rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Порадник /
// 27.06.2018

Спілкування у родині - секрети успіху батьків та дітей [ПОРАДИ]

Спілкування у родині - секрети успіху батьків та дітей [ПОРАДИ]
Дане зображення не є прямою ілюстрацією до матеріалу.
Не тільки окремих сімей, а й суспільства загалом. Проблема дитячої агресії розввається і торкається чи не кожного. Спалахи люті та бажання руйнувати, провокують батьків ізолювати дитину або ж відсторонити від зайвого спілкування із однолітками. Але що робити, аби попередити такі прояви характеру та особистості? Читайте далі.

∗ Ні - сваркам при дитині
Якщо ви розумієте, що з будь-ким із домашніх у вас починають кипіти пристрасті, проведіть бесіду за закритими дверима. Шукайте способи, аби сімейні конфлікти не відображалися на дітях.

pic

∗Діліться досвідом
Розповідайте, як ви справляєтеся зі схожими ситуаціями зараз і як робили це в її віці. Не знецінюйте їхні проблеми, не називайте їх "дурними". Це може ще сильніше озлобити.pic

∗Задушевні розмови
Не намагайтеся будувати діалог у момент емоційного сплеску. Дайте дитині "охолонути" і тільки потім обговоріть ситуацію, проговоріть причини та наслідки, поясніть, як боротися з емоціями в такі моменти.

∗Будьте спокійні.
Не впадайте у стан злості разом із малюком. Вам важливо показати свою присутність і участь, а не застосувати силу і фізичні покарання.pic

∗Дайте дитині свободу.
Кожній людині необхідно мати особистий простір, обов'язки, правила і можливості вирішувати завдання самостійно. Радьте, обговорюйте, діліться, але не намагайтеся "спростити життя" дитини, зваливши на себе всю відповідальність за її рішення.


ДЖЕРЕЛО
Олена Рибінська
переглядів: 2107

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 05.09.2018
<a href='/Info/?id=94214' >Поведінка насторожує: коли дитині варто відвідати психолога</a>

Поведінка насторожує: коли дитині варто відвідати психолога (переглядів: 229)

Кожна дитина - індивідуальність, тому її психіка може по-різному реагувати на навколишній світ. Нервова система дитини зазнає великих навантажень, адже вона часто стикається з незнайомими для неї ситуаціями. Завдання батьків - допомогти їй адаптуватися й навчити правильно реагувати на ситуації, в яких вона опиняється. Часті прояви агресії та істерик, замкненість, плаксивість не повинні залишатися без уваги. При частому прояві нестандартних психічних реакцій батьки обов'язково повинні показати дитину фахівцеві.
// 04.09.2018
<a href='/Info/?id=94193' >Вашу дитину сварять чужі люди. Як діяти?</a>

Вашу дитину сварять чужі люди. Як діяти? (переглядів: 348)

Таке нерідко зустрічається в пісочниці, в дитячому садку, школі. Давайте подивимося, як можна повести себе в подібній ситуації, тому що для дитини вкрай важливо, як прореагують батьки.
// 04.09.2018
<a href='/Info/?id=94183' >Канікули закінчились: Як адаптувати дитину до школи</a>

Канікули закінчились: Як адаптувати дитину до школи (переглядів: 191)

Школярі будь-якого віку обов’язково проходять період адаптації до школи. У дітей початкових класів цей період триває досить довго: – 1,5 місяця.
// 22.08.2018
<a href='/Info/?id=93826' >Бережіть дітей: у мережі з'явилась нова смертельна гра для дітей Momo</a>

Бережіть дітей: у мережі з'явилась нова смертельна гра для дітей Momo (переглядів: 1242)

Групи смерті в дитячих іграх знову активізувалися в усьому світі, в тому числі і в нашій країні. Тепер гра смерті прийшла під ім'ям Momo. Поширюється гра як вірус в WhatsApp. Її вже пов'язують зі смертю 12-річної аргентинки.