Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
// 10.08.2018

Закінчується перший етап збору дикоросів на кордоні

Закінчується перший етап збору дикоросів на кордоні Сьогодні, 10 серпня, закінчується сезон збору чорниці жителями північних районів Рівненщини на території білоруської прикордонної зони.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Viber: Rivne1.tv

За сезон, що минає, через кордон не пустили майже 500 людей, ще 50-ох затримали за незаконний перетин.

Сезон збору дикоросів, який розпочався 1 липня та закінчується 10 серпня, був дуже актуальним для жителів Волині та Рівненщини. Адже жителі прикордонних населених пунктів, що розташовані поблизу українсько-білоруського кордону, мали змогу безперешкодно збирати дикороси по обидва боки кордону. При цьому, звичайно, вони мали дотримуватися правил прикордонного режиму та недопущення порушень державного кордону.

Поряд із законослухняними та уважними жителями прикордоння, які дотримуються законодавства з прикордонних та природоохоронних питань, є й ті, які ігнорують його вимоги. Одні незаконно перетинають кордон поза встановлених місць та пунктів пропуску, намагаючись скоротити шлях, інші, не дивлячись на те, що на всій українсько-білоруській ділянці державна межа позначена на місцевості прикордонними стовпами, інформаційно-попереджувальними знаками «Увага! Державний кордон України. Прохід заборонено» та просіками, збирають дикороси безпосередньо біля кордону та через свою неуважність порушують його режим.

Лише з початку сезону збору чорниці у цьому році прикордонниками Луцького загону з профілактичною метою та відповідними роз’ясненнями законодавства повернуто від державного кордону 435 осіб, з яких 47 дітей. Крім цього, білоруськими колегами з Пінського прикордонного загону затримано за незаконне перетинання держрубежу 50 наших співвітчизників, 13 з них діти. За інформацією наших сусідів 16 дорослих громадян України притягнуто до адміністративної відповідальності згідно діючого законодавства Республіки Білорусь. Крім цього, після передачі правопорушників українській стороні, їх притягнуто до адмінвідповідальності за порушення прикордонного законодавства України.

Відповідно до законодавства Республіки Білорусь, за порушення державного кордону наступає як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

переглядів: 275

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 16.10.2018
<a href='/Info/?id=95386' >На Рівненщині впровадили європейську систему "Custody Records"</a>

На Рівненщині впровадили європейську систему "Custody Records" (переглядів: 57)

Сьогодні, 16 жовтня, в ізоляторі тимчасового тримання міста Сарни презентували систему контролю «Custody Records» за дотриманням прав людини.
// 16.10.2018
<a href='/Info/?id=95381' >На Рівненщині більше двохсот жінок хворих на рак грудей</a>

На Рівненщині більше двохсот жінок хворих на рак грудей (переглядів: 107)

202 жінки з діагнозом «злоякісне новоутворення молочної залози» вперше виявлено та взято на облік з початку року в Рівненській області.
// 16.10.2018
<a href='/Info/?id=95376' >На Рівненщині почали вмикати тепло</a>

На Рівненщині почали вмикати тепло (переглядів: 130)

Відучора у Гощанському районі розпочався опалювальний сезон.
// 16.10.2018
<a href='/Info/?id=95373' >На Рівненщині зафіксували спалах африканської чуми свиней</a>

На Рівненщині зафіксували спалах африканської чуми свиней (переглядів: 133)

В індивідуальному господарстві у селі Гвіздів на Кореччині виявили африканську чуму свиней.