rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Порадник /
// 27.06.2018

Спілкування у родині - секрети успіху батьків та дітей [ПОРАДИ]

Спілкування у родині - секрети успіху батьків та дітей [ПОРАДИ]
Дане зображення не є прямою ілюстрацією до матеріалу.
Не тільки окремих сімей, а й суспільства загалом. Проблема дитячої агресії розввається і торкається чи не кожного. Спалахи люті та бажання руйнувати, провокують батьків ізолювати дитину або ж відсторонити від зайвого спілкування із однолітками. Але що робити, аби попередити такі прояви характеру та особистості? Читайте далі.

∗ Ні - сваркам при дитині
Якщо ви розумієте, що з будь-ким із домашніх у вас починають кипіти пристрасті, проведіть бесіду за закритими дверима. Шукайте способи, аби сімейні конфлікти не відображалися на дітях.

pic

∗Діліться досвідом
Розповідайте, як ви справляєтеся зі схожими ситуаціями зараз і як робили це в її віці. Не знецінюйте їхні проблеми, не називайте їх "дурними". Це може ще сильніше озлобити.pic

∗Задушевні розмови
Не намагайтеся будувати діалог у момент емоційного сплеску. Дайте дитині "охолонути" і тільки потім обговоріть ситуацію, проговоріть причини та наслідки, поясніть, як боротися з емоціями в такі моменти.

∗Будьте спокійні.
Не впадайте у стан злості разом із малюком. Вам важливо показати свою присутність і участь, а не застосувати силу і фізичні покарання.pic

∗Дайте дитині свободу.
Кожній людині необхідно мати особистий простір, обов'язки, правила і можливості вирішувати завдання самостійно. Радьте, обговорюйте, діліться, але не намагайтеся "спростити життя" дитини, зваливши на себе всю відповідальність за її рішення.


ДЖЕРЕЛО
Олена Рибінська
переглядів: 2267

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 04.12.2018
<a href='/Info/?id=96793' >Основна причина жіночих зрад: результати досліджень здивували навіть вчених</a>

Основна причина жіночих зрад: результати досліджень здивували навіть вчених (переглядів: 6692)

У чому криються причини зрад. Чому дружинам зраджують чоловіки, а чоловіки зраджують своїм дружинам. Відповідь на це питання намагаються знайти тисячі років. Ось і американські вчені провели дослідження на тему «Чому жінки зраджують своїм чоловікам»
// 26.11.2018
<a href='/Info/?id=96607' >5 речей, за які ні в якому разі не можна сварити дитину</a>

5 речей, за які ні в якому разі не можна сварити дитину (переглядів: 3113)

Кожна дитина протягом свого дорослішання робить різні «нехороші» вчинки. Зазвичай за ними слідує батьківське покарання, яке найчастіше є лише проявом емоцій. В результаті виховний процес перетворюється в підрив батьківського авторитету. Справа в тому, що іноді дитина навіть не розуміє, чому її покарали, а багато слів, сказані батьками в пориві гніву, проникають глибоко і надовго в свідомість, осідаючи важким каменем до кінця життя.
// 20.11.2018
<a href='/Info/?id=96377' >Чому діти найгірше поводяться з мамою: 3 причини</a>

Чому діти найгірше поводяться з мамою: 3 причини (переглядів: 3412)

У садочку ваше чадо називають «золотою дитиною», бабуся стверджує, що «малюк, поки не прийшли батьки, поводився чудово», тато легко знаходить спільну мову з сином, а варто мамі залишитися з дитиною, як емоції вирують, нерви натягуються, і сльози готові хлинути з очей. Мамині сльози. Чому так відбувається, що з мамою дитина поводиться найгірше?
// 13.11.2018
<a href='/Info/?id=96199' >5 явних ознак, що дитина вживає наркотичні речовини</a>

5 явних ознак, що дитина вживає наркотичні речовини (переглядів: 422)

Про деякі речі не хочеться навіть згадувати, бо страшно уявити, що ЦЕ може торкнутися твоєї сім'ї і твоїх дітей. У цей «чорний список» входять і наркотики. Однак нам, батькам, не варто ховатися від проблем.