rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» /
// 25.06.2018

Кукурудза та її корисна вітамінна "бомба"

Кукурудза та її корисна вітамінна "бомба" Золота, ароматна, смачнюча, а найголовніше - дуже корисна! Що ще в собі заховала кукурудза такого, про що ми не знали - читайте далі!

Мало калорій

Всього 123 ккал на 100 грамів продукту! Варена кукурудза в невеликих кількостях містить: вітаміни групи В, Е, К, РР, необхідні організму мінеральні речовини калій, магній, селен, нікель і фосфор, амінокислоти, серед яких виділяють важливі лізин і триптофан.

via GIPHY

Неперетравлювані харчові волокна, що містяться у кукурудзі, зчищають зі стінок шлунку і кишківника, наче своєрідний скраб.

Для максимальної користі обирайте качани середнього розміру і варіть їх у киплячій воді 15-20 хвилин, без солі. Молоденька акукурудза (світло-жовтого кольору) буду готові за 15 хвилин, а з більш темнішими і до 1 години часу, аж поки буде готова. Але при останньому - майже всі корисні речовини з кукурудзи втрачаються.

via GIPHY

Протипоказання

Варто підкреслити, що найбільшої шкоди варена кукурудза може заподіяти тільки в разі регулярного вживання у великих кількостях продукту. Шкоду варена кукурудза може нанести людям, що страждають від тромбозів, а також від порушення апетиту.

ДЖЕРЕЛО

Олена Рибінська
переглядів: 436

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 12.10.2018
<a href='/Info/?id=95307' >5 секретів, які допоможуть зберегти красу грудей після лактації</a>

5 секретів, які допоможуть зберегти красу грудей після лактації (переглядів: 791)

Молодих мам цікавлять не тільки питання догляду за дитиною, а й як доглядати за грудьми, щоб після годування не отримати «вушка спаніеля». Чи є можливість уникнути опущення грудей після вагітності і пологів? І як повернути молочним залозам колишню красу?
// 18.08.2018
<a href='/Info/?id=59440' >Періоди дитячого віку, їх коротка характеристика</a>

Періоди дитячого віку, їх коротка характеристика (переглядів: 5387)

Ще в середині ХІХ століття видатний педіатр С.Х. Хотовський писав, що дитина - не дорослий у мініатюрі й відмінність організму дитини полягає не в менших розмірах органів, а в особливостях будови та їх функціях.
// 17.08.2018
<a href='/Info/?id=74759' >Короткозорість у дитини - як батькам вберегти зір малечі?</a>

Короткозорість у дитини - як батькам вберегти зір малечі? (переглядів: 1462)

Очі малюка в період росту легко піддаються впливам, особливо несприятливим. Може порушуватись і гострота зору. Найбільш поширеною є проблема розвинення короткозорості. Як спадкова так і набута - величезна зорова робота малюків на близькій відстані. Їх щоденна тривалість у дошкільнят сягає до 2-2,5 годин.
// 04.08.2018
<a href='/Info/?id=68225' >Діти і морозиво: що, де і в якій кількості? Поради батькам</a>

Діти і морозиво: що, де і в якій кількості? Поради батькам (переглядів: 1434)

Літо - спекотна пора, і кожен охолоджується як може. Комусь до вподоби вода, хтось шаленіє від лимонаду, ну а діток хлібом не годуй - морозиво подавай! З якого віку, скільки і чи взагалі потрібно дітям морозиво - читайте далі.