rivne1.tv / Проекти / Весільний ажіотаж /
// 04.07.2018

Весільні обітниці молодят: приклади та варіанти

Весільні обітниці молодят: приклади та варіанти Незважаючи на те, що конкретні дії та вчинки завжди цінувались більше за слова, шлюбні обітниці важко назвати простими словами, адже саме їх виголошують закохані, коли поєднують свої серця та долі. Дуже рідко момент, коли молодята обіцяють завжди кохати та дбати одне про одного, обходиться без сліз щастя.

Весільна обітниця: традиційний варіант №1

Я, (назвати ім‘я), беру тебе, (назвати ім’я), своєю дружиною/своїм чоловіком, своїм вірним другом та коханням з цієї миті і до кінця життя. В присутності Бога, наших рідних та близьких я обіцяю бути тобі вірним супутником у недузі та здоров’ї, в хороші та погані часи, горі і радості. Я обіцяю кохати тебе, підтримувати у всьому, поважати тебе, радіти та сумувати разом з тобою, поки ми будемо живі.

Весільна обітниця: традиційний варіант №2

Я, (назвати своє ім’я), беру тебе (назвати ім’я коханого/коханої) своїм чоловіком/своєю дружиною, щоб кохати та підтримувати тебе у здоров’ї та хворобі, багатстві та бідності, щасті та горі, аж поки смерть не розлучить нас.

Весільна обітниця: нетрадиційний варіант №1

Я, (назвати своє ім’я), беру тебе, (назвати ім’я своєї другої половинки), за законного чоловіка/дружину. Обіцяю стати для тебе не тільки вірним супутником/супутницею на все життя, а й вірним другом та підтримкою. Обіцяю берегти наш шлюб, довіряти тобі та поважати тебе, незалежно від перепон на нашому спільному шляху. Мої рука, серце та життя належать тобі з дня, коли ми вперше зустрілись, і вони належатимуть тобі, поки я житиму на цьому світі.

Весільна обітниця: нетрадиційний варіант №2

Я, (назвати своє ім’я), зі всім коханням, на яке тільки здатне моє серце, беру тебе (назвати ім’я нареченої/нареченого) в присутності Бога, свідків, нашої родини та друзів за дружину/чоловіка, з цього дня, поки битиметься моє серце. Я кохатиму і підтримуватиму тебе, моє щастя, в радості та горі, недузі та здоров’ї, в складні та хороші дні. Разом ми подолаємо всі труднощі, досягнемо цілей та втілимо свої мрії у життя. З цього моменту ти не тільки мій чоловік/моя дружина, а й повноправний партнер, добрий друг та порадник. Обіцяю бути вірним/вірною тобі та чесним/чесною з тобою, поки живу на світі.

Весільна обітниця: романтичний варіант №2

(Назвати ім’я другої половинки), з тієї хвилини, коли я побачив тебе, та дізнався, яка ти людина, я зрозумів, що дуже хочу прожити з тобою решту свого життя. Твоя краса, розум та добре серце щодня надихають мене на те, аби стати кращим. Я обіцяю кохати тебе, розуміти, підтримувати і бути вірним супутником до кінця наших днів.

Весільна обітниця: нетрадиційний варіант №1

Я, (назвати своє ім’я), беру тебе, (назвати ім’я своєї другої половинки), за законного чоловіка/дружину. Обіцяю стати для тебе не тільки вірним супутником/супутницею на все життя, а й вірним другом та підтримкою. Обіцяю берегти наш шлюб, довіряти тобі та поважати тебе, незалежно від перепон на нашому спільному шляху. Мої рука, серце та життя належать тобі з дня, коли ми вперше зустрілись, і вони належатимуть тобі, поки я житиму на цьому світі.

Джерело

переглядів: 205

<< попередній матеріал    список   Інші публікації у розділі:

// 28.06.2018
<a href='/Info/?id=92035' >Що подарувати молодятам, окрім грошей?</a>

Що подарувати молодятам, окрім грошей? (переглядів: 259)

Мабуть, кожен з нас знає, що найбільш універсальним презентом на весілля є гроші, адже з якоюсь річчю далеко не завжди можна догодити закоханим, а от готівку молода родина неодмінно знайде на що витратити. Проте одруження – подія, погодьтесь, непересічна, і багатьом гостям хотілось би подарувати не лише конверт з грішми, а й щось, завдяки чому пара ще довго згадувала б цей особливий для них день.
// 21.06.2018
<a href='/Info/?id=91751' >Де краще провести медовий місяць? </a>

Де краще провести медовий місяць? (переглядів: 417)

Для чого потрібна весільна мандрівка? Аби зарядитись позитивною енергією перед початком сімейного життя та відпочити від передвесільних клопотів. Сьогодні існує безліч варіантів проведення медового місяця: від найгарніших місць нашої країни до найпопулярніших у світі мегаполісів.
// 20.06.2018
<a href='/Info/?id=91749' >Весільні запрошення: найпоширеніші запитання</a>

Весільні запрошення: найпоширеніші запитання (переглядів: 449)

Одним із головних елементів, який презентуватиме майбутній шлюб, безсумнівно, визнано весільне запрошення. Елегантний весільний атрибут повідомить дорогих вам людей не лише про дату, місце та час проведення весілля, але й вкаже на загальну тематику та стиль свята.
// 12.06.2018
<a href='/Info/?id=91551' >Оберіть весільний букет до типу своєї фігури</a>

Оберіть весільний букет до типу своєї фігури (переглядів: 402)

Кожна наречена є неповторною в день свого весілля, а правильно підібравши сукню та аксесуари, ви можете використовувати свою природну красу по повній та виглядати просто приголомшливо. Перш ніж прийняти рішення про форму, стиль та колір вашого весільного букета, варто з’ясувати, який букет підійде до вашої фігури. Головне - баланс!