rivne1.tv / Проекти / Весільний ажіотаж /
// 11.09.2018

Весільний макіяж: особливості вибору кистей

Весільний макіяж: особливості вибору кистей Якісно виконаний макіяж перетворює зовнішність. Умілі візажисти здатні приховати недоліки, виставити напоказ найбільш привабливі частини обличчя. Результат їхньої роботи залежить не тільки від професіоналізму виконавців. Запорука успіху - використання відповідних матеріалів. Мова йде не тільки про косметику - до уваги беруться характеристики кистей.

Інструментарій професіоналів: чому він перебирається в косметички звичайних жінок?

Кисті від зазначеного вище та інших виробників спочатку призначалися для співробітників салонів краси. Популярність їх обумовлена ​​цілою низкою характеристик:

зручністю при роботі;

значним експлуатаційним ресурсом;

стильним дизайном.

Раніше покупка професійних матеріалів ускладнювалася у зв'язку з їх недемократичною вартістю. Сьогодні придбати якісні товари реально за адекватні гроші. Тим, хто робить вибір на користь товарів від бренду Боббі Браун, необхідно пам'ятати про їх характерному ознаці - ручці білого кольору.

Види кистей для макіяжу, що застосовуються на практиці

Ідеальна зовнішність - це результат використання різнопланового інструментарію. Звичайна жінка рідко створює макіяж всіма засобами, які в арсеналі професіоналів. Однак в її косметичці повинен бути необхідний мінімум. Він включає в себе кисті для:

Пудри. Використовувати для нанесення пудри спонж категорично не рекомендується. До уваги приймаються не тільки естетичні, але і гігієнічні аспекти. Кисть повинна бути широкою, з м'яким ворсом.

Рум'ян. Ворс вибирається м'який. Форма інструменту - плоска, овальна. Точне визначення тону впливу досягається при роботі з трохи скошеної пензлем.

Тіней. Ворс повинен бути коротким і плоским. Це дозволяє проводити роботи біля століття.

Губ. Інструмент необхідний для більш чіткої підводки контурів. Помаду слід наносити до країв від центру.

Розтушовування тіней. Ворс кисті вибирається м'який (матеріал виготовлення - хутро кози, білки або соболя).

Підводки. Одна з кистей - загострена (з її допомогою виконується повсякденний макіяж). Друга - для вечірнього макіяжу (широка, трохи скошена).

Джерело

переглядів: 280

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 22.09.2018
<a href='/Info/?id=33173' >Весільні келихи молодят. Скільки їх повинно бути?</a>

Весільні келихи молодят. Скільки їх повинно бути? (переглядів: 9970 / коментарів: 1)

Плануючи весілля , в першу чергу потрібно витримати стиль свята. Як виглядатимуть молодята , як прикрасити автомобіль , зал ресторану і багато іншого. Аксесуари в цей момент грають дуже важливу роль - вони додають елегантності загальній картині і підкреслюють вишуканий смак.
// 19.09.2018
<a href='/Info/?id=94529' >Як вибрати весільне взуття: прикмети та поради</a>

Як вибрати весільне взуття: прикмети та поради (переглядів: 117)

Уявіть, що у вас весілля. Навколо радіють гості, тамада проводить конкурси, а може бути ви поїхали гуляти на природі. Але що це? Всього кілька годин з початку торжества, а нові туфлі вже натерли ноги. Прикро! Як уникнути подібних непорозумінь?
// 18.09.2018
<a href='/Info/?id=94528' >Обираємо парфумерію на весілля</a>

Обираємо парфумерію на весілля (переглядів: 223)

Наречена, як відомо, має не тільки добре виглядати, але і прекрасно пахнути. Вибір аромату - питання тонкий, і до нього важливо поставитися з розумом. Він обов'язково повинен сподобатися не тільки нареченої, але і її обранцеві, а також чудово гармоніювати зі стилістикою образу і церемонії.
// 13.09.2018
<a href='/Info/?id=94367' >Ідеї для весільних запрошень</a>

Ідеї для весільних запрошень (переглядів: 150)

Елегантний весільний атрибут повідомить дорогих вам людей не лише про дату, місце та час проведення весілля, але й вкаже на загальну тематику та стиль свята.