rivne1.tv / Проекти / Перший розважальний /
// 04.08.2018

10 звичок, які допоможуть стати вам успішним

10 звичок, які допоможуть стати вам успішним Нас з дитинства вчили, що для того, щоб домогтися успіху в житті потрібно добре вчитися і багато працювати. Але це далеко не все. Які несподівані звички можуть допомогти нам досягти успіху в житті?

Що таке успіх?

Виявляється, не завжди люди, стан яких обчислюється мільярдами, відчувають себе успішними. І навпаки, ті, хто мають досить скромний заробіток, відчувають радість і успішність.

Успіх - це в першу чергу почуття, що ваші таланти реалізовані, а знання затребувані, фінансова незалежність, а також уміння радіти тому, що у вас є, а не сумувати про те, чого у вас немає.

Які звички допомагають стати успішним?

1. Проявляйте цікавість. Люди, що володіють допитливим розумом, більш здібні в навчанні, мають оригінальний погляд на речі, досягають більшого в кар'єрі. Та й жити, весь час дивуючись світу, набагато цікавіше.

2. Рівняйтеся на тих, хто краще вас. Оточуйте себе людьми, які більше знають і вміють. Не заздріть їм, а навпаки, вчіться у них - це шанс вирости і стати успішніше самому. Адже наше оточення впливає на нашу особистість.

3. Ніколи не їжте на самоті. Частіше їжте з цікавими і корисними людьми. За їжею люди розслабляються і ви можете отримати важливу інформацію, цінну думку. Не упускайте таку можливість.

4. Несіть відповідальність за свої помилки. Визнати свою помилку - це півшляху до її виправлення. Пам'ятайте, що тільки ви відповідаєте за те, що відбувається у вашому житті.

5. Дякуйте. Ми звикли скаржитися на життя. Подивіться на нього під іншим кутом. Невже вам нема за що бути вдячним. Частіше наповнюйте своє серце вдячністю - від цього рівень задоволеності життям тільки посилиться.

6. Розвивайте свої ораторські здібності. Вчіться чітко і лаконічно формулювати свої думки, так буде набагато легше донести свої ідеї до оточуючих.

7. Не ображайтеся на критику. Навпаки, якщо критика конструктивна - прислухайтеся до неї, це шанс стати крутіше, краще, самовдосконалюватися. Але чим більшого ви досягаєте, тим більше у вас з'являється заздрісників і недоброзичливців. Будьте готові до цього.

8. Навчіться сміятися над собою. Гумор - невід'ємна частина гострого розуму, він необхідний для того, щоб домогтися успіху в будь-якій сфері і допомагає в скрутні хвилини. Не ставтеся до себе, до оточуючих, до життя занадто серйозно.

9. Будьте професіоналом в чомусь одному. Знайдіть своє покликання, те що у вас виходить дійсно добре і вдосконалюйте це. Рухаючись в одному напрямку, досягти успіху набагато простіше, ніж розпорошуватись на всі сторони.

10. Живіть сьогоденням. Не зациклюйтеся на матеріальній стороні питання, на досягненні мети, сам шлях до неї повинен приносити вам задоволення. Не відкладайте своє життя на потім. Немає сенсу витрачати роки на неприємне вам заняття, заради досягнення якоїсь міфічної мети.

Отож, сподіваємося такі 10 пунктів допоможуть стати вам успішними.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як організувати свій день: методики геніїв продуктивності

8 несподіваних фактів про легендарні фільми, які вас здивують

переглядів: 530

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 16.11.2018
<a href='/Info/?id=96298' >Покупки в інтернет-магазинах: як не попасти на шахраїв?</a>

Покупки в інтернет-магазинах: як не попасти на шахраїв? (переглядів: 188)

Інтернет-покупки пов'язані з ризиками: можна залишитися без грошей і (або) без товару або замість обраної речі прийде зовсім не те, що ви очікували. Убезпечити себе цілком можливо, лише варто дотримуватися деяких правил інтернет-шопінгу.
// 16.11.2018
<a href='/Info/?id=96255' >9 чарівних властивостей скарбнички: як швидко накопичити гроші</a>

9 чарівних властивостей скарбнички: як швидко накопичити гроші (переглядів: 103)

Щоб гроші примножувалися, потрібно їх правильно зберігати і для цього не підійде проста коробка або конверт. Як правильно вибрати скарбничку і що потрібно знати, відкладаючи гроші, щоб швидко накопичити певну суму?
// 15.11.2018
<a href='/Info/?id=96231' >Як оточення впливає на ваше життя: яких людей не можна до себе підпускати</a>

Як оточення впливає на ваше життя: яких людей не можна до себе підпускати (переглядів: 107)

Світ кожної людини наповнений різними емоціями, почуттями, подіями. Також, не менш важливим є те, з ким людина спілкується. Нам властиво дбати про себе, і однією з ознак цієї турботи є вибіркове ставлення до людей, які фігурують в нашому житті.
// 12.11.2018
<a href='/Info/?id=96159' >Перелік важливих справ, які обов'язково потрібно зробити до Нового року</a>

Перелік важливих справ, які обов'язково потрібно зробити до Нового року (переглядів: 255)

До настання Нового року потрібно встигнути навести порядок скрізь і в усьому: в своїх думках, в будинку або квартирі, на роботі і в особистому житті. Наш перелік важливих справ, які потрібно зробити до святкування Нового року, допоможе вам все встигнути і нічого не забути.