rivne1.tv / Проекти / Весільний ажіотаж /
// 12.07.2018

Переваги та недоліки розпису в загсі

Переваги та недоліки розпису в загсі Що обрати – традиційний розпис у загсі чи популярну серед молодят нині виїзну реєстрацію? Як все ж таки краще одружитись?

Переваги

Реєстрація шлюбу у державній установі автоматично зробить ваш шлюб законним, оскільки вона є офіційною юридичною процедурою.

Якщо урочисте укладення шлюбу вас не цікавить, заплатите ви тільки державне мито за саму процедуру розпису.

Недоліки

Варто пам’ятати, що для офіційного розпису у загсі ви муситимете подати заяву не пізніше, аніж за півтора місяці до обраної вами дати. До того ж через постійні черги молодятам ніхто не гарантуватиме, що вдасться забронювати час, який підходить саме їм.

Якщо ви не хочете вистоювати черги та ще й бажаєте зекономити сили і час, розписуватись, скоріш за все, доведеться у будній день. Також варто мати на увазі, що чим на пізніший час вам призначили реєстрацію, тим більше шансів, що доведеться хоч трохи, але зрушити весь весільний таймінг. Річ у тому, що зазвичай працівники загсу витрачають на кожну пару більше часу, аніж це заплановано, тому у підсумку може вийти півгодини, година, а іноді навіть і більше. Складаючи графік цього дня, краще одразу закладати додатковий час на церемонію.

Далеко не завжди зали загсів можуть вмістити бажану кількість гостей, а якщо ви оберете неурочистий розпис, все проходите у кабінеті, куди взагалі пустять тільки вашу пару.

Під час реєстрації шлюбу у державній установі вам не вдасться виголосити подружні клятви, адже процедура розпису зазвичай має чіткий регламент. Та й декорувати залу за своїм смаком вам, скоріш за все, ніхто не дозволить.

Джерело

переглядів: 243

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 17.09.2018
<a href='/Info/?id=94525' >Варіанти подарунків на весілля молодятам</a>

Варіанти подарунків на весілля молодятам (переглядів: 259)

Хоч і кажуть, що «дарованому коневі в зуби не дивляться», але хочеться, щоб подарунки на весілля молодятам догодили з усіх боків. Розглянемо, що подарувати молодятам на весілля, класифікувавши подарунки за характеристиками.
// 16.09.2018
<a href='/Info/?id=94524' >Які подарунки НЕ варто дарувати на весілля?</a>

Які подарунки НЕ варто дарувати на весілля? (переглядів: 1179)

Основне завдання молодят на весільному торжестві — приймати поздоровлення і не забувати цілуватися під час вигуків «Гірко!» Завдання гостей — допомогти зробити свято незабутнім, чарівним і романтичним. Причому весільний подарунок грає не останню роль в настрої молодят.
// 15.09.2018
<a href='/Info/?id=94376' >Плануємо весільну подорож на Мальдіви</a>

Плануємо весільну подорож на Мальдіви (переглядів: 239)

Про медовий місяць на Мальдівських островах мріють багато дівчат. Казкові білосніжні пляжі, кристально чисті води Індійського океану, барвиста екзотична природа і розкішні курорти - все це створює ту саму романтичну атмосферу, яка так необхідна закоханим в перші дні спільного життя.
// 12.09.2018
<a href='/Info/?id=94363' >15 кращих ідей для весільного тату</a>

15 кращих ідей для весільного тату (переглядів: 189)

В даний час величезна кількість молодят мріють показати свою любов всьому світу, вони хочуть зробити цю подію незабутньою. Деякі люди вирішуються увічнити свої нескінченні почуття за допомогою татуювань, адже саме натільні зображення залишаються з людиною на все життя.