Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /

// 13.06.2018

У Рівному хочуть відкрити весільний простір

У Рівному хочуть відкрити весільний простір
Дане зображення не є прямою ілюстрацією до матеріалу.
Сьогодні, 13 червня, у сесійній залі Рівненської Міської Ради пройшло публічне обговорення проектів громадського бюджету.

Сьогодні, 13 червня, у сесійній залі Рівненської міської ради пройшло публічне обговорення проектів громадського бюджету.

Дуже велика кількість проектів стосувалась облаштування футбольного поля штучним покриттям. Представники різних мікрорайонів виразили бажання на встановлення такого майданчику. Всього проектів, направлених на цю тему, зареєстровано 15.

А от рівнянин Юрій Дюг пропонує зробити "Рівненський весільний простір".

Автор проекту наголошує на те, що зараз в робочому стані лише одна зала для церемоній, а от мала зала Міського РАЦСу не використовується вже 10 років. Через це урочистості проводяться дуже швидко та схожі на «конвеєр», де кожні 15 хвилин одружують нову пару.

Проект «Рівненського весільного простору» передбачає облаштування зручних та сучасних умов для одруження молодят у Рівному. Зокрема капітальним ремонтом двох залів для проведення урочистих церемоній. Один з яких буде оформлений у традиційному українському стилі, інший – у сучасному європейському.

Також у своїй презентації Юрій згадав колишнього мера міста Рівне – Віктора Чайку, який за час свого перебування на посаді говорив: «Якщо у місті обласного значення немає хорошого РАЦСу, то це не місто, а районний центр»

Зараз всі проекти перебувають на розгляді. Загальноміське відкрите голосування за пропозиції, які подані на Громадський бюджет, відбудеться 10 жовтня, а список проектів-переможців оприлюднять 1 листопада.

Лілія Налапка
переглядів: 573

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 17.10.2018
<a href='/Info/?id=95417' >Як довго рівнян, які живуть на Пластова, 10, буде затоплювати? [ВІДЕО]</a>

Як довго рівнян, які живуть на Пластова, 10, буде затоплювати? [ВІДЕО] (переглядів: 92)

Новий дах та ринва, однак під час зливи, усе протікає. Мешканці будинку на вулиці Пластова, 10 скаржаться, що їм не якісно встановили водостічні труби.
// 17.10.2018
<a href='/Info/?id=95415' >Як рівнянам захиститись від раку грудей? [ВІДЕО]</a>

Як рівнянам захиститись від раку грудей? [ВІДЕО] (переглядів: 91)

17 жовтня відзначається всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози. Кожні 30 хвилин у країні виявляють новий випадок раку, і щогодини від нього вмирає одна жінка.
// 17.10.2018
<a href='/Info/?id=95413' >У Рівному чоловік перетворив клумби у міському дворі на креативні плантації [ВІДЕО]</a>

У Рівному чоловік перетворив клумби у міському дворі на креативні плантації [ВІДЕО] (переглядів: 270)

У Рівному чоловік перетворив клумби у міському дворі на креативні плантації. А саме українське село у мініатюрі та фрагменти дитячих мультфільмів. Рівнянин це робить за власної ініціативи і на громадських засадах.
// 17.10.2018
<a href='/Info/?id=95404' >У Рівному вручили першу посвідку на тимчасове проживання  [ФОТО]</a>

У Рівному вручили першу посвідку на тимчасове проживання [ФОТО] (переглядів: 276)

Сьогодні, 17 жовтня, у Рівному вперше студенту-іноземцю видали посвідку на проживання у формі ID-картки.