rivne1.tv / Проекти / Святкові канікули /
// 06.09.2018

Як сподобатися майбутній свекрусі?

Як сподобатися майбутній свекрусі? Зазвичай дівчата дуже хвилюються перед знайомством з батьками свого нареченого, а особливо з його мамою. Тому, ми підготували декілька порад, які допоможуть вам точно сподобатися для майбутньої свекрухи.

Навіть якщо ви найпривабливіша і найрозумніша, знайте, що свекруха може знайти у вас купу недоліків. І не потрібно шукати причину невдоволення, вона одна - суперництво за найулюбленішого в житті чоловіка - сина. І все ж справити хороше враження на майбутню свекруху під час першого знайомства - просто необхідно. Адже це ще один плюсик в ваших стосунках з коханим. Так чи інакше, а думка мами для нього важлива, навіть якщо він це заперечує.

Озбройтеся знаннями

Заздалегідь розпитайте свого нареченого про його батьків. Це вам допоможе скласти про них уявлення. Дізнайтеся про уподобання та захоплення його мами для того, щоб принести з собою те, що прийдеться їй до смаку: коробку цукерок, хорошу каву, або кімнатну рослину. Ви повинні заздалегідь зрозуміти які теми варто піднімати за столом, а які заборонені (скажімо, питання віросповідання).

Одягніться стримано

Міні спідниця і глибоке декольте - не підходять для першого знайомства з його мамою. Краще одягнутися стримано, але не суворо. Непогано, якщо ви можете продемонструвати свій хороший смак поєднанням кольорів і доречними аксесуарами. Одягайтеся так, щоб вам було зручно, інакше це буде ще один привід для сорому.

Відповідайте на запитання

Вам потрібно буде розповісти про себе. У вас можуть питати про житлові умови, батьків, роботу і захоплення. Відповідайте чесно, але не детально (адже це лише перше знайомство), якщо не хочете відповідати - починайте жартувати або делікатно міняйте тему. Говоріть про себе тільки хороше.

Не перегравайте

Досить один раз зробити комплімент господині, а не нахвалювати весь вечір її страви. Не варто захоплюватися кожною деталлю інтер'єру. Зробіть акцент на чомусь одному: скажімо, вазі або люстрі. Не потрібно в кінці вечора бігти на кухню, щоб помити посуд, просто поцікавтеся, чи потрібна допомога. Така настирливість може збентежити вашу майбутню свекруху.

Не вішайтеся її синові на шию

Постійні обійми та поцілунки дуже дратують майбутніх свекрух. Палкі прояви почуттів залиште для іншого разу. Ніяких пристрастей при його мамі! Тільки чинно і благородно! Але і не здумайте шарахатися від його легких дотиків до талії або рукам. По-перше, вам вже не 15 років, а по-друге, це може викликати відчуття, що ваш обранець не дуже-то вам симпатичний.

Пийте і їжте мало

Зрозуміло, що стрес може викликати підвищений апетит і бажання заспокоїтися чарочкою горілки. Але, тримайте себе в руках. Максимум, що ви можете собі дозволити - келих вина. Не накидайтеся на їжу, навіть якщо дуже голодні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Чому не можна носити чужі речі і прикраси?

переглядів: 430

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 15.11.2018
<a href='/Info/?id=96253' >Що таке вінець безшлюбності і як від нього позбутися</a>

Що таке вінець безшлюбності і як від нього позбутися (переглядів: 276)

Кожна дівчинка мріє побувати нареченою, надіти гарну білу сукню, розкішну фату і сказати своєму обранцеві заповітне "Так". Але іноді роки йдуть, а заміж вийти все ніяк не вдається. І тоді в голові спливає страшний вираз - «вінець безшлюбності». Чи варто в це вірити і як впоратися з проблемами в особистому житті?
// 13.11.2018
<a href='/Info/?id=96193' >7 ознак того, що це не перше ваше життя на Землі</a>

7 ознак того, що це не перше ваше життя на Землі (переглядів: 360)

Людині завжди цікаво зазирнути в майбутнє і минуле. Є ознаки, які допоможуть вам зрозуміти, можливо, ваша досвідчена душа приходить в цей світ вже не в перший раз.
// 12.11.2018
<a href='/Info/?id=96161' >Чому не можна вбивати домашніх павуків: 13 хороших прикмет про павуків</a>

Чому не можна вбивати домашніх павуків: 13 хороших прикмет про павуків (переглядів: 371)

Побачили в будинку павука? Не поспішайте лякатися і позбутися від комахи. Павучок в будинку - хороша прикмета. Яка? Дізнаєтеся з нашої статті.
// 07.11.2018
<a href='/Info/?id=96017' >Прикмети про будинок: що можна і не можна робити для сімейного щастя</a>

Прикмети про будинок: що можна і не можна робити для сімейного щастя (переглядів: 2542)

У наших предків особливе значення мав будинок. Це було місце енергетичної сили кожного з членів сім'ї від малого до великого. Тому наші прадідусі та бабусі з особливим трепетом ставилися до всіх прикмет та забобонів, пов'язаних з будинком.