Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
// 10.08.2018

Закінчується перший етап збору дикоросів на кордоні

Закінчується перший етап збору дикоросів на кордоні Сьогодні, 10 серпня, закінчується сезон збору чорниці жителями північних районів Рівненщини на території білоруської прикордонної зони.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Viber: Rivne1.tv

За сезон, що минає, через кордон не пустили майже 500 людей, ще 50-ох затримали за незаконний перетин.

Сезон збору дикоросів, який розпочався 1 липня та закінчується 10 серпня, був дуже актуальним для жителів Волині та Рівненщини. Адже жителі прикордонних населених пунктів, що розташовані поблизу українсько-білоруського кордону, мали змогу безперешкодно збирати дикороси по обидва боки кордону. При цьому, звичайно, вони мали дотримуватися правил прикордонного режиму та недопущення порушень державного кордону.

Поряд із законослухняними та уважними жителями прикордоння, які дотримуються законодавства з прикордонних та природоохоронних питань, є й ті, які ігнорують його вимоги. Одні незаконно перетинають кордон поза встановлених місць та пунктів пропуску, намагаючись скоротити шлях, інші, не дивлячись на те, що на всій українсько-білоруській ділянці державна межа позначена на місцевості прикордонними стовпами, інформаційно-попереджувальними знаками «Увага! Державний кордон України. Прохід заборонено» та просіками, збирають дикороси безпосередньо біля кордону та через свою неуважність порушують його режим.

Лише з початку сезону збору чорниці у цьому році прикордонниками Луцького загону з профілактичною метою та відповідними роз’ясненнями законодавства повернуто від державного кордону 435 осіб, з яких 47 дітей. Крім цього, білоруськими колегами з Пінського прикордонного загону затримано за незаконне перетинання держрубежу 50 наших співвітчизників, 13 з них діти. За інформацією наших сусідів 16 дорослих громадян України притягнуто до адміністративної відповідальності згідно діючого законодавства Республіки Білорусь. Крім цього, після передачі правопорушників українській стороні, їх притягнуто до адмінвідповідальності за порушення прикордонного законодавства України.

Відповідно до законодавства Республіки Білорусь, за порушення державного кордону наступає як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

переглядів: 317

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 13.12.2018
<a href='/Info/?id=97070' >Інклюзивний центр в Дубровиці відкрив двері для відвідувачів [ФОТО]</a>

Інклюзивний центр в Дубровиці відкрив двері для відвідувачів [ФОТО] (переглядів: 43)

Відтепер діти з освітніми потребами віком від 2 до 18 років зможуть відвідувати заняття з корекційними педагогами та спеціалістами- дефектологами.
// 13.12.2018
<a href='/Info/?id=97068' >Учні рівненського Колегіуму зібрали подарунки для дітей та військових в зонах ООС [ВІДЕО]</a>

Учні рівненського Колегіуму зібрали подарунки для дітей та військових в зонах ООС [ВІДЕО] (переглядів: 52)

Свято для всіх! Рівненські школярі вирішили подарувати гостинці навіть тим, хто живе за сотні кілометрів. Десятки коробок для однолітків та військових що живуть у зоні Операції Об'єднаних сил незабаром поїдуть у селище Кримське. Подарунки планують вручити військові у День святого Миколая. На урочистій лінійці побувала Лідія Снарська.
// 13.12.2018
<a href='/Info/?id=97066' >На Рівненщині поранені військові малюють картини, які продають по всьому світі [ФОТО]</a>

На Рівненщині поранені військові малюють картини, які продають по всьому світі [ФОТО] (переглядів: 80)

У Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни триває арттерапія для військовослужбовців учасників бойових дій, які отримали важкі поранення на сході України.
// 13.12.2018
<a href='/Info/?id=97063' > Майстриня з Рівненщини вишиває картини з бісеру [ВІДЕО]</a>

Майстриня з Рівненщини вишиває картини з бісеру [ВІДЕО] (переглядів: 156)

Полісся багате українською вишивкою. Досі оберігає та передає свої вміння наступним поколінням жителька Дубровицького району майстриня Олена Радкевич. Вишивка для неї це відпочинок та робота для душі. У свої майже вісімдесят пані Ольга досі бере до рук голку та творить прекрасне. Навчалася стародавній Поліській вишивці і наша Анастасія Кучеренко. Детальніше у сюжеті далі.