rivne1.tv / Проекти / Святкові канікули /
// 20.08.2018

6 ознак того, що в будинку накопичилося багато негативної енергії

6 ознак того, що в будинку накопичилося багато негативної енергії Помітили, що вам важко перебувати вдома? У рідних стінах ви відчуваєте спустошення і депресію? Може у вашому будинку накопичилося занадто багато негативу?

Енергетикою володіє все живе: від рослин до людей. Кожен, заходячи в будинок, несе в собі певні флюїди. Так приміщення накопичує енергію. З радісною робити нічого не треба. Але як розпізнати, що ваш будинок кишить поганою енергетикою?

Рослини

У вас приживаються тільки штучні квіти, а живі гинуть? Можливо, вони не витримують негативу вашого будинку.

Тварини

Подивіться на поведінку ваших домашніх улюбленців. Вони відчувають більше нас. Чи помічали неадекватну поведінку собаки або кішки? Швидше за все вони бачать весь спектр негативної енергії і не можуть з нею впоратися.

Діти

Малюки і дошкільнята теж можуть багато чого сказати про енергетику будинку. Діти стали примхливі, часто хворіють - ознака переповненості поганими флюїдами.

Поганий сон

Вам складно заснути, ви погано спите і відчуваєте себе розбитою зранку? У будинку з поганою енергетикою складно розслабитися і накопичити сили.

Скандали

У вашому будинку всі розмови закінчуються скандалом? Негатив зі стін осідає в тілі, провокує сварку і знову накопичується в будинку. Виходить замкнуте коло.

Аномальна активність

Без причини ламаються речі? Перегорають нові лампочки? Ляскають двері без протягу? Це вірна ознака великого скупчення негативної енергії в будинку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

7 сучасних прикмет, які завжди збуваються

переглядів: 2060

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 15.11.2018
<a href='/Info/?id=96253' >Що таке вінець безшлюбності і як від нього позбутися</a>

Що таке вінець безшлюбності і як від нього позбутися (переглядів: 268)

Кожна дівчинка мріє побувати нареченою, надіти гарну білу сукню, розкішну фату і сказати своєму обранцеві заповітне "Так". Але іноді роки йдуть, а заміж вийти все ніяк не вдається. І тоді в голові спливає страшний вираз - «вінець безшлюбності». Чи варто в це вірити і як впоратися з проблемами в особистому житті?
// 13.11.2018
<a href='/Info/?id=96193' >7 ознак того, що це не перше ваше життя на Землі</a>

7 ознак того, що це не перше ваше життя на Землі (переглядів: 324)

Людині завжди цікаво зазирнути в майбутнє і минуле. Є ознаки, які допоможуть вам зрозуміти, можливо, ваша досвідчена душа приходить в цей світ вже не в перший раз.
// 12.11.2018
<a href='/Info/?id=96161' >Чому не можна вбивати домашніх павуків: 13 хороших прикмет про павуків</a>

Чому не можна вбивати домашніх павуків: 13 хороших прикмет про павуків (переглядів: 356)

Побачили в будинку павука? Не поспішайте лякатися і позбутися від комахи. Павучок в будинку - хороша прикмета. Яка? Дізнаєтеся з нашої статті.
// 07.11.2018
<a href='/Info/?id=96017' >Прикмети про будинок: що можна і не можна робити для сімейного щастя</a>

Прикмети про будинок: що можна і не можна робити для сімейного щастя (переглядів: 2531)

У наших предків особливе значення мав будинок. Це було місце енергетичної сили кожного з членів сім'ї від малого до великого. Тому наші прадідусі та бабусі з особливим трепетом ставилися до всіх прикмет та забобонів, пов'язаних з будинком.