rivne1.tv / Проекти / Весільний ажіотаж /
// 14.06.2018

Вінчання: потреба чи традиція? [ЧАСТИНА 2]

Вінчання: потреба чи традиція? [ЧАСТИНА 2] А що ж таке вінчання сьогодні – данина традиціям, моді чи поклик душі? Давайте розберемося!

Що потрібно для укладення церковного шлюбу?

– паспорти;

– свідоцтво про шлюб;

– свідоцтва про хрещення.

Вбрання нареченої

Таїнство вінчання висуває певні особливі вимоги і до зовнішнього вигляду нареченої. Так, головна героїня дня має бути одягнута у сукню скромного фасону, з довгою спідницею, а її голову мусить прикривати хустка або фата. Словом, образ дівчини на вінчанні має нагадувати традиційний образ нареченої – чистий, романтичний та дещо наївний.

Свідки на вінчанні

Найголовніша умова для свідків на таїнстві укладення церковного шлюбу – бути хрещеними та одягти на церемонію натільні хрестики. Крім того, їхній одяг має бути у міру скромний. Так, вимоги до зовнішнього вигляду дружки нареченої майже такі, як і до самої нареченої. Також варто додати, що підхід бо вибору свідків на вінчання має бути ще ретельніший, аніж на розпис, адже мається на увазі, що ці люди нестимуть духовну відповідальність за пару.

Як проходить ритуал?

Церемонія починається з ритуалу обручення, під час якої священик дає молодятам запалені свічки, одягає обручки та тричі міняє їх. Після цього пара йде на середину храму, де відповідає на питання отця, чи є добровільним і щирим їхнє бажання обвінчатись. Загалом це таїнство дуже урочисте та тривале – кількома словами описати його не вдасться. Закінчується воно словами священика та привітаннями рідних і близьких.

Джерело
переглядів: 201

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 19.06.2018
<a href='/Info/?id=91748' >5 неймовірних весільних традицій світу</a>

5 неймовірних весільних традицій світу (переглядів: 147)

Земна куля населена тисячами різних народів, які відрізняються між собою не лише кольором шкіри, мовою, але й віковою історією та своєрідною культурою. Кожне святкування проводиться за різними обрядами, а найцікавіші з них припадають на весілля. Пропонуємо разом розглянути традиції, яким сумлінно має коритись наречена перед або під час весілля.
// 13.06.2018
<a href='/Info/?id=91552' >Вінчання: потреба чи традиція? [ЧАСТИНА 1]</a>

Вінчання: потреба чи традиція? [ЧАСТИНА 1] (переглядів: 211)

Ще століття тому без вінчання неможливо було уявити практично жодного весілля. Потім був період, коли цей обряд вважався неактуальним, тому молодята лише розписувались у РАЦСі.
// 17.05.2018
<a href='/Info/?id=90815' >10 весільних традицій, про які вже можна ЗАБУТИ</a>

10 весільних традицій, про які вже можна ЗАБУТИ (переглядів: 619)

Ви вважаєте себе традиційною нареченою? Навіть якщо так, то можна побитись об заклад, що вам припаде до душі хоча б одне оновлення для вашої весільної церемонії. Є декілька способів модернізації святкування, які піднімуть ваше весілля на новий рівень.
// 13.05.2018
<a href='/Info/?id=90645' >Топ – 5 нетрадиційних весільних церемоній в світі</a>

Топ – 5 нетрадиційних весільних церемоній в світі (переглядів: 342)

Красива біла сукня, розкішний бенкетний зал, білі орхідеї та троянди, весільний торт з кумедними фігурками наречених та традиційна церемонія в колі рідних і близьких. Можна досхочу милувати свою фантазію цими безперечними уявленнями про ідеальне весілля. Та не всі молодята вважають вищезгаданий сценарій весіллям своєї мрії. Багато хто давно відійшов від традицій стандартного проведення найщасливішого дня у житті, вважаючи біле плаття, фату та лімузин запліснявілою тривіальністю.