rivne1.tv / Новини /
// 17.07.2018

теги: змагання, Березне, шахи

Березне приймало 5 етап шахового Кубку Рівненщини

Березне приймало 5 етап шахового Кубку Рівненщини 13-15 липня в Березному відбувся 5 етап Кубка Рівненської області з шахів 2018 року на кубок газети "Надслучанський вісник", який пройшов за швейцарською системою в 9 турів.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Viber: Rivne1.tv

Змагалися представники Березнівського, Дубенського, Дубровицького, Здолбунівського, Костопільського, Рівненського районів, міста Рівне, а також гості з Львівської, Житомирської, Вінницької та Тернопільської областей, всього 44 учасника.

В підсумку, з результатом 7,5 очок з 9 можливих переможцем став Іллюк Петро (Березне), 2 місце в Климчука Андрія (Вінниця), 3 місце в Трембача Валерія (Тернопіль).

Кращі інтелектуальні спортсмени в різних номінаціях отримали цінні подарунки, а перша вісімка шахістів Рівненщини здобула бали в загальний залік Кубка області.

переглядів: 225

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>

Інші публікації у розділі:

// 13.08.2018
<a href='/Info/?id=93527' >Котляр, Барабаш, Заїкін звільнені за підозру у нападі на таксиста - прес-служба НК "Верес"</a>

Котляр, Барабаш, Заїкін звільнені за підозру у нападі на таксиста - прес-служба НК "Верес" (переглядів: 909)

Прес-служба НК "Верес" підтвердила причетність трьох футболістів до побиття таксиста у Рівному.
<a href='/Info/?id=93522' >Атакуючий "Верес" програв "Буковині" [ВІДЕО]</a>

Атакуючий "Верес" програв "Буковині" [ВІДЕО] (переглядів: 146)

Чекали результативної гри, і таки отримали. Рівненські вболівальники, які пригадали перемогу "Вереса" над "Буковиною" з рахунком 5:1 у листопаді 2016, чекали якщо не повтору результату, то хоча б перемоги від червоно-чорних.
<a href='/Info/?id=93503' >Наталя Прищепа розповіла про свої подальші спортивні плани</a>

Наталя Прищепа розповіла про свої подальші спортивні плани (переглядів: 300)

Рівненська спортсменка Наталія Прищепа перемогла в забігу на 800 метрів на чемпіонаті Європи, який відбувався в Німеччині. Таким чином, дівчина виборола золоту медаль і захистила титул чемпіонки континентальної першості.
// 12.08.2018
<a href='/Info/?id=93486' >Рівненський "Верес" поступився "Буковині"</a>

Рівненський "Верес" поступився "Буковині" (переглядів: 204)

Рівненський "Верес" зазнав третьої поспіль домашньої поразки у чемпіонаті Другої ліги. У матчі четвертого туру "червоно-чорні" поступилися чернівецькій "Буковині".