rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Порадник /
// 27.06.2018

Спілкування у родині - секрети успіху батьків та дітей [ПОРАДИ]

Спілкування у родині - секрети успіху батьків та дітей [ПОРАДИ]
Дане зображення не є прямою ілюстрацією до матеріалу.
Не тільки окремих сімей, а й суспільства загалом. Проблема дитячої агресії розввається і торкається чи не кожного. Спалахи люті та бажання руйнувати, провокують батьків ізолювати дитину або ж відсторонити від зайвого спілкування із однолітками. Але що робити, аби попередити такі прояви характеру та особистості? Читайте далі.

∗ Ні - сваркам при дитині
Якщо ви розумієте, що з будь-ким із домашніх у вас починають кипіти пристрасті, проведіть бесіду за закритими дверима. Шукайте способи, аби сімейні конфлікти не відображалися на дітях.

pic

∗Діліться досвідом
Розповідайте, як ви справляєтеся зі схожими ситуаціями зараз і як робили це в її віці. Не знецінюйте їхні проблеми, не називайте їх "дурними". Це може ще сильніше озлобити.pic

∗Задушевні розмови
Не намагайтеся будувати діалог у момент емоційного сплеску. Дайте дитині "охолонути" і тільки потім обговоріть ситуацію, проговоріть причини та наслідки, поясніть, як боротися з емоціями в такі моменти.

∗Будьте спокійні.
Не впадайте у стан злості разом із малюком. Вам важливо показати свою присутність і участь, а не застосувати силу і фізичні покарання.pic

∗Дайте дитині свободу.
Кожній людині необхідно мати особистий простір, обов'язки, правила і можливості вирішувати завдання самостійно. Радьте, обговорюйте, діліться, але не намагайтеся "спростити життя" дитини, зваливши на себе всю відповідальність за її рішення.


ДЖЕРЕЛО
Олена Рибінська
переглядів: 896

<< попередній матеріал    список   Інші публікації у розділі:

// 26.06.2018
<a href='/Info/?id=91132' >"3 хвилини" - правило, котре може чимало змінити у стосунках із дітьми </a>

"3 хвилини" - правило, котре може чимало змінити у стосунках із дітьми (переглядів: 258)

Три хвилини - багато чи мало? А якщо я вам скажу, що ось ці заповітні три хвилинки можуть багато чого змінити у ваших стосунках із дітьми. Як пояснюють це психологи - читайте далі.
// 27.05.2018
<a href='/Info/?id=77486' >Що повинні знати діти про спілкування із незнайомцями? [ПОРАДИ]</a>

Що повинні знати діти про спілкування із незнайомцями? [ПОРАДИ] (переглядів: 2608)

У наш неспокійний час діти повинні бути максимально уважними на вулиці та знати елементарні правила поведінки із незнайомцями. І саме ми, батьки, повинні їх навчити цьому. Що обов'язково потрібно знати дітям про спілкування із незнайомцями - читайте далі.
// 15.05.2017
<a href='/Info/?id=82858' >Що не варто робити батькам? [ТОП поради мамам і таткам]</a>

Що не варто робити батькам? [ТОП поради мамам і таткам] (переглядів: 348)

Я - мама. І я доволі часто нервуюся: як донька в садочку, чи їй не холодно/спекотно, чи поїла, чи встигає в навчанні і т.д. Але найбільш з'їдає нервових клітин...переживання чи правильно я її виховую? Чи вірно говорю з нею, даю поради, чи не проживаю за неї її життя? І думаю, я не одинока в своїх переживаннях. І зібрала в статті нижче днекілька корисних порад, котрі направлять нас, батьків, в потрібному напрямку.
// 15.05.2018
<a href='/Info/?id=84823' >Як ми несвідомо привчаємо дітей терпіти насильство?</a>

Як ми несвідомо привчаємо дітей терпіти насильство? (переглядів: 1713)

Про насильство, зазвичай, батьки із дітьми не говорять. Або вже після випадку, котрий може трапитися або ж чекають відповідного віку. Але разом з тим, щодня, мимоволі ми вносимо у життя дітей фрази, котрі таки можуть "зламати" їх психологічно, просто завдяки тому, що повторюються часто та систематично. Що ж саме ми робимо не так - читайте далі.