rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Порадник /
// 08.08.2018

теги: діти прибирання іграшки порядок навчання поради

Як навчити дитину прибирати іграшки?

Як навчити дитину прибирати іграшки? Всі батьки, рано чи пізно, задають собі це питання: Як навчити дитину прибирати іграшки? Звичайно, це не найголовніший навик, хотілося б, щоб, дитина самостійно могла з цим справлятися.

Що потрібно знати? Багато бітьків хочуть, щоб діти розуміли та слухали їх відразу, та так не може бути!

Що не можна робити? Не рекомендуємо дресирувати дітей. Адже це зовсім не ефективно і лише приведе до протилежного ефекту. Ви лише втратите свій час та нерви, а заодно зіпсуєте стосунки з малюком.

Що потрібно робити? В такому питанні головне фантазія батьків та навчання у вигляді гри.pic

Прийоми, які можна застосовувати:

• Коли приходить час прибирати іграшки, візьміть м’яку іграшку та грайте в таку гру: до чого торкається іграшка, те й потрібно покласти в коробку (на поличку). Діти з задоволенням грають в таку гру

• Влаштовуйте «прибирання на двох». Скажіть: «Давай, ти підеш прибирати свої іграшки, а я приберу свою шафу. Через 10хв зустрічаємось на кухні щоб смажити млинчики»

pic

• Використовуйте великі різнокольорові коробки. Перед прибиранням ставне їх у середину кімнати та запитайте малюка: «Що будемо складати в зелену коробку? М’які іграшки? Чудово» А в червону? Машинки? . Також допомагають наклейки на коробках самих предметів.

• Можна використати іграшку, яка буде перевіряти порядок. Наприклад «Містер Перевірка» або «Чистюля», який ставитиме галочки у списку перевірки чистоти (галочок повинно бути не більше 4-5 для дітей 3-4 років та 6-8 для дітей 5-6 років). Тож не ви строгий суддя, а іграшка. У список можна наклеїти фото категорій іграшок. І малюк навпроти кожної категорії ставить галочку.

• Скажіть, що іграшкам час спати (Машинки поїдуть в гараж, м’які іграшки забираються на поличку тощо).

pic

Прислухайтесь до своїх діток, вивчайте їх інтереси і допомагайте ставати їм самостійними!

переглядів: 475

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 30.11.2018
<a href='/Info/?id=96674' >Чому дітей не можна бити по сідницях: несподівані висновки вчених</a>

Чому дітей не можна бити по сідницях: несподівані висновки вчених (переглядів: 1072)

Про те, що не можна кричати та бити дітей, зараз зрозуміло більшості батьків. Більше того, ця заборона прописана в законодавстві 53 країн світу, в числі яких, на щастя, і Україна. При цьому дискусія про те, чи можна в якості покарання бити діток по сідницях, не припиняється. Це ніби як і не насильство над дитиною, а дисциплінарний захід. Збитку здоров'ю таке покарання не завдає, вважають його прихильники, і якщо це робити без злості і за справу, то може служити цілком безпечною і ефективною мірою виховання. Їх опоненти переконують, що це шкодить дітям і порушує їх право на захист.
// 27.11.2018
<a href='/Info/?id=96586' >Хто насправді досягає успіху: трієчники чи відмінники</a>

Хто насправді досягає успіху: трієчники чи відмінники (переглядів: 510)

Про те, що вдале ЗНО або "червоний диплом" не завжди квиток у щасливе життя, стверджують багато психологів. Розум - це поняття абстрактне, і досягнення в навчанні - не завжди об'єктивний спосіб виміряти його. Британський експерт Бенджамін Харді виявив 10 головних причин, чому сьогодні трієчники досягають в житті більше, ніж ті, хто старанно гриз граніт наук.
// 29.10.2018
<a href='/Info/?id=95761' >Як відлучити малюка від грудей?</a>

Як відлучити малюка від грудей? (переглядів: 216)

Нерідкі випадки, коли мамі, яка годує грудьми забороняється давати своє молоко дитині (інфекційний мастит, прийом лікарських препаратів). Найчастіше це трапляється до виповнення дитині шести місяців.
// 25.10.2018
<a href='/Info/?id=95651' >Кращі сучасні дитячі книги: 3 книги для читання дітям і з дітьми</a>

Кращі сучасні дитячі книги: 3 книги для читання дітям і з дітьми (переглядів: 281)

Є література, яку ми читаємо дітям для задоволення - це казки, вірші або короткі оповідання. А є книги, які формують в дитині культуру і спосіб життя, з якими вона буде рости і дорослішати, які вплинуть на неї як особистість, допоможуть позбутися від труднощів.