rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Порадник /
// 08.08.2018

теги: діти прибирання іграшки порядок навчання поради

Як навчити дитину прибирати іграшки?

Як навчити дитину прибирати іграшки? Всі батьки, рано чи пізно, задають собі це питання: Як навчити дитину прибирати іграшки? Звичайно, це не найголовніший навик, хотілося б, щоб, дитина самостійно могла з цим справлятися.

Що потрібно знати? Багато бітьків хочуть, щоб діти розуміли та слухали їх відразу, та так не може бути!

Що не можна робити? Не рекомендуємо дресирувати дітей. Адже це зовсім не ефективно і лише приведе до протилежного ефекту. Ви лише втратите свій час та нерви, а заодно зіпсуєте стосунки з малюком.

Що потрібно робити? В такому питанні головне фантазія батьків та навчання у вигляді гри.pic

Прийоми, які можна застосовувати:

• Коли приходить час прибирати іграшки, візьміть м’яку іграшку та грайте в таку гру: до чого торкається іграшка, те й потрібно покласти в коробку (на поличку). Діти з задоволенням грають в таку гру

• Влаштовуйте «прибирання на двох». Скажіть: «Давай, ти підеш прибирати свої іграшки, а я приберу свою шафу. Через 10хв зустрічаємось на кухні щоб смажити млинчики»

pic

• Використовуйте великі різнокольорові коробки. Перед прибиранням ставне їх у середину кімнати та запитайте малюка: «Що будемо складати в зелену коробку? М’які іграшки? Чудово» А в червону? Машинки? . Також допомагають наклейки на коробках самих предметів.

• Можна використати іграшку, яка буде перевіряти порядок. Наприклад «Містер Перевірка» або «Чистюля», який ставитиме галочки у списку перевірки чистоти (галочок повинно бути не більше 4-5 для дітей 3-4 років та 6-8 для дітей 5-6 років). Тож не ви строгий суддя, а іграшка. У список можна наклеїти фото категорій іграшок. І малюк навпроти кожної категорії ставить галочку.

• Скажіть, що іграшкам час спати (Машинки поїдуть в гараж, м’які іграшки забираються на поличку тощо).

pic

Прислухайтесь до своїх діток, вивчайте їх інтереси і допомагайте ставати їм самостійними!

переглядів: 415

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 25.09.2018
<a href='/Info/?id=94823' >3 головні помилки батьків, які заважають дитині звикнути до дитячого садочку</a>

3 головні помилки батьків, які заважають дитині звикнути до дитячого садочку (переглядів: 690)

Адаптація до дитячого садка ... У багатьох мам від цього словосполучення сіпається око і пітніють долоні, але якщо дотримуватися певних правил, то адаптація дитини в садочку пройде м'яко і безболісно. Які помилки роблять батьки, відправляючи дитину в садок? Читайте далі!
// 13.09.2018
<a href='/Info/?id=94487' >Вчені розповіли, як гени впливають на успіхи в навчанні</a>

Вчені розповіли, як гени впливають на успіхи в навчанні (переглядів: 298)

Подивіться на учнівський клас. Всі діти вчаться зовсім по-різному. Виявляється, успіх в навчанні у школі і навіть в інституті - майже на дві третини залежить від генів. Так кажуть вчені. Але чим можуть допомогти гени в навчанні?
// 12.09.2018
<a href='/Info/?id=94456' >5 правил хороших батьків: прості секрети виховання</a>

5 правил хороших батьків: прості секрети виховання (переглядів: 335)

Батьками бути складно. Ніде цьому не вчать. А всі ми хочемо бачити наших дітей щасливими і бути ідеальними вихователями для них. Як же стати хорошими батьками?

Щоб виховати гармонійну і впевнену в собі особистість, батьки повинні, в першу чергу, самі бути щасливими. А далі - слідувати нескладним правилам.
// 06.09.2018
<a href='/Info/?id=94258' >Секрети успіху дитини у школі</a>

Секрети успіху дитини у школі (переглядів: 415)

Усі батьки бажають, щоб їхні діти добре вчились у школі. Проблема не в тому, що батьки не здатні допомогти дитині добре вчитися. Зрештою, небагато хто з нас має досвід або є фахівцем у питаннях освітніх методик чи дитячої психології. Просто батьки не знають кращого способу допомогти своїй дитині. У цій статті запропоновано деякі поради про те, як можна покращити ймовірність успіху вашої дитини у школі. Пам'ятайте: для високої результативності ці методи вимагають часу й терпіння, – не очікуйте дива за один вечір.