rivne1.tv / Проекти / Весільний ажіотаж /
// 12.06.2018

Оберіть весільний букет до типу своєї фігури

Оберіть весільний букет до типу своєї фігури Кожна наречена є неповторною в день свого весілля, а правильно підібравши сукню та аксесуари, ви можете використовувати свою природну красу по повній та виглядати просто приголомшливо. Перш ніж прийняти рішення про форму, стиль та колір вашого весільного букета, варто з’ясувати, який букет підійде до вашої фігури. Головне - баланс!

Ваш букет повинен бути вибраний відповідно до тих же принципів, які застосовуються при виборі весільної сукні і фати (колір і форма). Букет повинен бути пропорційним до форми вашої фігури і параметрів. Колір повинен перегукуватися з вашою особистістю і відображати ваш весільний стиль.

Акуратний пісочний годинник.

Ви можете обрати будь-який стиль і форму букета, але майте на увазі, що він повинен бути доречного розміру і доповнювати форму обраної вами весільної сукні.

Повний пісочний годинник.

Ваш форма така ж струнка як акуратний пісочний годинник, але відрізняється лише більшим обхватом.

Уникайте: маленьких букетів.

Трикутник / Або груша.

Ви повніші у стегнах, ніж в плечах.

Уникайте: букетів трикутної форми.

Перевернутий трикутник.

Ваші плечі ширші, ніж стегна.

Уникайте: маленьких букеті та довгих і прямих форм.

Тонка колона. Ваша форма тіла і розміри мініатюрні і прямі – майже хлоп’яча фігура.

Уникайте: кремезних букетів та довгих і прямих ліній.

Прямокутник. У вас не чітко виділяється талія, але у вас є пряма лінія між стегнами і бюстом.

Уникайте: маленьких букеті та довгих і прямих форм.

Куля / або яблуко.

Ваш найповніша точка знаходиться навколо живота і талії.

Уникайте: тендітних і круглих форм. Намагайтеся не носити їх на своїй найповнішій точці.букет до типу фігури

Основні поради при виборі весільного букета

- Невеличкі круглі пучки квітів легко та зручно тримати, але вони повинні бути пропорційними до сукні та форм нареченої.

- Пишні сукні вимагають балансу більших і компактніших пучків квітів, але зосередьте свою увагу на загальній формі та вигляді.

- Каскад (водоспад, спадаючі квіти) потребує значного росту, тому й не рекомендується для низьких наречених.

- Видовище (довший, прив’язаний до руки букет із відкритими стеблами. Його тримають переважно збоку або ж завішують на лікоть) – це не найкращий варіант букета для наречених з великими руками або широкими плечима.

- Короткі сукні виглядають краще з меншими чи мініатюрними букетиками або ж просто з одиночними стеблами.

- Ваш букет повинен відображати загальний тон весілля, але якщо ваша сукня проста – не бійтеся сміливих кольорів та стилів.

Майте на увазі, що ваш букет є основним, тому він повинен бути розкішнішим від букетів дружок. Їхні букети, в свою чергу, доповнюють букет нареченої: його колір, стиль та форму.

Джерело

переглядів: 259

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 21.06.2018
<a href='/Info/?id=91751' >Де краще провести медовий місяць? </a>

Де краще провести медовий місяць? (переглядів: 100)

Для чого потрібна весільна мандрівка? Аби зарядитись позитивною енергією перед початком сімейного життя та відпочити від передвесільних клопотів. Сьогодні існує безліч варіантів проведення медового місяця: від найгарніших місць нашої країни до найпопулярніших у світі мегаполісів.
// 20.06.2018
<a href='/Info/?id=91749' >Весільні запрошення: найпоширеніші запитання</a>

Весільні запрошення: найпоширеніші запитання (переглядів: 112)

Одним із головних елементів, який презентуватиме майбутній шлюб, безсумнівно, визнано весільне запрошення. Елегантний весільний атрибут повідомить дорогих вам людей не лише про дату, місце та час проведення весілля, але й вкаже на загальну тематику та стиль свята.
// 02.06.2018
<a href='/Info/?id=91243' >Про що говорить мова квітів?</a>

Про що говорить мова квітів? (переглядів: 404)

Квітка, як «посланець серця» стала дуже популярною в дев’ятнадцятому столітті, коли люди мріяли про вік куртуазної любові та вірності, що і стало причиною використання сентиментальної «мови квітів». Ця давня традиція була відроджена і є досить поширеною сьогодні.
// 20.05.2018
<a href='/Info/?id=90870' >Весільний декор. Чого не варто робити?</a>

Весільний декор. Чого не варто робити? (переглядів: 487)

Одним із найголовніших завдань є пошук та декорування бенкетного залу і, коли перше завдання виконано, надходить час для розгляду ідей для завершення іншого. Безліч модних журналів, інтернет блогів, сайтів та весільних агенцій пропонують покроковий план дій у тому, що потрібно робити, проте, мало хто з них звертає увагу на деталі, які потрібно уникати у будь-якому стильовому виконанні весільних мрій. Провідні декоратори святкових подій вирішили дати кілька простих порад щодо елементів, які не потрібно використовувати у дизайні бенкетного залу.