rivne1.tv / Проекти / Перший розважальний /
// 11.06.2018

10 зловісних технологій майбутнього

 10 зловісних технологій майбутнього У кожної інновації та передової технології є своя темна сторона медалі. Чи знаєте ви, чим вона може для нас обернутися?

Американські гірки

Крилаті «американські гірки» - не міф, а реальність. Від звичайних відрізняються тим, що цей атракціон, заснований на страху, виводять на новий етап. Пасажири сидять не в кабінці, а на «крилах», відчуваючи під собою порожнечу. Для любителів гострих відчуттів - саме те. Але яким буде наступний крок?

Нейрокомп'ютер

Нейрокомп'ютерний інтерфейс - привіт з кібермайбутнього. Він дозволяє управляти комп'ютером прямо, за допомогою мозку. Звучить цікаво. Але новий рівень спілкування з технікою може породити новий рівень проблем. Наприклад: зворотній зв'язок. Який вплив на мозок можуть зробити комп'ютерні віруси?

Синтетичне м'ясо

Багато людей впевнені, що м'ясо в популярних мережах фастфудів не справжнє. «Хороші» новини: найближчі 10 років їх страхи лише посиляться, так як офіційна розробка синтетичного м'яса йде повним ходом. Штучна яловичина, свинина і навіть яйця сьогодні вже у всю вирощуються в лабораторіях.

«Cuddlebot»

«Cuddlebot» - «робот для обіймів» - призначений на заміну домашнім улюбленцям. Це механізм, який відтворює рухи тварин, покритий приємним на дотик штучним хутром. Для когось він послужить відмінним способом зняти стрес, когось - налякає.

10 гаджетів з минулого, які змінили світ

Синтетичний алкоголь

Синтетичний алкоголь - мрія кожного випиваки, і не тільки. Все тому, що сп'яніння присутнє, а похмілля - немає. Це безсумнівно приведе до зловживання спиртним. Та й довгострокові побічні ефекти можуть виявитися куди серйозніше головного болю зранку.

Вакуумні потяги

Вакуумні «потяги» Елона Маска, що представляють собою підняті над рівнем землі труби з пасажирськими кабінками всередині, можуть стати одним з найбільш ефективних способів пересування майбутнього. Але аварії на Hyperloop будуть куди страшніше звичайної аварії потягу. Та й сумнівів в тому, що їх установка неабияк зашкодить довкіллю, навіть не виникає.

Кібержукі

Кібержукі ніби вилізли з шпигунських бойовиків. Ці мініатюрні дрони (розміром від долоні до подушечки пальця) здатні літати і записувати інформацію. В майбутньому від таких жучків буде вкрай складно що-небудь приховати.

переглядів: 213

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 20.06.2018
<a href='/Info/?id=91753' >Сучасний ломбард: чи варто користуватися його послугами?</a>

Сучасний ломбард: чи варто користуватися його послугами? (переглядів: 200)

Життя дуже непередбачуване, і в кожного з нас можуть виникати надзвичайні ситуації, які потребують додаткових фінансових витрат. А якщо до зарплати ще далеко, а позичати у знайомих, ой як не хочеться. Що ж тоді робити? В такому випадку вам знадобляться послуги ломбарду.
// 29.05.2018
<a href='/Info/?id=91141' >10 гаджетів з минулого, які змінили світ</a>

10 гаджетів з минулого, які змінили світ (переглядів: 498)

За останні 50 років людство винайшло багато корисного, але ці пристрої стали просто технологічним проривом.
// 24.04.2018
<a href='/Info/?id=80740' >Ти маєш це знати: 15 корисних додатків для студентів</a>

Ти маєш це знати: 15 корисних додатків для студентів (переглядів: 1128)

З цими додатками життя студента стане трішки простішим. Тому читай та швиденько скачуй їх собі на телефон.
// 20.04.2018
<a href='/Info/?id=77257' >Відтепер селфі можуть робити і ваші домашні улюбленці</a>

Відтепер селфі можуть робити і ваші домашні улюбленці (переглядів: 1296)

Селфі зараз звична річ. Але як ви відреагуєте на те, що відтепер селфі вміють робити і тварини? Дивіться наймиліші фото - далі!