rivne1.tv / Проекти / ПрофіБуд /
// 14.06.2018

6 простих способів освіжити атмосферу в квартирі

6 простих способів освіжити атмосферу в квартирі З часом будь-який навіть самий гарний інтер'єр може набриднути. Робити ремонт в нинішній економічній ситуації занадто ризиковано і витратно. Ми пропонуємо 6 простих способів оновити дизайн квартири.

1. Насамперед позбудьтеся від всіх дрібничок на полицях.

Колекція фігурок з «Кіндер-сюрпризів», черепашки і камінці, привезені багато років тому з океану, старі свічки, подаровані малознайомою людиною на минулий новий рік - всім цим речам місце в коробці в дальньому кутку шафи, а не на видному місці. По-перше, весь цей мотлох збирає пил. По-друге, вони не дарують ніяких емоцій. Коли ви в останній раз дійсно милувалися цими штучками? Запам'ятайте, в інтер'єрі завжди краще менше, ніж більше.

2. Освіжити інтер'єр допоможе перестановка меблів.

Навіть крісло, переставлене в інший кут, дасть по-іншому поглянути на простір. Почати можна з малого: переставте тумбочки, поміняйте місцями стільці з різних кімнат (якщо, звичайно, ваш інтер'єр це дозволяє), переставте квіти з підвіконня на журнальний столик.

3. Порожні стіни зможуть прикрасити репродукції картин або фотографії з особистих архівів.

Погортайте інтер'єрні тумблери, знайдіть і роздрукуйте найулюбленіші фото, накупіть рамок і вішайте їх, як душа забажає.

4. Оновіть такі предмети, як килими, квіти, посуд, фіранки, дрібні предмети декору -покупка цих речей вкладеться в не дуже велику суму, але поява нових предметів в квартирі обов'язково освіжить інтер'єр.

Як обрати шпалери для фарбування?

5. Освітлення відіграє важливу роль у формуванні інтер'єру.

Одним з варіантів може послужити зміна люстр або їх плафонів на інші за колірною гамою. Таким чином можна навіть змінити загальну колірну палітру кімнати, особливо, якщо переважаючий колір стін і меблів - світлий. Також спробуйте додати нових джерел світла, якщо здається, що вечорами у вас темнувато.

6. Якщо у вас велика бібліотека, то доброю справою буде розсортування книг за кольором.

Може здатися, ніби це нічого не змінить, але це не так. Розбираючи книги, ви напевно, викинете ще тонну папірців, листівок або інших паперів, які встигли зібратися там протягом часу. Крім цього, акуратно розставлені книги створять загальну атмосферу порядку в кімнаті.

переглядів: 527

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 16.08.2018
<a href='/Info/?id=93122' >Як створити затишок у домі за допомогою шпалер [ФОТО]</a>

Як створити затишок у домі за допомогою шпалер [ФОТО] (переглядів: 131)

Мрієте, щоб настрій у домочадців піднімався, як тільки вони переступили поріг рідної домівки? Це можливо!
// 15.08.2018
<a href='/Info/?id=93586' >Декоративна штукатурка на кухні: переваги та недоліки</a>

Декоративна штукатурка на кухні: переваги та недоліки (переглядів: 132)

Використання декоративної штукатурки на кухні це відмінне рішення з точки зору практичності та дизайну.
// 13.08.2018
<a href='/Info/?id=93436' >Фабрика жалюзі: комфорт за будь-якої погоди [ФОТО]</a>

Фабрика жалюзі: комфорт за будь-якої погоди [ФОТО] (переглядів: 196)

Зараз нікого не здивуєш банальною фразою, що час невпинно крокує, а точніше – біжить вперед, змінюючи все на своєму шляху: вдосконалюються технології, починають домінувати інші смаки споживачів, окреслюються нові тенденції, на зміну одним трендам приходять інші. Раптом те, що колись милувало око, починає виглядати недолугим і трохи дивним. Відходять у минуле громіздкі меблі, величезні люстри і важкі габардини.
// 06.08.2018
<a href='/Info/?id=90013' >Як почистити кондиціонер: поради рівнянам</a>

Як почистити кондиціонер: поради рівнянам (переглядів: 792)

Кондиціонер за велику кількість часу своєї роботи проганяє через себе пил, пух і шерсть тварин, які у вас живуть, а також різні бактерії і грибки. Щоб кондиціонер продовжував працювати справно, фільтри потрібно періодично чистити або замінювати. І це можна зробити власноруч.