Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /


// 12.07.2018

теги: міськвиконком, автоперевезення, люди з інвалідністю

Автобуси стануть більш доступними для людей з інвалідністю

Автобуси стануть більш доступними для людей з інвалідністю
Дане зображення не є прямою ілюстрацією до матеріалу.
У Рівному оголосили черговий конкурс на право здійснення пасажирських перевезень але тепер з новими умовами перевезення.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Viber: Rivne1.tv

Відповідно до постанови Кабміну від 7 лютого 2018 року внесено ряд змін, які стосуються автоперевізників.

Тепер автобуси повинні бути пристосовані до потреб людей з інвалідністю. До 31 грудня 2019 року на маршрутах має бути до 35% автобусів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, а з 1 січня 2020 року – до 50%.

"Не знаю яким чином будемо виходити із ситуації, консультуюся з колегами. Як вони будуть вирішувати це питання - чи змушені будуть давати дозвіл тільки на рік і зобов'язувати та шукати шляхи вирішення питання." , -говорить Начальник управління транспорту і зв'язку Віталій Миронюк.

З урахуванням потреб людей з інвалідністю повинні бути обладнані і автостанції. Гучномовцем повинні сповіщати про графік роботи кас та автостанції (наразі оголошується тільки відправлення та прибуття транспорту), а також про умови обслуговування людей з інвалідністю. Важливий момент – якщо раніше автобуси за маршрутами до передмістя мали подавати за 20 хвилин до відправлення, а міжміські та міжнародні – за 40 хвилин, то зараз ці проміжки скоротили до 5 і 10 хвилин відповідно.

Серед інших нововведень – перевізники на міжобласних маршрутах подаватимуть заявки на конкурс. Його переможець укладатиме договір на п'ять років, який продовжуватиметься ще на п'ять – якщо за ним не буде помічено порушень і за умови згоди інвестувати в оновлення автопарку.

Лілія Налапка
переглядів: 418

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 16.07.2018
<a href='/Info/?id=92643' >Чи є у Рівному спеціальне обладнання для дітей з вадами зору? [ВІДЕО]</a>

Чи є у Рівному спеціальне обладнання для дітей з вадами зору? [ВІДЕО] (переглядів: 123)

Їхні руки, для них - немов очі. Бо кінчиками пальців вони читають, пишуть та бачать світ. Вони не розрізняють кольорів, однак точно знають, що лисиця - руда, а вовк - сірий.
// 16.07.2018
<a href='/Info/?id=92635' >Чи бояться рівняни купляти ранні ягоди та фрукти?  [ОПИТУВАННЯ]</a>

Чи бояться рівняни купляти ранні ягоди та фрукти? [ОПИТУВАННЯ] (переглядів: 184)

Кавуни, дині, виноград, та навіть персики. Зараз рівненські ринки насичені соковитими літніми фруктами та ягодами. Цьогоріч ці ласощі з'явилися на прилавках набагато швидше, аніж зазвичай. Та чи не нашкодять вони організму людини?
// 16.07.2018
<a href='/Info/?id=92639' >У Рівному провели понад півтисячі операцій у серцево-судинному центрі</a>

У Рівному провели понад півтисячі операцій у серцево-судинному центрі (переглядів: 294)

Понад півтисячі операцій за неповні чотири місяці провели в Рівненському серцево-судинному центрі, що відкрився в межах реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» .
// 16.07.2018
<a href='/Info/?id=92626' >Рятувальники виводили рівнян на свіже повітря [ФОТО]</a>

Рятувальники виводили рівнян на свіже повітря [ФОТО] (переглядів: 382)

Внаслідок великого задимлення в багатоповерхівках рятувальники обласного центру приймали усі необхідні запобіжні заходи за для здоров'я людей.