rivne1.tv / Проекти / Суренж / Рубрики /
// 17.08.2018

теги: косметолог, Оксана Ковтун, Естет

Оксана Ковтун: «Я роблю ідеально або не роблю взагалі»

Оксана Ковтун: «Я роблю ідеально або не роблю взагалі» Вона – справжня, вона – щира, вона та, яку хочеться слухати та слухати. Спілкуючись з нею, я надихалася та вслухалася в кожне слово, щоб не пропустити нічого. Вона викладається на максимум у будь-якій справі. Мріяла стати психологом, але знайшла себе у косметології. Втім психологія не зникає з її життя, адже кожен її пацієнт перевтілюється не тільки ззовні, але й внутрішньо. Вона – приклад поєднання краси та мудрості. Частинку її щирості та натхнення спробую передати вам. Читайте та надихайтеся.

Вік: 30

Напій: капучино

Література: Лууле Віїлме, всі її книги

Успіх: це досягнення поставлених цілей

#про_себеpic

-Маю медичну освіту та досвід роботи за кордоном.

-Меломан. Якщо музика викликає «мурашки по тілу», людина очищується та відпочиває душею.

-Читаю максимально пізнавальну літературу, книги про духовний розвиток. Не люблю читати книги, які тільки забирають в мене час.

-Моє хобі - танці. Це для мене задоволення як на емоційному, так і на фізичному рівні.

-Три речі, без яких я не уявляю свого життя, – cім’я, робота, відпочинок. І це все треба поєднувати. -В майбутньому хочу пов’язати життя з доброчинністю.

-Я роблю ідеально або не роблю взагалі. От такий я максималіст.

-Я ціную все те, що в мене є.

#розвиток

Я люблю розвиватися в багатьох сферах, тому моя увага дуже часто розсіюється, але для того, щоб чогось досягти, завжди намагаюся сконцентруватися на кількох основних цілях. Мене постійно цікавить навчання у різних галузях, тому відвідую майстер-класи та курси як в Україні, так і за кордоном. Єдине, що мене не цікавить – це політика. Я ніколи ні на кого не рівнялася, адже вважаю, що потрібно розвивати себе. Якщо я бачу успіх людини та її досягнення, я просто радію за неї та надихаюся її історією для власних звершень: ставлю собі ціль «я теж так хочу» і формую маленькі східці до неї. Не варто ставити великі цілі, а потрібно кожного дня, крок за кроком досягати висот та вдосконалюватися разом з цим і сприймати будь-яку людину як свого вчителя.pic

#жіноча_краса

Краса йде зсередини. Потужна жіноча енергія, харизма – це і є та магія, якою притягує жінка. Це і є краса. Якщо цю харизму поєднати з сучасними стандартами краси, то разом виходить бомба [сміється – ред.]. Є багато відомих жінок, які, можливо, для когось не дуже привабливі, але вміють правильно себе подати та змусити усіх сказати «вау». Це дуже круто. Важливо любити себе та прислухатися до свого тіла. Шкіра - це орган за яким потрібно слідкувати та любити. Якщо ставитися до тіла як до належного і не прислухатися, коли воно кричить «help» – починаємо хворіти. Не потрібно про це забувати, тому що хворе тіло – це хвора душа. Вони взаємопов’язані.pic

Більше читайте на 12-15 сторінках 2 випуску журналу "SURENZH"

Приєднуйтеся до нас у соціальних мережах!

Fichier:Instagram simple icon.svg Картинки по запросу фейсбук значок

переглядів: 343

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 05.11.2018
<a href='/Info/?id=95935' >Пластична хірургія: мистецтво робити людей щасливими</a>

Пластична хірургія: мистецтво робити людей щасливими (переглядів: 149)

Пластична хірургія для нього – це ніщо інше як мистецтво, а людське тіло – чисте полотно, на якому можна творити шедеври. Керівник Центру пластичної хірургії, кандидат медичних наук, Заслужений лікар України Петро Тарасюк – про місію дарувати людям впевненість.
// 05.11.2018
<a href='/Info/?id=95933' >Коли віра стає дією: Тарас Сень про життя у доброчинності та доброчинність у житті. </a>

Коли віра стає дією: Тарас Сень про життя у доброчинності та доброчинність у житті. (переглядів: 143)

Всі ми потребуємо людської підтримки: одному потрібна молитва, іншому – відверта розмова. Волонтерство не дає забути наскільки ми всі одне одному близькі. Волонтер, пастор церкви «Христос є відповідь», прекрасний сім’янин, батько 5 малюків. Той, кому небайдуже, – Тарас Сень – герой нашої розповіді.
// 04.11.2018
<a href='/Info/?id=95934' >Віктор Чернега: «Ми беремо будинок з історією та змінюємо її на краще»</a>

Віктор Чернега: «Ми беремо будинок з історією та змінюємо її на краще» (переглядів: 123)

Вони були закинуті та нікому не потрібні. Вони – довгобуди, завершення будівництва яких ніяк не могли дочекатися рівняни. Є люди, яким байдуже, а є ті, які змінюють місто. До успіху легких шляхів немає. Про складний шлях відновлення довгобудів розповів голова кооперативу «Квартал» Віктор Чернега.
// 04.11.2018
<a href='/Info/?id=95932' >Віктор Данилов: «Мандрівки – це стиль життя»</a>

Віктор Данилов: «Мандрівки – це стиль життя» (переглядів: 120)

За натурою він дослідник та мандрівник. А почалося все зі школи, великої любові до географії, до вивчення планети у всіх її деталях та жаги до нового. Віктор Данилов ще в дитинстві поставив собі неймовірну мету – побачити світ і відвідати щонайменше 100 країн. Хотілося вивчити географію не з підручника, а прямо там на місці. Як виявилось, немає нічого неможливого, головне – мати непереборне бажання побувати в найцікавіших куточках нашої планети. І зараз на його рахунку мандрівки в 70 країн, а в планах відвідати ще як мінімум 30. Своїми враженнями та порадами досвідченого мандрівника Віктор Данилов ділиться з вами. Читайте, черпайте натхнення, пакуйте валізи та рушайте до своєї мрії!