Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Програми /
// 19.06.2018

Детальний новинний огляд від 18.06.2018 [ВІДЕО]

Можна все життя прожити, ховаючись за чужу спину, підставляючи чужі груди під удари. А коли все буде скінчено - вийти на поле бою і з виглядом переможця збирати нечесно добуті лаври.

Можна все життя прожити, ховаючись за чужу спину - бо просто несила самому приймати важливі рішення і відповідати за них. Краще ж воно, коли хтось буде отримувати призначені вам синці. Можна побудувати навколо себе височенні паркани, обнести їх дубовим частоколом, обкопатися ровами і наглухо, хрест-на-хрест, забити залізими штабами підйомний міст, так щоб вже точно надійно і ніхто не дістався. Можна на різні лади і на будь-яку фантазію ховатися від цього світу і робити підлоту іншим, хитро виглядаючи з-за бійниць і вдоволено потираючи руки. Та до пори, до часу. Це програма Детальний новинний огляд. Поглянемо глибше і по-іншому.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Viber: Rivne1.tv

переглядів: 936

<< попередній матеріал    список   
Інші публікації у розділі:

// 19.06.2018
<a href='/Info/?id=91759' > Аномальна спека у Рівному б'є рекорди [ВІДЕО]</a>

Аномальна спека у Рівному б'є рекорди [ВІДЕО] (переглядів: 1138)

"Хочу італійське життя, американську зарплату, французьке кохання і гавайське літо", - напевно, приблизно такі думки снують у голові кожного. Не знаю, як там у кожного з італійським життям складеться та з коханням французьким, та чи шелестітимуть в кишенях американські долари, а от гавайське літо нам всім забезпечене.
// 19.06.2018
<a href='/Info/?id=91756' >Нареформували. Як Рівненщина "піддається" нововведенням [ВІДЕО]</a>

Нареформували. Як Рівненщина "піддається" нововведенням [ВІДЕО] (переглядів: 724)

Високопосадовці активно реформують всі галузі в Україні. Змінити хочуть ледь не все: освіту, медицину, соціалку і навіть правовий напрям. Всього потрошку, як то кажуть.
// 19.06.2018
<a href='/Info/?id=91755' >Право на воду: здолбунівчанин судиться з водоканалом [ВІДЕО]</a>

Право на воду: здолбунівчанин судиться з водоканалом [ВІДЕО] (переглядів: 794)

Води — хоч топитись, та нема, де напитись. 92 роки жити без водопроводу, а коли врешті можливість з`явилася його мати, і вже потекла вода із крана, вам його відрізають. Бо, як виявилося, не всім заплатили, щоб його мати. Шахраї - так вважає одна сторона конфлікту.
// 12.06.2018
<a href='/Info/?id=91553' >Детальний новинний огляд від 11.06.2018 [ВІДЕО]</a>

Детальний новинний огляд від 11.06.2018 [ВІДЕО] (переглядів: 807)

Життя, то несподіванка. Ніколи не знаєш, що чекає тебе за рогом, чи за дверима темного під`їзду, чи навіть на рівній, здавалось би, дорозі... І чи на щастя, а чи на біду, але тут і не без дива, яке вириває тебе, здавалось би, із найглибшого ДНА, подарувавши життя і, мабуть, не просто так. Випадає це диво, на жаль, не всім. І від того - ще більш цінне. Це програма Детальний новинний огляд. Поглянемо глибше і по-іншому.