rivne1.tv / Проекти / Весільний ажіотаж /
// 05.09.2018

Короткий екскурс в історію весільної сукні

Короткий екскурс в історію весільної сукні Весільна сукня для кожної дівчини значить набагато більше, ніж просто гарний одяг. Так було, є і буде, але, по суті, історія конкретного весільного плаття почалася лише років 100 тому, а до цього панянки виходили заміж в найкрасивішому туалеті, який знаходили в своєму гардеробі.

100 років в історії весільної сукні

Якщо відкрити сторінки історії, то можна побачити, що історія конкретного весільного плаття починається десь після революції 1917 року, коли церковне вінчання перестало бути обов’язковим при вступі в шлюб, розпис в РАЦСі не вимагала розкоші і зайвого блиску. Саме тому молоді люди приходили в ЗАГС в повсякденному одязі, але панянки, бажаючі в свій день одруження виглядати нарядно, надягали скромні мереживні платтячка в підлогу з вуаллю. Завершували образ білосніжні атласні рукавички.

До 40-х років скромність і манірність йде на другий план, а на зміну приходить образ нареченої в стилі вамп: червоні губи, перли та ідеальна укладка. 50-і роки ознаменувалися new look, створеним Крістіаном Діором, який запропонував пишні короткі спідниці, приспущені рукава. Дизайнерські весільні сукні 70-х років вже просякли духом свободи, тому образ хіпі, доповнений віночком з живих квітів, був в тренді. Весільна мода 80-х – рукава oversize, багатий декор сукні і яскравий макіяж.


І тільки до 2000-х років сукні для наречених стали справжніми шедеврами весільної моди, серед яких можна було підбирати ідеальні моделі для панянок з різним типом фігури. Пишні з заниженою або завищеною талією, годе, А-силуету, прямі з оригінальним декором дозволили дівчатам на головному святі життя виглядати справжніми королевами краси.

Сьогодні на вітринах сучасних салонів ми маємо можливість спостерігати шикарні туалети, створені на основі всього 6 моделей, але кожну сукню унікально у своєму роді, тому що дизайнери використовують різні тканини, хитромудрий декор та інші цікаві штучки.

Джерело
переглядів: 460

<< попередній матеріал    список   Інші публікації у розділі:

// 14.07.2018
<a href='/Info/?id=92579' >Весільні прикмети про фату</a>

Весільні прикмети про фату (переглядів: 1127)

Фату, як і весільну сукню не можна давати нікому приміряти. Після весілля фату зберігають як весільну реліквію. Нею в майбутньому можна накривати хвору дитину для швидшого одужання.
// 11.07.2018
<a href='/Info/?id=31804' >Історія весільної фати</a>

Історія весільної фати (переглядів: 20624)

Одним з головних елементів весільного вбрання нареченої після сукні є фата або вельон. У наш час є величезний вибір цього аксесуару. І майбутній нареченій потрібно обрати фату серед усього цього різноманіття. Повернемось трішки до історії.
// 06.07.2018
<a href='/Info/?id=92238' >Flower girl: велика роль маленької дівчинки на весіллі</a>

Flower girl: велика роль маленької дівчинки на весіллі (переглядів: 901)

Щороку на українських весіллях з’являються традиції, запозичені в країнах Заходу. Цьогоріч одним з найпопулярніших таких звичаїв є запрошення на весілля так званої flower girl – дівчинки, яка осипатиме пелюстками квітів шлях прекрасної нареченої до вівтаря. Ці милі янголята встигли завоювати симпатії гостей по всьому світу, а тепер настала черга і нашої країни.
// 05.07.2018
<a href='/Info/?id=92292' >Дівич-вечір: як це роблять в інших країнах</a>

Дівич-вечір: як це роблять в інших країнах (переглядів: 722)

Чомусь прийнято вважати, що дівич-вечори – це сучасна традиція, яка бере свій початок в країнах умовного Заходу. Проте дівич-вечори в різні епохи і в різних країнах були невід’ємною частиною весільної урочистості. Це свято означало прощання з батьківським домом, початок нового, сімейного життя. Як прощаються з дівоцтвом у різних куточках світу?