rivne1.tv / Проекти / Весільний ажіотаж /
// 04.07.2018

Весільні обітниці молодят: приклади та варіанти

Весільні обітниці молодят: приклади та варіанти Незважаючи на те, що конкретні дії та вчинки завжди цінувались більше за слова, шлюбні обітниці важко назвати простими словами, адже саме їх виголошують закохані, коли поєднують свої серця та долі. Дуже рідко момент, коли молодята обіцяють завжди кохати та дбати одне про одного, обходиться без сліз щастя.

Весільна обітниця: традиційний варіант №1

Я, (назвати ім‘я), беру тебе, (назвати ім’я), своєю дружиною/своїм чоловіком, своїм вірним другом та коханням з цієї миті і до кінця життя. В присутності Бога, наших рідних та близьких я обіцяю бути тобі вірним супутником у недузі та здоров’ї, в хороші та погані часи, горі і радості. Я обіцяю кохати тебе, підтримувати у всьому, поважати тебе, радіти та сумувати разом з тобою, поки ми будемо живі.

Весільна обітниця: традиційний варіант №2

Я, (назвати своє ім’я), беру тебе (назвати ім’я коханого/коханої) своїм чоловіком/своєю дружиною, щоб кохати та підтримувати тебе у здоров’ї та хворобі, багатстві та бідності, щасті та горі, аж поки смерть не розлучить нас.

Весільна обітниця: нетрадиційний варіант №1

Я, (назвати своє ім’я), беру тебе, (назвати ім’я своєї другої половинки), за законного чоловіка/дружину. Обіцяю стати для тебе не тільки вірним супутником/супутницею на все життя, а й вірним другом та підтримкою. Обіцяю берегти наш шлюб, довіряти тобі та поважати тебе, незалежно від перепон на нашому спільному шляху. Мої рука, серце та життя належать тобі з дня, коли ми вперше зустрілись, і вони належатимуть тобі, поки я житиму на цьому світі.

Весільна обітниця: нетрадиційний варіант №2

Я, (назвати своє ім’я), зі всім коханням, на яке тільки здатне моє серце, беру тебе (назвати ім’я нареченої/нареченого) в присутності Бога, свідків, нашої родини та друзів за дружину/чоловіка, з цього дня, поки битиметься моє серце. Я кохатиму і підтримуватиму тебе, моє щастя, в радості та горі, недузі та здоров’ї, в складні та хороші дні. Разом ми подолаємо всі труднощі, досягнемо цілей та втілимо свої мрії у життя. З цього моменту ти не тільки мій чоловік/моя дружина, а й повноправний партнер, добрий друг та порадник. Обіцяю бути вірним/вірною тобі та чесним/чесною з тобою, поки живу на світі.

Весільна обітниця: романтичний варіант №2

(Назвати ім’я другої половинки), з тієї хвилини, коли я побачив тебе, та дізнався, яка ти людина, я зрозумів, що дуже хочу прожити з тобою решту свого життя. Твоя краса, розум та добре серце щодня надихають мене на те, аби стати кращим. Я обіцяю кохати тебе, розуміти, підтримувати і бути вірним супутником до кінця наших днів.

Весільна обітниця: нетрадиційний варіант №1

Я, (назвати своє ім’я), беру тебе, (назвати ім’я своєї другої половинки), за законного чоловіка/дружину. Обіцяю стати для тебе не тільки вірним супутником/супутницею на все життя, а й вірним другом та підтримкою. Обіцяю берегти наш шлюб, довіряти тобі та поважати тебе, незалежно від перепон на нашому спільному шляху. Мої рука, серце та життя належать тобі з дня, коли ми вперше зустрілись, і вони належатимуть тобі, поки я житиму на цьому світі.

Джерело

переглядів: 886

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 27.09.2018
<a href='/Info/?id=62918' >Яку весільну сукню обрати вагітній нареченій?</a>

Яку весільну сукню обрати вагітній нареченій? (переглядів: 2474)

Якщо Ви плануєте весілля, але вже на той момент чекаєте дитину – вибір весільної сукні для Вас може стати справжньою дилемою. Проте, у наш час модно підкреслювати красу, яку дарує вагітність, а не ховати її. Дизайнери всього світу захоплено створюють прекрасні весільні моделі суконь, тому фасонів для вибору вдосталь. Необхідно лише обрати той, який пасуватиме саме Вам. Читайте далі, як не помилитися у виборі.
// 25.09.2018
<a href='/Info/?id=32788' >Особливості  першого танцю молодят</a>

Особливості першого танцю молодят (переглядів: 5571)

Найкрасивіший та найромантичніший момент на весіллі - це перший танець молодят. Багато пар не приділяють особливої уваги цій події, мовляв вийдемо , постоїмо , покружляємо – і все. Зазвичай пари беруть уроки у професіоналів , щоб перший танець був запам’ятався усім надовго. Танці можна вибрати різні , найбільш популярними вважаються вальс , танго.
// 22.09.2018
<a href='/Info/?id=33173' >Весільні келихи молодят. Скільки їх повинно бути?</a>

Весільні келихи молодят. Скільки їх повинно бути? (переглядів: 10407 / коментарів: 1)

Плануючи весілля , в першу чергу потрібно витримати стиль свята. Як виглядатимуть молодята , як прикрасити автомобіль , зал ресторану і багато іншого. Аксесуари в цей момент грають дуже важливу роль - вони додають елегантності загальній картині і підкреслюють вишуканий смак.
// 19.09.2018
<a href='/Info/?id=94529' >Як вибрати весільне взуття: прикмети та поради</a>

Як вибрати весільне взуття: прикмети та поради (переглядів: 541)

Уявіть, що у вас весілля. Навколо радіють гості, тамада проводить конкурси, а може бути ви поїхали гуляти на природі. Але що це? Всього кілька годин з початку торжества, а нові туфлі вже натерли ноги. Прикро! Як уникнути подібних непорозумінь?