rivne1.tv / Проекти / Перший розважальний /
// 21.08.2018

Стереотипи: чому блондинок вважають дурненькими

Стереотипи: чому блондинок вважають дурненькими Часто ми можемо чути анекдоти та жарти про блондинок. Проте, чому ж саме блондинок вважають дурненькими? Чи це все стереотипи?

Психологи до цих пір не прийшли до єдиної думки про те, чому виникли жарти про дурненьких блондинок. Найбільшого поширення набула наступна теорія: на рівні підсвідомості у нас зберігся архетип білявої людини навченої роками. Світле волосся здавна асоціювалися з мудрістю, святістю, чистотою - згадати лише золотоволосих і блакитнооких ангелів. Дідусі й бабусі, як найбільш досвідчені члени суспільства, раніше дуже шанувалися.

Ось тільки молоді блондинки ще не мали необхідного життєвого досвіду, тому звичний образ занадто сильно розходився з реальністю. Хоча психологи стверджують - найчастіше блондинки куди більш рішучі і самовпевнені, ніж їх чорняві і руді сестри.

Вважається, що міф про дурість блондинок корінням сягає в знаменитий твір «Джентльмени віддають перевагу блондинкам». Книга, бродвейська постановка, а потім і дві екранізації, найвідоміша з якої з Мерилін Монро. Лорел Лі не можна назвати дуже дурною, вона швидше корислива, але мрія про легке життя укупі зі спробами домогтися цього завдяки милій зовнішності ... Загалом, з тих пір образ дурненької блондинки став чи не культовим.

Проте зараз цей стереотип повільно, але впевнено ламається. Блондинки стають відомими актрисами, керують величезними корпораціями і навіть державами, пишуть бестселери і доводять, що бути красивою і розумною дуже навіть можна. Серед найзнаменитіших натуральних блондинок Ангела Меркель, Шерон Стоун, Хіларі Клінтон, Даля Грібаускайте, Анна Гавальда, Джоан Роулінг, Мері Кей, Джоді Фостер і Мадонна.

Якщо раніше найвідомішим персонажем була вищезгадана Мерилін Монро, то тепер серед світловолосих красунь впевнено лідирує Дейенеріс Таргаріен, вона ж Дейенеріс Бурерожденна з дому Таргаріенів, іменована Матір Драконів. У всіх сенсах шикарна жінка, яка руйнує всі стереотипи про блондинок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Чому чоловіки орієнтуються в просторі краще жінок

5 незвичайних рецептів з дині та кавуна

переглядів: 628

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 05.12.2018
<a href='/Info/?id=96815' >8 хобі, що уповільнюють старіння і деградацію мозку</a>

8 хобі, що уповільнюють старіння і деградацію мозку (переглядів: 198)

Нейрофізіологи кажуть, що ті, хто ведуть активний спосіб життя, правильно харчуються і вибирають правильні хобі менше схильні до деградації мозку. Які захоплення вибрати, щоб зберегти здоров'я головного мозку на довгі роки?
// 03.12.2018
<a href='/Info/?id=96736' >Еко, біо або маркетинговий хід: як розуміти, що написано на етикетках продуктів харчування</a>

Еко, біо або маркетинговий хід: як розуміти, що написано на етикетках продуктів харчування (переглядів: 183)

У наш час стало модним піклуватися про своє здоров'я. І як наслідок - корисна їжа, на якій стоїть, наприклад, маркування «Еко», «Біо», «не містить цукру, консервантів і барвників» користується великим попитом, а відповідно має досить високу (у порівнянні з аналогічними товарами без подібного маркування ) ціну.
// 16.11.2018
<a href='/Info/?id=96298' >Покупки в інтернет-магазинах: як не попасти на шахраїв?</a>

Покупки в інтернет-магазинах: як не попасти на шахраїв? (переглядів: 415)

Інтернет-покупки пов'язані з ризиками: можна залишитися без грошей і (або) без товару або замість обраної речі прийде зовсім не те, що ви очікували. Убезпечити себе цілком можливо, лише варто дотримуватися деяких правил інтернет-шопінгу.
// 16.11.2018
<a href='/Info/?id=96255' >9 чарівних властивостей скарбнички: як швидко накопичити гроші</a>

9 чарівних властивостей скарбнички: як швидко накопичити гроші (переглядів: 272)

Щоб гроші примножувалися, потрібно їх правильно зберігати і для цього не підійде проста коробка або конверт. Як правильно вибрати скарбничку і що потрібно знати, відкладаючи гроші, щоб швидко накопичити певну суму?