rivne1.tv / Проекти / Весільний ажіотаж /
// 12.07.2018

Переваги та недоліки розпису в загсі

Переваги та недоліки розпису в загсі Що обрати – традиційний розпис у загсі чи популярну серед молодят нині виїзну реєстрацію? Як все ж таки краще одружитись?

Переваги

Реєстрація шлюбу у державній установі автоматично зробить ваш шлюб законним, оскільки вона є офіційною юридичною процедурою.

Якщо урочисте укладення шлюбу вас не цікавить, заплатите ви тільки державне мито за саму процедуру розпису.

Недоліки

Варто пам’ятати, що для офіційного розпису у загсі ви муситимете подати заяву не пізніше, аніж за півтора місяці до обраної вами дати. До того ж через постійні черги молодятам ніхто не гарантуватиме, що вдасться забронювати час, який підходить саме їм.

Якщо ви не хочете вистоювати черги та ще й бажаєте зекономити сили і час, розписуватись, скоріш за все, доведеться у будній день. Також варто мати на увазі, що чим на пізніший час вам призначили реєстрацію, тим більше шансів, що доведеться хоч трохи, але зрушити весь весільний таймінг. Річ у тому, що зазвичай працівники загсу витрачають на кожну пару більше часу, аніж це заплановано, тому у підсумку може вийти півгодини, година, а іноді навіть і більше. Складаючи графік цього дня, краще одразу закладати додатковий час на церемонію.

Далеко не завжди зали загсів можуть вмістити бажану кількість гостей, а якщо ви оберете неурочистий розпис, все проходите у кабінеті, куди взагалі пустять тільки вашу пару.

Під час реєстрації шлюбу у державній установі вам не вдасться виголосити подружні клятви, адже процедура розпису зазвичай має чіткий регламент. Та й декорувати залу за своїм смаком вам, скоріш за все, ніхто не дозволить.

Джерело

переглядів: 338

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 10.10.2018
<a href='/Info/?id=84193' >Життя жінки: до і після весілля [КУМЕДНІ ФОТО]</a>

Життя жінки: до і після весілля [КУМЕДНІ ФОТО] (переглядів: 5773)

З дитинства дівчата мріють про весілля, а ось про те, що буде після нього здогадки мають різні. Допоки хтось ще мріє, інші вже стикнулася з буденністю. Чи справді мрії про сімейне життя та реалії різняться? Добірка кумедних та правдивих фото далі.
// 07.10.2018
<a href='/Info/?id=84533' >Як влаштувати драйвову холостяцьку вечірку?</a>

Як влаштувати драйвову холостяцьку вечірку? (переглядів: 1786)

Секрет вдалої вечірки зовсім не в кількості випитого спиртного, а в тому, які яскраві емоції ви змогли відчути в цей день. Постарайтеся, щоб програма свята в цей день була істинно чоловічою і насиченою.
// 06.10.2018
<a href='/Info/?id=82218' >20 казкових рудоволосих наречених [ФОТО]</a>

20 казкових рудоволосих наречених [ФОТО] (переглядів: 1872)

Рудоволосі наречені по-особливому привабливі і чарівні. Ми підібрали 20 весільних образів красунь-наречених з рудим волоссям. Надихайтеся!
// 05.10.2018
<a href='/Info/?id=82743' >"Чому я досі незаміжня?" - відповідь дає психолог</a>

"Чому я досі незаміжня?" - відповідь дає психолог (переглядів: 1592)

"Чому я досі незаміжня?" - над одвічним жіночим питанням, яке набуває популярності у соціальних мережах, розмірковує психолог Олена Любченко (ведуча і психолог "Одруження наосліп").