Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /


// 12.07.2018

теги: ветерани, допомога, лікування

Який стан медичної допомоги для рівненських ветеранів війни?

Який стан медичної допомоги для рівненських ветеранів війни? Сьогодні, 12 липня, відбулось засідання виконавчого комітету Рівненської міської ради.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Viber: Rivne1.tv

Під час засідання було заслухано доповідь про стан надання медичної допомоги ветеранам війни.

Начальник управління здоров'я Іськів Віктор розповів, що проблем з наданням допомоги ветеранам війни - немає. Робота з ветеранами ведеться і на думку начальника управління - досить задовільно.

"Станом на 1 липня 2018 року на диспансерному обліку у нас перебувало 5519 ветеранів війни. До ветеранів війни відносяться: інваліди війни, учасники бойових дій, учасники війни і особи прирівняні по пільгах (реабілітовані, воїни УПА та політв'язні). З цієї загальної кількості - ветеранів АТО у нас 573 чоловіка зареєстрованих у місті Рівному. З них за 2017 рік комплексно оглянуто 82% , решті людей - частково. Напевно через те, що люди молоді - поки не хочуть ходити самі в лікарню обстежуватись, тобто якісь обстеження пройшли, якісь ні. У нас також є виїзні бригади, які обстежують на дому похилих людей." ,- розказав пан Іськів.

Минулого року для амбулаторного лікування використано 391 тисяча гривень.

Якщо порахувати ці кошти на людину, то у порівнянні з містами-сусідами у нас непогана ситуація. На людину на у нас розраховано - 71 гривня.У Чернівці - 46 гривень, Житомир - 92 гривні, в Луцьку - 44 гривні і найбільше у Львові - 179 гривень.

"Робота ведеться. Обстеження проводяться. Кошти у нас в закладах - передбачені." , - додав начальник управління здоров'я.

pic

Лілія Налапка
переглядів: 260

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 16.07.2018
<a href='/Info/?id=92643' >Чи є у Рівному спеціальне обладнання для дітей з вадами зору? [ВІДЕО]</a>

Чи є у Рівному спеціальне обладнання для дітей з вадами зору? [ВІДЕО] (переглядів: 123)

Їхні руки, для них - немов очі. Бо кінчиками пальців вони читають, пишуть та бачать світ. Вони не розрізняють кольорів, однак точно знають, що лисиця - руда, а вовк - сірий.
// 16.07.2018
<a href='/Info/?id=92635' >Чи бояться рівняни купляти ранні ягоди та фрукти?  [ОПИТУВАННЯ]</a>

Чи бояться рівняни купляти ранні ягоди та фрукти? [ОПИТУВАННЯ] (переглядів: 184)

Кавуни, дині, виноград, та навіть персики. Зараз рівненські ринки насичені соковитими літніми фруктами та ягодами. Цьогоріч ці ласощі з'явилися на прилавках набагато швидше, аніж зазвичай. Та чи не нашкодять вони організму людини?
// 16.07.2018
<a href='/Info/?id=92639' >У Рівному провели понад півтисячі операцій у серцево-судинному центрі</a>

У Рівному провели понад півтисячі операцій у серцево-судинному центрі (переглядів: 294)

Понад півтисячі операцій за неповні чотири місяці провели в Рівненському серцево-судинному центрі, що відкрився в межах реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» .
// 16.07.2018
<a href='/Info/?id=92626' >Рятувальники виводили рівнян на свіже повітря [ФОТО]</a>

Рятувальники виводили рівнян на свіже повітря [ФОТО] (переглядів: 382)

Внаслідок великого задимлення в багатоповерхівках рятувальники обласного центру приймали усі необхідні запобіжні заходи за для здоров'я людей.