Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /

// 12.07.2018

теги: ветерани, допомога, лікування

Який стан медичної допомоги для рівненських ветеранів війни?

Який стан медичної допомоги для рівненських ветеранів війни? Сьогодні, 12 липня, відбулось засідання виконавчого комітету Рівненської міської ради.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Viber: Rivne1.tv

Під час засідання було заслухано доповідь про стан надання медичної допомоги ветеранам війни.

Начальник управління здоров'я Іськів Віктор розповів, що проблем з наданням допомоги ветеранам війни - немає. Робота з ветеранами ведеться і на думку начальника управління - досить задовільно.

"Станом на 1 липня 2018 року на диспансерному обліку у нас перебувало 5519 ветеранів війни. До ветеранів війни відносяться: інваліди війни, учасники бойових дій, учасники війни і особи прирівняні по пільгах (реабілітовані, воїни УПА та політв'язні). З цієї загальної кількості - ветеранів АТО у нас 573 чоловіка зареєстрованих у місті Рівному. З них за 2017 рік комплексно оглянуто 82% , решті людей - частково. Напевно через те, що люди молоді - поки не хочуть ходити самі в лікарню обстежуватись, тобто якісь обстеження пройшли, якісь ні. У нас також є виїзні бригади, які обстежують на дому похилих людей." ,- розказав пан Іськів.

Минулого року для амбулаторного лікування використано 391 тисяча гривень.

Якщо порахувати ці кошти на людину, то у порівнянні з містами-сусідами у нас непогана ситуація. На людину на у нас розраховано - 71 гривня.У Чернівці - 46 гривень, Житомир - 92 гривні, в Луцьку - 44 гривні і найбільше у Львові - 179 гривень.

"Робота ведеться. Обстеження проводяться. Кошти у нас в закладах - передбачені." , - додав начальник управління здоров'я.

pic

Лілія Налапка
переглядів: 463

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 12.11.2018
<a href='/Info/?id=96168' >У Рівному зруйнували новий дитячий майданчик [ВІДЕО]</a>

У Рівному зруйнували новий дитячий майданчик [ВІДЕО] (переглядів: 134)

Ще й року не пробув, а вже його зруйнували. Мова йде про дитячий майданчик, що на мікрорайоні Північний. Аби територію у парку "Просвіти" облагородити з міського бюджету виділили кругленьку суму.
// 12.11.2018
<a href='/Info/?id=96173' >У Рівному просять допомогти Патріку </a>

У Рівному просять допомогти Патріку (переглядів: 93)

До редакції телеканалу "Рівне 1" звернувся небайдужий рівнянин, який закликає містян допомогти песику, котрий потрапив в ДТП.
// 12.11.2018
<a href='/Info/?id=96166' >Чи ремонтують ще рівненські будинки за бюджетні кошти міста? [ВІДЕО]</a>

Чи ремонтують ще рівненські будинки за бюджетні кошти міста? [ВІДЕО] (переглядів: 103)

Він стоїть уже більше століття і, як на обличчі старої людини зморшок не злічити - на цьому будинку не злічити тріщин. Мешканці бояться, що той коли-не будь завалиться.
// 12.11.2018
<a href='/Info/?id=96164' >У Рівному деякі батьки не пустили дітей до школи через смерть вчительки [ВІДЕО]</a>

У Рівному деякі батьки не пустили дітей до школи через смерть вчительки [ВІДЕО] (переглядів: 648)

У Рівному від менінгіту померла 23-річна вчителька. Їй стало зле на уроках. Її шпиталізували у лікарню. Хвороба розвивалась стрімко. Врятувати жінку медики не змогли.