rivne1.tv / Проекти / Весільний ажіотаж /
// 12.07.2018

Переваги та недоліки розпису в загсі

Переваги та недоліки розпису в загсі Що обрати – традиційний розпис у загсі чи популярну серед молодят нині виїзну реєстрацію? Як все ж таки краще одружитись?

Переваги

Реєстрація шлюбу у державній установі автоматично зробить ваш шлюб законним, оскільки вона є офіційною юридичною процедурою.

Якщо урочисте укладення шлюбу вас не цікавить, заплатите ви тільки державне мито за саму процедуру розпису.

Недоліки

Варто пам’ятати, що для офіційного розпису у загсі ви муситимете подати заяву не пізніше, аніж за півтора місяці до обраної вами дати. До того ж через постійні черги молодятам ніхто не гарантуватиме, що вдасться забронювати час, який підходить саме їм.

Якщо ви не хочете вистоювати черги та ще й бажаєте зекономити сили і час, розписуватись, скоріш за все, доведеться у будній день. Також варто мати на увазі, що чим на пізніший час вам призначили реєстрацію, тим більше шансів, що доведеться хоч трохи, але зрушити весь весільний таймінг. Річ у тому, що зазвичай працівники загсу витрачають на кожну пару більше часу, аніж це заплановано, тому у підсумку може вийти півгодини, година, а іноді навіть і більше. Складаючи графік цього дня, краще одразу закладати додатковий час на церемонію.

Далеко не завжди зали загсів можуть вмістити бажану кількість гостей, а якщо ви оберете неурочистий розпис, все проходите у кабінеті, куди взагалі пустять тільки вашу пару.

Під час реєстрації шлюбу у державній установі вам не вдасться виголосити подружні клятви, адже процедура розпису зазвичай має чіткий регламент. Та й декорувати залу за своїм смаком вам, скоріш за все, ніхто не дозволить.

Джерело

переглядів: 122

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 21.07.2018
<a href='/Info/?id=92711' >Ознаки того, що варто пошукати іншу весільну сукню</a>

Ознаки того, що варто пошукати іншу весільну сукню (переглядів: 90)

Підбираючи весільне вбрання своєї мрії, дівчатам іноді доводиться приміряти два-три десятки варіантів. І хоч цей етап підготовки для церемонії справедливо називають найцікавішим та найочікуванішим для кожної майбутньої нареченої, проте він забирає багато часу і сил. Аби не витратити їх даремно, ознайомтесь з нашою сьогоднішньою статей, в якій ми розповідаємо про сім випадків, коли від святкової сукні варто відмовитись.
// 20.07.2018
<a href='/Info/?id=92710' >Про весільні форс-мажори та способи їх уникнути</a>

Про весільні форс-мажори та способи їх уникнути (переглядів: 234)

На жаль, жодна пара закоханих не застрахована від різноманітних неприємних ситуацій, особливо коли мова йде про насичений подіями та емоціями весільний день. Вчасно не приїхав стиліст, наречена застряла у заторі, привезли не ті квіти, артисти сплутали адресу – це лише невеличка частина того, що може трапитись на урочистості такого типу.
// 19.07.2018
<a href='/Info/?id=92709' >Чи існує ідеальний вік для одруження?</a>

Чи існує ідеальний вік для одруження? (переглядів: 148)

Коли мова заходить про кохання, майже всі питання про вік відпадають самі по собі, але якщо говорити про таку відповідальну справу, як створення родини, варто добре подумати, перш ніж приймати рішення. У сьогоднішньому матеріалі ми спробуємо розібратись, чи існує ідеальний вік для початку сімейного життя.
// 18.07.2018
<a href='/Info/?id=92707' >Нареченій на замітку. Список необхідних дрібниць</a>

Нареченій на замітку. Список необхідних дрібниць (переглядів: 141)

У суєті передвесільного клопоту, можна забути про багато дрібниць без яких не можна уявити свято: