно обслуговувати».

Рухомих деталей в електромашини менше, але обслуговувати його теж потрібно, і не рідше ніж просте авто. У машинах з електродвигуном є батарея. Так, у нього відсутній двигун внутрішнього згоряння, проте є велика батарея з десятками зв'язаних між собою осередками, кабелями, роз'ємами різного призначення і аварійним розмикачем. Ще додаткове обладнання: вакуумний насос підсилювача гальм з електроприводом, конвертер на 12 вольт, розетки для кабеля підзарядки. І багато інших технічно важливих деталей, які вимагають ремонту, контролю, заміни витратних матеріалів та обслуговування. Цей міф - неправда

Міф № 3 «Їздити на електромобілі в мороз не можна».

Літій-іонні батареї погано працюють при температурі нижче - 10 градусів. Для збереження працездатності, електрокари повинні підігріватися на місці «ночівлі» перед виїздом. У морозну погоду швидко знижується заряд акумулятора. Взимку пробіг електромашини знижується на 50%, і на зарядку йде більше часу. Цей міф - правда.

Міф № 4 «Електромобіль довго і часто заряджається».

Заводські характеристики електромобілів показують, що пробіг на одній зарядці куди менше, ніж запас ходу на повному баку для машин з будь-яким видом палива. Але, в житті не всі електрокари можуть проїхати на одному заряді 150 - 250 км. Це тільки стосується відомої Tesla, яка проїжджає 400 км. Підзарядка електромобіля: від домашньої 220-вольтової розетки заряджається 6 - 9 годин, від потужних прискорених станцій 2-4 години. Цей міф - частково правда.

Міф № 5 «Витрат на паливо немає, значить і вигідніше».

Однозначно сказати не можна. Щоденне використання електромобіля звичайно вигідніше машини з ДВС, так як витрати на «заправку» електрикою нижче. Але якщо врахувати більш високу вартість нового електрокара, а також необхідність заміни батареї після 8 років використання, то питання економії виглядає вже не так привабливо. Економічну доцільність покупки електромобіля в кожному конкретному випадку потрібно розраховувати індивідуально. Цей міф - частково правда.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як правильно відпочивати, щоб бути продуктивними

переглядів: 159

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 22.09.2018
<a href='/Info/?id=94712' >Як стати популярним блогером в Instagram?</a>

Як стати популярним блогером в Instagram? (переглядів: 64)

Інстаграм - це соціальна мережа, яка дозволила багатьом експертам, талантам, та й просто домогосподаркам стати знаменитостями. Блогери - настільки масштабне явище нашого життя, що списати його з рахунків вже зовсім неможливо.
// 21.09.2018
<a href='/Info/?id=92565' >Жителі, яких країн є найбільш щасливими</a>

Жителі, яких країн є найбільш щасливими (переглядів: 593)

Щороку, Організація Об'єднаних Націй (ООН) оприлюднює World Happiness Report, в якому 156 країн розміщені в залежності від того, наскільки щасливими в них відчувають себе люди.
// 20.09.2018
<a href='/Info/?id=94675' >10 навичок, які будуть цінуватися на ринку праці в майбутньому</a>

10 навичок, які будуть цінуватися на ринку праці в майбутньому (переглядів: 241)

З розвитком технологій ринок праці також не стоїть на місці, розвиваючись стрімкими темпами. Деякі професії вже знаходяться на межі вимирання, тоді як про деякі нові - не всі навіть чули.
// 10.09.2018
<a href='/Info/?id=94020' >Як улюблений вид спорту підкаже ваше покликання?</a>

Як улюблений вид спорту підкаже ваше покликання? (переглядів: 316)

Чи знали Ви, що улюблений вид спорту може підказати, в якій сфері діяльності ви зможете проявити себе і досягти висот.