rivne1.tv / Проекти / Перший розважальний /
// 11.06.2018

10 зловісних технологій майбутнього

 10 зловісних технологій майбутнього У кожної інновації та передової технології є своя темна сторона медалі. Чи знаєте ви, чим вона може для нас обернутися?

Американські гірки

Крилаті «американські гірки» - не міф, а реальність. Від звичайних відрізняються тим, що цей атракціон, заснований на страху, виводять на новий етап. Пасажири сидять не в кабінці, а на «крилах», відчуваючи під собою порожнечу. Для любителів гострих відчуттів - саме те. Але яким буде наступний крок?

Нейрокомп'ютер

Нейрокомп'ютерний інтерфейс - привіт з кібермайбутнього. Він дозволяє управляти комп'ютером прямо, за допомогою мозку. Звучить цікаво. Але новий рівень спілкування з технікою може породити новий рівень проблем. Наприклад: зворотній зв'язок. Який вплив на мозок можуть зробити комп'ютерні віруси?

Синтетичне м'ясо

Багато людей впевнені, що м'ясо в популярних мережах фастфудів не справжнє. «Хороші» новини: найближчі 10 років їх страхи лише посиляться, так як офіційна розробка синтетичного м'яса йде повним ходом. Штучна яловичина, свинина і навіть яйця сьогодні вже у всю вирощуються в лабораторіях.

«Cuddlebot»

«Cuddlebot» - «робот для обіймів» - призначений на заміну домашнім улюбленцям. Це механізм, який відтворює рухи тварин, покритий приємним на дотик штучним хутром. Для когось він послужить відмінним способом зняти стрес, когось - налякає.

10 гаджетів з минулого, які змінили світ

Синтетичний алкоголь

Синтетичний алкоголь - мрія кожного випиваки, і не тільки. Все тому, що сп'яніння присутнє, а похмілля - немає. Це безсумнівно приведе до зловживання спиртним. Та й довгострокові побічні ефекти можуть виявитися куди серйозніше головного болю зранку.

Вакуумні потяги

Вакуумні «потяги» Елона Маска, що представляють собою підняті над рівнем землі труби з пасажирськими кабінками всередині, можуть стати одним з найбільш ефективних способів пересування майбутнього. Але аварії на Hyperloop будуть куди страшніше звичайної аварії потягу. Та й сумнівів в тому, що їх установка неабияк зашкодить довкіллю, навіть не виникає.

Кібержукі

Кібержукі ніби вилізли з шпигунських бойовиків. Ці мініатюрні дрони (розміром від долоні до подушечки пальця) здатні літати і записувати інформацію. В майбутньому від таких жучків буде вкрай складно що-небудь приховати.

переглядів: 374

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 20.08.2018
<a href='/Info/?id=93771' >Найменша в світі ручка, яка не боїться ні води, ні вогню</a>

Найменша в світі ручка, яка не боїться ні води, ні вогню (переглядів: 67)

NanoPen не поступається в міцності професійним інструментам, але при цьому важить менше п'яти грамів.
// 17.08.2018
<a href='/Info/?id=93609' >12 типів сучасної молоді, які здатні змінити світ</a>

12 типів сучасної молоді, які здатні змінити світ (переглядів: 130)

Мілленіали - це нове покоління молоді, які значно відрізняються від своїх батьків і навіть тих, хто народився на п'ять років раніше. І всіх їх можна поділити на 12 типів.
// 28.07.2018
<a href='/Info/?id=92565' >Жителі, яких країн є найбільш щасливими</a>

Жителі, яких країн є найбільш щасливими (переглядів: 471)

Щороку, Організація Об'єднаних Націй (ООН) оприлюднює World Happiness Report, в якому 156 країн розміщені в залежності від того, наскільки щасливими в них відчувають себе люди.
// 25.07.2018
<a href='/Info/?id=92943' >П'ять професій майбутнього, про які потрібно знати</a>

П'ять професій майбутнього, про які потрібно знати (переглядів: 269)

Ніщо не стоїть на місці, кожного дня з'являються нові технології, а через це і нові професії.