rivne1.tv / Проекти / ПрофіБуд /
// 13.06.2018

теги: відеонагляд, купити камери відеонагляду, відеоспостереження Рівне

Камери відеоспостереження: 8 причин, чому варто їх встановити

Камери відеоспостереження: 8 причин, чому варто їх встановити У наш час, однією з найважливіших складових нормального життя будь-якої людини є саме відчуття безпеки. І якщо з одного боку це відчуття підкріплюється виключно власною пильністю, то з іншого - воно повинно бути гарантовано на практиці. А саме завдяки камерам відеоспостереження.

Зокрема, одним з ключових елементів сучасної безпеки є відеонагляд всього, що відбувається. Для цих цілей використовується спеціальне обладнання - це різні камери і системи відеоспостереження.

Тому, ми вирішили підготувати 8 причин чому все таки варто встановлювати відеонагляд.

1. Діти – наше все, а їх безпека найважливіша. Завдяки камерам відеонагляду, ваша дитина завжди буде в безпеці та під вашим наглядом. Так як, ви зможете підключитися з офісу до домашньої камери. Також, дуже часто камери відеоспостереження встановлюються в дитячих садках та школах.

pic 2. Спокій за власне майно. Часто наявність відеоспостереження запобігає крадіжкам або якщо,ж все таки така неприємність сталася, то вірогідність розкриття злочину більш ймовірна .

3. Охорона прилеглої території. Камери відеоспостереження дозволяють бачити та контролювати, те що відбувається чи то біля приватного будинку, чи біля підприємства та складу. А інфрачервоне підсвічування камер відеоспостереження, дозволяє бачити, що відбувається навколо навіть в абсолютній темряві.

4. Бажаєте покращити роботу підлеглих? Наявність відеокамер дозволяє спостерігати, як відбувається робота в офісі за відсутності керівника. Якщо камери оснащені мікрофонами, то і почути, що і як говорять співробітники. Часто дуже корисно спостерігати за тим, як співробітники спілкуються з клієнтами, щоб надалі виявляти їх помилки і підвищити ефективність роботи.

pic 5. Системи відеоспостереження – як спосіб розроблення ефективної маркетингові стратегії. Компанії нерідко проводять спостереження за потенційними клієнтами, аналізуючи їх купівельні вподобання. Відеоспостереження використовується і в виробничих процесах: за роботою обладнання і контроль за технологією виготовлення.

6. Відеонагляд для магазинів, закладів харчування та розважальних закладів. Як показує практика, після установки систем відеоспостереження в магазині кількість крадіжок скорочується на 70-80%.pic 7. Відеонагляд забезпечить вам спокійний сон. Керівникам досить часто доводиться ночами виїжджати на місце, з метою перевірки приміщення на предмет проникнення. Для того, щоб виключити помилкові тривоги охорони - встановіть віддалений доступ до системи відеоспостереження та спіть спокійно.

8. Інформація з камер - як прямий доказ. У разі вчинення правопорушення відеокамера зафіксує і збереже на жорсткий диск прямі докази.

Насправді, спектр застосування систем відеоспостереження гранично широкий, як і їх можливості, тому не варто економити на власній безпеці.

Отож, як бачимо сьогодні важко знайти сферу, де б не були корисними камери відеоспостереження. Тому, якщо до цього ви сумнівалися встановлювати камеру відеонагляду чи ні, то сподіваємося, що наші поради допоможуть вам прийняти правильне рішення.

переглядів: 921

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 17.12.2018
<a href='/Info/?id=97119' >Як прикрасити будинок до Нового року?[ФОТО]</a>

Як прикрасити будинок до Нового року?[ФОТО] (переглядів: 215)

Новий рік - це прекрасна можливість розпрощатися зі старим життям і налаштуватися на удачу і багатство. Залучити щастя в новому році можна за допомогою святкового декору по фен-шуй. Як прикрасити будинок, щоб «задобрити» головний символ 2019 року Жовту Земляну Свиню?
// 13.12.2018
<a href='/Info/?id=97009' >10 правил для вхідних дверей: як захистити будинок</a>

10 правил для вхідних дверей: як захистити будинок (переглядів: 647)

"Уста будинку", саме так в Стародавньому Китаї називали вхідні двері. І це не дивно, адже саме вхідні двері є провідником позитивної енергії в наш будинок і виконують функцію захисту. Як правильно розташувати вхідні двері по фен-шуй, щоб не накликати на свій будинок біду?
// 11.12.2018
<a href='/Info/?id=97001' > Як залучити удачу і щастя або 8 помилок фен-шуй для будинку</a>

Як залучити удачу і щастя або 8 помилок фен-шуй для будинку (переглядів: 456)

Простір будинку грає дуже важливу роль в житті людини. Кожен хоче відчувати себе в ньому захищеним, повним сил і гармонії з собою і з оточуючими домочадцями. Щоб робити своє житло місцем накопичення позитивної енергетики, а так само мати можливість залучати в нього успіх і багатство, досить заглянути в ази вчення фен-шуй.
// 11.12.2018
<a href='/Info/?id=96982' >Цікаві лайфхаки для кухні: як організувати зберігання корисних дрібниць</a>

Цікаві лайфхаки для кухні: як організувати зберігання корисних дрібниць (переглядів: 485)

Кухня - це практично головне місце в будинку, тому кожна господиня прагне до того, щоб там завжди було чисто і затишно. Як правильно організувати зберігання на кухні і які хитрощі використовувати, щоб на полицях завжди був порядок?