rivne1.tv / Новини /
// 20.07.2018

теги: Рівне, волейбол, бронза

Рівнянки із волейбольною пляжною бронзою

Рівнянки із волейбольною пляжною бронзою На спортивній базі «Теремок», що поблизу Кривого Рогу відбувся другий тур чемпіонату України з пляжного волейболу серед дівчат в категорії u-16.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Viber: Rivne1.tv

Серед 41-ї пари, які вийшли на старт змагань були й представники Рівненщини. Нашу область представляли рівнянки Паршина/Солонинчик, Лагоднюк/Стельмах, Гусейнова/Плюхина, а також представниці Квасиліва Василишина/Садовська.

Взагалі дівчата виступили непогано, але цього разу дещо не вистачило спортивного щастя. Одразу дві пари Паршина / Солонинчик та Василишина / Садовська припинили свої виступи на стадії чвертьфіналів. Тож до півфіналу змагань пробилася лише пара Крістіна Лагоднюк / Мирина Стельмах.

В півфіналі Крістіна та Марина з рахунком 0:2 поступилися дніпровсько-одеському дуету Васильєва / Крива, а в матчі за 3-є місце у вирішальній партії з рахунком 2:1 здолали представниць Запоріжжя – пару Коваленко / Свиридович.

Тож бронза залишилася за представницями Рівного.

Фінальний тур в чемпіонаті хлопців та дівчат в цій категорії пройде 09-12.08.2018 в Запоріжжі.

Повідомляє Інформаційна служба РОФВ.

переглядів: 414

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>

Інші публікації у розділі:

// 22.10.2018
<a href='/Info/?id=95531' >«Кардинал Рівне» виграв гру з «Титаном»</a>

«Кардинал Рівне» виграв гру з «Титаном» (переглядів: 21)

Серйозна кадрови проблеми та суддівство відверто низької якості - не завадили "Кардиналу-Рівне" обіграти покровський "Титан" та здобути четверту перемогу у чемпіонаті української Екстра-ліги
// 21.10.2018
<a href='/Info/?id=95524' >Тренери  "Вереса" та "Калуша" прокоментували гру</a>

Тренери "Вереса" та "Калуша" прокоментували гру (переглядів: 80)

Рівненський "Верес", граючи більше двадцяти хвилин у чисельній мешості, зумів відігратися у матчі проти лідера чемпіонату - "Калуша".
<a href='/Info/?id=95519' >Рівнянин Марко Левішин переміг в спідвейному Кубку МАСЕС</a>

Рівнянин Марко Левішин переміг в спідвейному Кубку МАСЕС (переглядів: 213)

В румунському Браїлі сьогодні, 20 жовтня відбувся Кубку МАСЕС зі спідвею. Від України стартували Віталій Коваль та рівняни Марко Левішин і Віталій Лисак.