rivne1.tv / Проекти / ПрофіБуд /
// 31.07.2018

8 найпоширеніших помилок в оформленні інтер'єру

8 найпоширеніших помилок в оформленні інтер'єру  Облаштування будинку - заняття захоплююче. Правда, в азарті легко допустити промахи. Які ж помилки в оформленні інтер'єру свого житла допускають найчастіше.

Захарещене приміщення

Цей пункт, в першу чергу, стосується любителів етнічних, класичних, а також, модних інтер'єрів в стилі «прованс». Здається, всі вони в обов'язковому порядку вимагають дрібних деталей. І це так. Просто всі «дрібниці» потрібно вдумливо прораховувати. Якщо килим на підлозі, то один в кімнаті. Якщо фото в рамках, то або на стіні, або на комоді. Якщо є колекція статуеток, то, звичайно, бажано оформити їх у вітрині.

Штучні рослини

Їх продається безліч. Але не варто прикрашати композиціями із пластику весь будинок. Краще віддавати перевагу живим рослинам.

Диван + два крісла

Колись в кожній квартирі стояли такі комплекти. Але часи змінилися - сьогодні це виглядає дуже старомодно. Тому шукайте оригінальні поєднання і вчіться комбінувати.

Все в одному кольорі

Звичайно, найпростіше вибрати все за принципом «підходить»: сині стіни, сині меблі, сині штори і т.д. Без смаку? Зовсім ні, в цьому ніхто не дорікне. Нудно? Так і дуже! Обов'язково разбавляйте базовий колір всілякими яскравими акцентами. Хоча б одним або двома.

Комбінування кольорів в інтер'єрі [ФОТО]

Без стилю

Ні в якому разі не можна «збирати» житло з предметів, які вам просто подобаються. Навіть натуральний шовковий плед, стильний абажур і модний столик ручної роботи, не правильно з'єднані між собою, можуть стати замість прикраси позбавленим смаку «салатом».

«Супер-тренди»

Багатоярусні стелі з гіпсокартону з кольоровими підсвічуваннями і барні стійки, скоріше, доречні в барі, а не вдома - вони не затишні.

«Складні» штори

Правило: багатошаровість, ламбрекени, величезні кисті - для палаців!

Кількість розеток і їх розташування

Звичайно, це можна скорегувати тільки на стадії ремонту. Тому, якщо ви тільки плануєте ремонт, то беріть на замітку! Інакше не уникнути жахливих подовжувачів і проводів на підлозі.

переглядів: 479

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 07.12.2018
<a href='/Info/?id=96901' >6 простих правил як наповнити свій будинок позитивною енергією</a>

6 простих правил як наповнити свій будинок позитивною енергією (переглядів: 152)

Наш будинок - це місце, де можна сховатися від різних проблем, і яке має свою енергетику. Житло має бути наповнене позитивною і доброю енергією. Але якщо завжди приходити додому з поганим настроєм і думками, то наш дім наповнюється всім цим негативом.
// 03.12.2018
<a href='/Info/?id=96749' >Як правильно вибрати місце для новорічної ялинки?</a>

Як правильно вибрати місце для новорічної ялинки? (переглядів: 249)

Де ви зазвичай ставите новорічну ялинку, з року в рік в одному і тому ж кутку? За фен-шуй, кожна зона в квартирі відповідає за певну сферу життя і поставивши новорічну ялинку в такій зоні, ви тим самим її активізуєте. Подумайте, чого ви хочете в 2019 році і, виходячи з цього, виберіть місце для новорічної ялинки.
// 29.11.2018
<a href='/Info/?id=96639' >Кімнатні рослини, які покращать повітря в кімнаті</a>

Кімнатні рослини, які покращать повітря в кімнаті (переглядів: 417)

Чисте повітря - запорука гарного самопочуття. Чи існують кімнатні рослини, які очищають повітря? Так, і вони доступні кожному.
// 27.11.2018
<a href='/Info/?id=96598' >Як інтер'єр впливає на вагу людини?</a>

Як інтер'єр впливає на вагу людини? (переглядів: 346)

Американські вчені з'ясували, що інтер'єр житла може впливати на нашу вагу. Як саме читайте нижче.