rivne1.tv / Проекти / Перший розважальний /
// 13.09.2018

Як зробити цікавим і стильним аккаунт в Інстаграм

Як зробити цікавим і стильним аккаунт в Інстаграм Величезна кількість людей в сучасному світі любить викладати свої фотовраження в Інстаграм. Процес дуже захоплюючий і дозволяє просто намалювати своє життя, як художник.

Серед найпоширеніших помилок варто відзначити дві.

Перша полягає у відсутності у фотографії чіткого сенсу: при погляді на неї виникає одне питання - навіщо взагалі це було публікувати? Намагайтеся наповнити кожну фотографію певним сенсом. Перш ніж клацнути пусковим затвором на камері, запитайте у себе, навіщо ви це знімаєте.pic

До другої належить невміння у автора вчасно сказати собі «стоп» і перестати викладати серію «клонів» одного і того ж сюжету - наприклад, фото пізанської вежі, знятої з різних ракурсів. Не викладайте в стрічці одноманітні фотографії - вони повинні відрізнятися і за концепцією і за форматом зйомки.

- Щоб уникнути подібних ситуацій, намагайтеся додати концептуальності - наприклад, доповнити картинку цікавим текстом або вибрати одну, найбільш виразну фотографію з добірки. Такий підхід принесе більше лайків, і підписники НЕ будуть критикувати вас за одноманітність.pic - Щоб кадр вийшов соковитим, переводимо камеру на режим HDR. Для подальшої обробки використовуємо інстаграмм - його можливості досить широкі, і їх цілком вистачає. Робимо фото чіткішим і контрастним, висвітлюючи темні ділянки і трохи затемнюючи світлі.

- Завершальний штрих - використання відповідного фільтра. Важливо домогтися відчуття його фактичної відсутності, щоб фото виглядало просто трохи яскравіше і мальовничіше, але не було відчуття надмірної обробки. Іноді варто трохи приглушити ефект, використавши всього 50% - і отримати справжній шедевр. У той час як 100% можуть повністю зіпсувати кадр.

pic - Не варто перебільшувати з фільтрами, їх надлишок справляє жахливе враження, «ріже» око своєю кислотністю і неприродністю.

- Не забувайте стежити, щоб кадр залишався «чистим», без сміття та зайвих предметів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

П'ять професій майбутнього, про які потрібно знати

Життя у великому місті. Американські вчені довели, що мегаполіс підвищує рівень щастя

переглядів: 903

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 13.11.2018
<a href='/Info/?id=95848' >Рецепт яблучних кексів з карамеллю: просто, швидко та смачно</a>

Рецепт яблучних кексів з карамеллю: просто, швидко та смачно (переглядів: 447)

Хочеться чогось смачненького? Тоді цей простий рецепт кексів саме для вас.
// 10.11.2018
<a href='/Info/?id=95743' >Карпатські джакузі: ТОП місць, де можна скупатись в чанах </a>

Карпатські джакузі: ТОП місць, де можна скупатись в чанах (переглядів: 739)

Чани - особливий вид гарячих ванн з водою, яка підігрівається на вогні. Приймати таку "ванну" можна на відкритому повітрі цілий рік.
// 09.11.2018
<a href='/Info/?id=96080' >Рецепт швидкої пасти, яка готується всього лише з п'яти інгредієнтів</a>

Рецепт швидкої пасти, яка готується всього лише з п'яти інгредієнтів (переглядів: 236)

Якщо у вас зовсім немає часу на приготування, спробуйте зробити цю смачну вегетаріанську пасту. Це займе зовсім мало часу, а результат вас вразить.
// 09.11.2018
<a href='/Info/?id=96068' > Сумісність імен в парі: наскільки ви підходите один одному</a>

Сумісність імен в парі: наскільки ви підходите один одному (переглядів: 3180)

Ви замислювалися про те, чому одні пари живуть щасливо душа в душу багато років, а інші розпадаються, ледь почавши відносини? Виявляється, справа в ваших іменах, від того, наскільки вони сумісні також залежить щастя в парі.