rivne1.tv / Проекти / ПрофіБуд /
// 30.07.2018

Як вибрати хороший фільтр для води? [Поради рівнянам]

Як вибрати хороший фільтр для води? [Поради рівнянам] Як обрати побутовий фільтр, який дійсно працює?

Від якості води, яку ви використовуєте кожного дня для втамування спраги і приготування їжі, багато в чому залежить ваше здоров'я. При цьому, навіть вживаючи виключно бутильовану воду, ми не застраховані від попадання в організм шкідливих речовин. Тому наявність в господарстві хоча б найпростішого фільтра для води просто необхідно. Звичайно, ідеальний варіант - встановити в будинку стаціонарну систему очищення води. Але далеко не кожному це по кишені. Фільтр-глечик - найбільш доступний і цілком надійний спосіб екологічного захисту. За однієї умови - якщо ви оберете його правильно.

Максимальна швидкість очищення води фільтром-глечиком: 400 мл / хв

Об'єм

Він повинен відповідати добовим потребам сім'ї (1-4 л). Ні в якому разі не можна використовувати фільтр в якості ємності для зберігання води. Зберігати відфільтровану воду більше доби не можна. А значить, доведеться зливати зайве, даремно витрачаючи картридж.

Картридж

Стандартні змінні елементи на основі активованого вугілля видаляють неприємний запах, зайвий хлор, іони важких металів. Є картриджі з пом'якшувальним ефектом - в їх склад додані іонообмінні смоли. А також з підвищеним вмістом заліза або бактерицидний ефект, які знезаражують воду.

Деталі

З'єднання картриджа з верхньою ємністю може бути як замковим, так і на різьбі. Обидва варіанти прийнятні, все залежить від виробника. Важливо, щоб на носику або на отворі для забору води була кришечка - від пилу. Зручний бонус: «нагадування» про дату зміни картриджа.

Матеріал

Щоб уникнути покупки дешевої підробки, обирайте фільтр тільки в спеціалізованому магазині. Перед покупкою фільтр потрібно в буквальному сенсі обнюхати - якісний харчовий пластик не пахне. На корпусі знайдіть піктограму, що позначає харчовий пластик, - графічно зображений келих на ніжці.

Точний діагноз

Кращий спосіб зрозуміти, який фільтр вам потрібен, - дізнатися, якої якості вода тече з крана у вас вдома. Це дозволить визначити необхідний рівень очистки та тип картриджа. Наприклад, чи є сенс купувати картриджі з додаванням заліза, якщо можна обійтися елементами простіше, очисними лише від хлору.

ДІЗНАЙТЕСЯ ТАКОЖ:

Комбінування кольорів в інтер'єрі [ФОТО]

Вирівнювання стін своїми руками [Поради рівнянам]

переглядів: 344

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 16.08.2018
<a href='/Info/?id=93122' >Як створити затишок у домі за допомогою шпалер [ФОТО]</a>

Як створити затишок у домі за допомогою шпалер [ФОТО] (переглядів: 132)

Мрієте, щоб настрій у домочадців піднімався, як тільки вони переступили поріг рідної домівки? Це можливо!
// 15.08.2018
<a href='/Info/?id=93586' >Декоративна штукатурка на кухні: переваги та недоліки</a>

Декоративна штукатурка на кухні: переваги та недоліки (переглядів: 133)

Використання декоративної штукатурки на кухні це відмінне рішення з точки зору практичності та дизайну.
// 13.08.2018
<a href='/Info/?id=93436' >Фабрика жалюзі: комфорт за будь-якої погоди [ФОТО]</a>

Фабрика жалюзі: комфорт за будь-якої погоди [ФОТО] (переглядів: 197)

Зараз нікого не здивуєш банальною фразою, що час невпинно крокує, а точніше – біжить вперед, змінюючи все на своєму шляху: вдосконалюються технології, починають домінувати інші смаки споживачів, окреслюються нові тенденції, на зміну одним трендам приходять інші. Раптом те, що колись милувало око, починає виглядати недолугим і трохи дивним. Відходять у минуле громіздкі меблі, величезні люстри і важкі габардини.
// 06.08.2018
<a href='/Info/?id=90013' >Як почистити кондиціонер: поради рівнянам</a>

Як почистити кондиціонер: поради рівнянам (переглядів: 793)

Кондиціонер за велику кількість часу своєї роботи проганяє через себе пил, пух і шерсть тварин, які у вас живуть, а також різні бактерії і грибки. Щоб кондиціонер продовжував працювати справно, фільтри потрібно періодично чистити або замінювати. І це можна зробити власноруч.