rivne1.tv / Проекти / ПрофіБуд /
// 10.09.2018

Як правильно обрати плитку у ванну кімнату?

Як правильно обрати плитку у ванну кімнату? Практично завжди, коли мова йде про матеріал для обробки ванної кімнати, перевагу віддають плитці. Але мало хто знає, як її правильно вибрати і укласти. Адже в кожній справі є свої тонкощі і нюанси, і вибір плитки для ванної кімнати - не виняток.

Коли ви купуєте плитку для ванної, варто звернути увагу на:

- Клас міцності

- ступінь поглинання

- Розмір плитки

- форма плитки

- колір

- рельєф

pic

Клас міцності

Існує 5 класів зносостійкості:

5 клас - надвисокі навантаження (підходить для великих виробничих приміщень)

3, 4 класи - плитка на підлогу

1, 2 класи - плитка на стіни

pic Ступінь поглинання

При виборі плитки для такого приміщення як ванна обов'язково врахуйте стійкість до вологи. На упаковці це показано за допомогою римської цифри (від I до IV) - це клас вологопоглинання і букви a або b - це спосіб виробництва даного кахлю.

Для ванних рекомендується купувати плитку як «a» так і «b», але не більше другого класу (тільки I і II). Класи вище не сумісні з високою вологістю.

pic Розмір плитки

На сьогоднішній день в світі плитки можна знайти кахель найрізноманітніших розмірів. Тут вже вибирайте на свій смак.

Форма плитки

Найпоширеніша плитка - прямокутна. Але за останньою модою все популярнішою стає квадратна плитка. Крім цього можна знайти плитку цікавих багатокутних форм, але вони дорогі, і ви страшенно намучитеся з їх укладанням.

Тут хотілося б зауважити, що якщо ви купили прямокутну плитку, то це можна використовувати для візуального розширення приміщення або підняття стель. Так поклавши плитку горизонтально, ви розширите стіни, а вертикально - подовжите вгору.

pic Колір

Сьогодні можна знайти плитку всіх кольорів веселки, глянцева, матова, з малюнком, об'ємним малюнком. Знову ж зауважимо, що світлі тони візуально збільшують приміщення. Все залежить від вас і обраного стилю оформлення ванної кімнати.

Рельєф

Рельєф на плитці корисний, якщо це плитка для підлоги. Так як на звичайній гладкій плитці досить легко послизнутися, а рельєф запобігатиме цій неприємності.

На стінах рельєфну плитку теж можна використовувати, але тут ніякої користі вона не несе. Так швидше навіть гірше, на ній буде збиратися бруд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як платити за комунальні послуги в два рази менше?

Як вибрати хороший фільтр для води? [Поради рівнянам]

переглядів: 515

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 21.09.2018
<a href='/Info/?id=92265' >Як оновити міжкімнатні двері своїми руками</a>

Як оновити міжкімнатні двері своїми руками (переглядів: 664)

Двері є важливим декоративним елементом в інтер'єрі, крім їх основного призначення, зрозуміло. Рано чи пізно їх зовнішній вигляд зношується, що псує навіть найбільш стильний інтер'єр приміщення. Коли на установку нових дверей немає грошей (або ви просто не хочете починати ремонт, оскільки боїтеся, що він затягнеться на тривалий час), а старі мають занадто зношений вигляд, в хід йдуть будь-які хитрощі.
// 20.09.2018
<a href='/Info/?id=94672' >5 хитрощів для збільшення вузької кухні</a>

5 хитрощів для збільшення вузької кухні (переглядів: 206)

Як облаштувати вузьку кухню? Все залежить від розумного розташування обладнання, пріоритетів (бажання готувати, спілкуватися, влаштувати місця зберігання і т.д) і ще декількох хитрощів.
// 20.09.2018
<a href='/Info/?id=94662' >Вперше в Рівному - Будівельний ярмарок від ТРК Рівне1</a>

Вперше в Рівному - Будівельний ярмарок від ТРК Рівне1 (переглядів: 178)

Плануєте ремонт чи вже зайнялися ним, чи просто цікавитеся будівельним напрямком? Тоді ви не можете пропустити Будівельний ярмарок від ТРК Рівне1. Вже 29 вересня на Майдані Незалежності о 13:00 на вас очікують представники різних галузей будівництва, розіграші, подарунки та розважальна програма.
// 14.09.2018
<a href='/Info/?id=94521' >З якого матеріалу вибирати міжкімнатні двері</a>

З якого матеріалу вибирати міжкімнатні двері (переглядів: 288)

Щоб вибрати двері, які будуть вас радувати довгі роки, потрібно перш за все зрозуміти вимоги, які для вас важливі: це і прийнятний ціновий діапазон, дизайн, напрямок відкривання дверей.