rivne1.tv / Проекти / Перший розважальний /
// 11.06.2018

10 зловісних технологій майбутнього

 10 зловісних технологій майбутнього У кожної інновації та передової технології є своя темна сторона медалі. Чи знаєте ви, чим вона може для нас обернутися?

Американські гірки

Крилаті «американські гірки» - не міф, а реальність. Від звичайних відрізняються тим, що цей атракціон, заснований на страху, виводять на новий етап. Пасажири сидять не в кабінці, а на «крилах», відчуваючи під собою порожнечу. Для любителів гострих відчуттів - саме те. Але яким буде наступний крок?

Нейрокомп'ютер

Нейрокомп'ютерний інтерфейс - привіт з кібермайбутнього. Він дозволяє управляти комп'ютером прямо, за допомогою мозку. Звучить цікаво. Але новий рівень спілкування з технікою може породити новий рівень проблем. Наприклад: зворотній зв'язок. Який вплив на мозок можуть зробити комп'ютерні віруси?

Синтетичне м'ясо

Багато людей впевнені, що м'ясо в популярних мережах фастфудів не справжнє. «Хороші» новини: найближчі 10 років їх страхи лише посиляться, так як офіційна розробка синтетичного м'яса йде повним ходом. Штучна яловичина, свинина і навіть яйця сьогодні вже у всю вирощуються в лабораторіях.

«Cuddlebot»

«Cuddlebot» - «робот для обіймів» - призначений на заміну домашнім улюбленцям. Це механізм, який відтворює рухи тварин, покритий приємним на дотик штучним хутром. Для когось він послужить відмінним способом зняти стрес, когось - налякає.

10 гаджетів з минулого, які змінили світ

Синтетичний алкоголь

Синтетичний алкоголь - мрія кожного випиваки, і не тільки. Все тому, що сп'яніння присутнє, а похмілля - немає. Це безсумнівно приведе до зловживання спиртним. Та й довгострокові побічні ефекти можуть виявитися куди серйозніше головного болю зранку.

Вакуумні потяги

Вакуумні «потяги» Елона Маска, що представляють собою підняті над рівнем землі труби з пасажирськими кабінками всередині, можуть стати одним з найбільш ефективних способів пересування майбутнього. Але аварії на Hyperloop будуть куди страшніше звичайної аварії потягу. Та й сумнівів в тому, що їх установка неабияк зашкодить довкіллю, навіть не виникає.

Кібержукі

Кібержукі ніби вилізли з шпигунських бойовиків. Ці мініатюрні дрони (розміром від долоні до подушечки пальця) здатні літати і записувати інформацію. В майбутньому від таких жучків буде вкрай складно що-небудь приховати.

переглядів: 444

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 16.10.2018
<a href='/Info/?id=95377' >Машини навколо нас: чи стане це загрозою в майбутньому</a>

Машини навколо нас: чи стане це загрозою в майбутньому (переглядів: 198)

Людина - найрозумніша істота на нашій планеті, і саме розум допомагає людям виділятися серед всіх мешканців земної кулі. Людині не дано бути сильною, як слон, швидкою, як гепард, бачити вночі, як кішка. Для цього вона будує машини і механізми, які допомагають людині виживати.
// 11.10.2018
<a href='/Info/?id=94020' >Як улюблений вид спорту підкаже ваше покликання?</a>

Як улюблений вид спорту підкаже ваше покликання? (переглядів: 423)

Чи знали Ви, що улюблений вид спорту може підказати, в якій сфері діяльності ви зможете проявити себе і досягти висот.
// 03.10.2018
<a href='/Info/?id=94675' >10 навичок, які будуть цінуватися на ринку праці в майбутньому</a>

10 навичок, які будуть цінуватися на ринку праці в майбутньому (переглядів: 470)

З розвитком технологій ринок праці також не стоїть на місці, розвиваючись стрімкими темпами. Деякі професії вже знаходяться на межі вимирання, тоді як про деякі нові - не всі навіть чули.
// 22.09.2018
<a href='/Info/?id=94712' >Як стати популярним блогером в Instagram?</a>

Як стати популярним блогером в Instagram? (переглядів: 138)

Інстаграм - це соціальна мережа, яка дозволила багатьом експертам, талантам, та й просто домогосподаркам стати знаменитостями. Блогери - настільки масштабне явище нашого життя, що списати його з рахунків вже зовсім неможливо.