rivne1.tv / Проекти / ПрофіБуд /
// 08.09.2018

Плюси та мінуси відкритої душової кабіни

Плюси та мінуси відкритої душової кабіни Відкриті душові кабіни без піддону - один з частих елементів сучасних будинків і квартир: вони виглядають стильно і легко. Але у них є істотний мінус, про який обов'язково варто знати.

Плюси відкритих душових численні і роблять їх використання зручним рішенням як для великих, так і маленьких ванних кімнат.

1. Зовнішній вигляд: душові відкритого типу виглядають легко і мінімалістично, підкуповують лаконізмом і простотою. Вони без бар'єрів перетікають в інтер'єр решти ванної кімнати та ідеально вписуються в сучасне житло. Так як така душова не вимагає установки чітких меж, крім витонченої скляної перегородки, вона дозволяє візуально збільшити ванну кімнату.

2. Компактність: звичайно, ви можете спроектувати дуже великий і просторий душ, але навіть якщо площа вашої ванної дуже маленька, ви можете скористатися перевагами відкритої душової: адже вона може бути дуже компактна. Через відсутність стандартних розмірів піддонів відкрита душова займе стільки місця, скільки ви їй надасте.

Як візуально збільшити маленьку ванну кімнату?

3. Легкість прибирання: ще один плюс - відсутність складних деталей, які б ускладнювали б прибирання. Найчастіше прибирання відкритої душової вимагає всього лише протирання перегородки і стінок, а також місцевої обробки кранів і душа від накипу. Підлога миється легко і одночасно з підлогою у всій ванній. Єдине - необхідно передбачити невеликий і практично непомітний ухил підлоги, щоб вода не заливала підлогу ванної, а відразу спрямовувалася в бік зливу.

Головний недолік відкритої душової - це те, що зазвичай митися в ній набагато холодніше, ніж в закритій душовій. Так як в такій душовій немає фізичних бар'єрів, як, наприклад, в душовій кабіні, теплий пар виходить і замінюється на холодний. Особливо це помітно в холодні дні і в просторих ванних кімнатах. Як вирішити цю неприємну проблему? Передбачити у ванній електричні або водяні теплі підлоги - тоді можна буде скористатися всіма перевагами відкритої душової, уникнувши її головного недоліку.

переглядів: 303

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 19.09.2018
<a href='/Info/?id=94612' >Максимум стилю: як використовувати чорний колір в інтер'єрі</a>

Максимум стилю: як використовувати чорний колір в інтер'єрі (переглядів: 153)

Чорний колір - аж ніяк не такий похмурий, як до нього звикли ставитися. За допомогою глибокого, нейтрального і ефектного кольору, такого, як чорний, можна створити неймовірну атмосферу і дуже стильний інтер'єр.
// 18.09.2018
<a href='/Info/?id=94603' >Як зробити кімнату світлішою?</a>

Як зробити кімнату світлішою? (переглядів: 264)

Бажаєте зробити свою темну квартиру світлішою? Тоді, читайте нижче, що потрібно для цього зробити.
// 14.09.2018
<a href='/Info/?id=94501' >Правила організації зручного і практичного гардеробу</a>

Правила організації зручного і практичного гардеробу (переглядів: 212)

Як створити зручну гардеробну (або шафу), в якій буде легко підтримувати порядок і де поміститься все необхідне?
// 12.09.2018
<a href='/Info/?id=94450' >Про що не варто забувати під час прибирання у ванній кімнаті: 5 хитрих місць</a>

Про що не варто забувати під час прибирання у ванній кімнаті: 5 хитрих місць (переглядів: 456)

Чистота у ванній - запорука гігієни та приємного інтер'єру. Але поверхневого прибирання сантехніки недостатньо - потрібно звернути увагу і на інші компоненти у ванній.