rivne1.tv / Проекти / ПрофіБуд /
// 13.06.2018

теги: відеонагляд, купити камери відеонагляду, відеоспостереження Рівне

Камери відеоспостереження: 8 причин, чому варто їх встановити

Камери відеоспостереження: 8 причин, чому варто їх встановити У наш час, однією з найважливіших складових нормального життя будь-якої людини є саме відчуття безпеки. І якщо з одного боку це відчуття підкріплюється виключно власною пильністю, то з іншого - воно повинно бути гарантовано на практиці. А саме завдяки камерам відеоспостереження.

Зокрема, одним з ключових елементів сучасної безпеки є відеонагляд всього, що відбувається. Для цих цілей використовується спеціальне обладнання - це різні камери і системи відеоспостереження.

Тому, ми вирішили підготувати 8 причин чому все таки варто встановлювати відеонагляд.

1. Діти – наше все, а їх безпека найважливіша. Завдяки камерам відеонагляду, ваша дитина завжди буде в безпеці та під вашим наглядом. Так як, ви зможете підключитися з офісу до домашньої камери. Також, дуже часто камери відеоспостереження встановлюються в дитячих садках та школах.

pic 2. Спокій за власне майно. Часто наявність відеоспостереження запобігає крадіжкам або якщо,ж все таки така неприємність сталася, то вірогідність розкриття злочину більш ймовірна .

3. Охорона прилеглої території. Камери відеоспостереження дозволяють бачити та контролювати, те що відбувається чи то біля приватного будинку, чи біля підприємства та складу. А інфрачервоне підсвічування камер відеоспостереження, дозволяє бачити, що відбувається навколо навіть в абсолютній темряві.

4. Бажаєте покращити роботу підлеглих? Наявність відеокамер дозволяє спостерігати, як відбувається робота в офісі за відсутності керівника. Якщо камери оснащені мікрофонами, то і почути, що і як говорять співробітники. Часто дуже корисно спостерігати за тим, як співробітники спілкуються з клієнтами, щоб надалі виявляти їх помилки і підвищити ефективність роботи.

pic 5. Системи відеоспостереження – як спосіб розроблення ефективної маркетингові стратегії. Компанії нерідко проводять спостереження за потенційними клієнтами, аналізуючи їх купівельні вподобання. Відеоспостереження використовується і в виробничих процесах: за роботою обладнання і контроль за технологією виготовлення.

6. Відеонагляд для магазинів, закладів харчування та розважальних закладів. Як показує практика, після установки систем відеоспостереження в магазині кількість крадіжок скорочується на 70-80%.pic 7. Відеонагляд забезпечить вам спокійний сон. Керівникам досить часто доводиться ночами виїжджати на місце, з метою перевірки приміщення на предмет проникнення. Для того, щоб виключити помилкові тривоги охорони - встановіть віддалений доступ до системи відеоспостереження та спіть спокійно.

8. Інформація з камер - як прямий доказ. У разі вчинення правопорушення відеокамера зафіксує і збереже на жорсткий диск прямі докази.

Насправді, спектр застосування систем відеоспостереження гранично широкий, як і їх можливості, тому не варто економити на власній безпеці.

Отож, як бачимо сьогодні важко знайти сферу, де б не були корисними камери відеоспостереження. Тому, якщо до цього ви сумнівалися встановлювати камеру відеонагляду чи ні, то сподіваємося, що наші поради допоможуть вам прийняти правильне рішення.

переглядів: 575

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 19.08.2018
<a href='/Info/?id=93673' >Як правильно вибрати дизайнера інтер'єру</a>

Як правильно вибрати дизайнера інтер'єру (переглядів: 117)

Від правильного вибору дизайнера інтер'єру залежить те, як буде виглядати інтер'єр Вашого будинку або квартири. Не поспішайте і поставтеся до цього вибору з особливою увагою. Дизайн інтер'єру Вашої квартири або заміського будинку повинен бути розроблений професіоналами і відповідати Вашим уявленням про комфортне життя.
// 16.08.2018
<a href='/Info/?id=93122' >Як створити затишок у домі за допомогою шпалер [ФОТО]</a>

Як створити затишок у домі за допомогою шпалер [ФОТО] (переглядів: 177)

Мрієте, щоб настрій у домочадців піднімався, як тільки вони переступили поріг рідної домівки? Це можливо!
// 15.08.2018
<a href='/Info/?id=93586' >Декоративна штукатурка на кухні: переваги та недоліки</a>

Декоративна штукатурка на кухні: переваги та недоліки (переглядів: 167)

Використання декоративної штукатурки на кухні це відмінне рішення з точки зору практичності та дизайну.
// 13.08.2018
<a href='/Info/?id=93436' >Фабрика жалюзі: комфорт за будь-якої погоди [ФОТО]</a>

Фабрика жалюзі: комфорт за будь-якої погоди [ФОТО] (переглядів: 218)

Зараз нікого не здивуєш банальною фразою, що час невпинно крокує, а точніше – біжить вперед, змінюючи все на своєму шляху: вдосконалюються технології, починають домінувати інші смаки споживачів, окреслюються нові тенденції, на зміну одним трендам приходять інші. Раптом те, що колись милувало око, починає виглядати недолугим і трохи дивним. Відходять у минуле громіздкі меблі, величезні люстри і важкі габардини.