rivne1.tv / Проекти / ПрофіБуд /
// 07.09.2018

Як вибрати хороший фільтр для води? [Поради рівнянам]

Як вибрати хороший фільтр для води? [Поради рівнянам] Як обрати побутовий фільтр, який дійсно працює?

Від якості води, яку ви використовуєте кожного дня для втамування спраги і приготування їжі, багато в чому залежить ваше здоров'я. При цьому, навіть вживаючи виключно бутильовану воду, ми не застраховані від попадання в організм шкідливих речовин. Тому наявність в господарстві хоча б найпростішого фільтра для води просто необхідно. Звичайно, ідеальний варіант - встановити в будинку стаціонарну систему очищення води. Але далеко не кожному це по кишені. Фільтр-глечик - найбільш доступний і цілком надійний спосіб екологічного захисту. За однієї умови - якщо ви оберете його правильно.

Максимальна швидкість очищення води фільтром-глечиком: 400 мл / хв

Об'єм

Він повинен відповідати добовим потребам сім'ї (1-4 л). Ні в якому разі не можна використовувати фільтр в якості ємності для зберігання води. Зберігати відфільтровану воду більше доби не можна. А значить, доведеться зливати зайве, даремно витрачаючи картридж.

Картридж

Стандартні змінні елементи на основі активованого вугілля видаляють неприємний запах, зайвий хлор, іони важких металів. Є картриджі з пом'якшувальним ефектом - в їх склад додані іонообмінні смоли. А також з підвищеним вмістом заліза або бактерицидний ефект, які знезаражують воду.

Деталі

З'єднання картриджа з верхньою ємністю може бути як замковим, так і на різьбі. Обидва варіанти прийнятні, все залежить від виробника. Важливо, щоб на носику або на отворі для забору води була кришечка - від пилу. Зручний бонус: «нагадування» про дату зміни картриджа.

Матеріал

Щоб уникнути покупки дешевої підробки, обирайте фільтр тільки в спеціалізованому магазині. Перед покупкою фільтр потрібно в буквальному сенсі обнюхати - якісний харчовий пластик не пахне. На корпусі знайдіть піктограму, що позначає харчовий пластик, - графічно зображений келих на ніжці.

Точний діагноз

Кращий спосіб зрозуміти, який фільтр вам потрібен, - дізнатися, якої якості вода тече з крана у вас вдома. Це дозволить визначити необхідний рівень очистки та тип картриджа. Наприклад, чи є сенс купувати картриджі з додаванням заліза, якщо можна обійтися елементами простіше, очисними лише від хлору.

ДІЗНАЙТЕСЯ ТАКОЖ:

Комбінування кольорів в інтер'єрі [ФОТО]

Вирівнювання стін своїми руками [Поради рівнянам]

переглядів: 549

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 16.11.2018
<a href='/Info/?id=96294' >7 правил фен-шуй для ванної, щоб позитивна енергія не витікала</a>

7 правил фен-шуй для ванної, щоб позитивна енергія не витікала (переглядів: 57)

Ні для кого не секрет, що фен-шуй допомагає залучити в будинок щастя, удачу і гроші. І особливу увагу слід приділити фен-шуй ванної кімнати, щоб життєва енергія не витікала і не зливалася в каналізацію. Для цього слід дотримуватися шість простих правил від майстрів цього прекрасного вчення.
// 15.11.2018
<a href='/Info/?id=96252' >Фіолетовий в інтер'єрі: як поєднувати з іншими кольорами</a>

Фіолетовий в інтер'єрі: як поєднувати з іншими кольорами (переглядів: 247)

Кожен з нас має улюблені кольори, а їх використання в дизайні свого житла наділяє інтер'єр дивовижною силою піднімати нам настрій. Що робити, якщо ваш улюблений колір - фіолетовий? Ділимося перевіреними колірними палітрами, які прекрасно працюють в інтер'єрі!
// 13.11.2018
<a href='/Info/?id=96188' >5 головних помилок в дизайні спальні</a>

5 головних помилок в дизайні спальні (переглядів: 143)

Головне в спальні - організувати інтер'єр відповідно до правил, які дозволять вам комфортно поспати. Зрештою, ми витрачаємо третину нашого життя в ліжку. Тим часом, ми часто несвідомо порушуємо ці правила. Які помилки ми робимо найчастіше?
// 10.11.2018
<a href='/Info/?id=96089' >Як почистити м'які меблі від шерсті?</a>

Як почистити м'які меблі від шерсті? (переглядів: 128)

Як видалити шерсть з дивана? Питання, яке може стати проблемою для власників котів і собак. Однак для цього є хороші методи.