rivne1.tv / Проекти / Весільний ажіотаж /
// 07.06.2018

Підв’язка нареченої – атрибут весільних святкувань

Підв’язка нареченої – атрибут весільних святкувань Обов’язковим елементом образу нареченої є підв’язка. Уже більше десяти років традиція використовувати такий аксесуар прижилася в українській культурі. Мало кому відомо звідки ж з’явилася сама прикраса і хто ж започаткував моду її одягати?

Підв´язки беруть свій початок у французькій історії. Слово “підв´язка”, що французькою звучить як la jarretire або la jaretelle, походить від назви підколінної западини. Спочатку підв’язка – це була еластична гумка або стрічка, котра служила для підтримки панчох на стегнах. Історично вона використовувалася втільки в практичних цілях: для зручності носіння панчох їх підв´язували еластичною стічкою. Але відома фоворитка французького короля Людовіка XV, маркіза де Помпадур започаткувала моду оздоблювати підв´язки мереживами, вишивкою та стразами, що зробило цю інтимну деталь жіночого вбрання настільки інтригуючою і сексуальною для осіб чоловічої статі.

Як правило, цей елемент образу надягають вище коліна правої ноги. У країнах Північної Америки наречена одягає 2 підв’яки. Перша – “щаслива”, її наречений кидає неодруженим друзям. Другу підв’язку – “солодку” або “медову” – залишають на пам’ять, і одягається вона на півдолоні вище першої.

“Медову” підв´язку зі своєї дружини знімає новоспечений чоловік, без свідків, у першу шлюбну ніч. Ну, а що стосується “щасливої” – то її теж зазвичай знімає наречений. Така тpадиція є запозиченою, тому звернемо увагу на те, як це відбувається в США: усi гостi збиpаються навколо наpеченої; вона сідає на стілець. Наречений кокетливо пидіймає спідницю, оголивши колінце нареченої, знімає підв´язку.

Підв´язку також знімають зубами. Для зpучностi нареченa може встати, поcтавивши одну нiжку на стiлець. Звичaйно, цей cпосiб нaбaгато видовищніший попepеднього, пpотe вapто пaм´ятaти, що вiн можe шокувaти старших гостей вашого свята.

Тому, хто піймає цю інтимну деталь образу нареченої, обіцяне щaстя i швидкий шлюб. За американською традицією, щасливчик отримує шанс на танець з дівчиною, котра зловила весільний букет.

Нехай ваше свято буде незабутнім для вас та ваших гостей!

Джерело

переглядів: 432

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 12.08.2018
<a href='/Info/?id=70329' >Як зекономити на весіллі?</a>

Як зекономити на весіллі? (переглядів: 2766)

Весілля - це завжди величезні витрати. І їхній перелік зростає під час підготовки до найромантичнішої події у житті. Однак якщо ретельно організувати процес, то завжди можна зекономити. У нас є декілька порад, як це зробити.
// 10.08.2018
<a href='/Info/?id=70448' >Як прикрасити весільний автомобіль?</a>

Як прикрасити весільний автомобіль? (переглядів: 1146)

Способів того, як можна прикрасити машину на весілля, існує величезна кількість. Які ж з них є зараз найактуальнішими, модними і затребуваними? Ми склали для вас список найцікавіших і трендових на сьогодні варіантів прикраси машини, а ви вже вибирайте, що вам більше до душі і бюджету.
// 08.08.2018
<a href='/Info/?id=70536' >Що таке кейтерінг? </a>

Що таке кейтерінг? (переглядів: 1195)

Кейтеринг - поняття, що з'явилося в нашому лексиконі порівняно недавно, на сьогоднішній день успішно завойовує позиції в ресторанному бізнесі. Зараз, як правило, все весілля відбуваються за одним і тим же сценарієм. Буденність і звичайність пригнічує. Хочеться, щоб було все не так як у всіх, щоб це було найкраще подія у вашому житті. Тому і місце для банкету хочеться вибрати особливе.
// 07.08.2018
<a href='/Info/?id=71378' >В чому переваги маленького весілля?</a>

В чому переваги маленького весілля? (переглядів: 1383)

Коли справа стосується весілля, чітка позиція щодо кількості запрошених грає першочергову роль. Часто невелике торжество замість гучного багатолюдного банкету - відмінна ідея!