rivne1.tv / Проекти / Весільний ажіотаж /
// 07.06.2018

Підв’язка нареченої – атрибут весільних святкувань

Підв’язка нареченої – атрибут весільних святкувань Обов’язковим елементом образу нареченої є підв’язка. Уже більше десяти років традиція використовувати такий аксесуар прижилася в українській культурі. Мало кому відомо звідки ж з’явилася сама прикраса і хто ж започаткував моду її одягати?

Підв´язки беруть свій початок у французькій історії. Слово “підв´язка”, що французькою звучить як la jarretire або la jaretelle, походить від назви підколінної западини. Спочатку підв’язка – це була еластична гумка або стрічка, котра служила для підтримки панчох на стегнах. Історично вона використовувалася втільки в практичних цілях: для зручності носіння панчох їх підв´язували еластичною стічкою. Але відома фоворитка французького короля Людовіка XV, маркіза де Помпадур започаткувала моду оздоблювати підв´язки мереживами, вишивкою та стразами, що зробило цю інтимну деталь жіночого вбрання настільки інтригуючою і сексуальною для осіб чоловічої статі.

Як правило, цей елемент образу надягають вище коліна правої ноги. У країнах Північної Америки наречена одягає 2 підв’яки. Перша – “щаслива”, її наречений кидає неодруженим друзям. Другу підв’язку – “солодку” або “медову” – залишають на пам’ять, і одягається вона на півдолоні вище першої.

“Медову” підв´язку зі своєї дружини знімає новоспечений чоловік, без свідків, у першу шлюбну ніч. Ну, а що стосується “щасливої” – то її теж зазвичай знімає наречений. Така тpадиція є запозиченою, тому звернемо увагу на те, як це відбувається в США: усi гостi збиpаються навколо наpеченої; вона сідає на стілець. Наречений кокетливо пидіймає спідницю, оголивши колінце нареченої, знімає підв´язку.

Підв´язку також знімають зубами. Для зpучностi нареченa може встати, поcтавивши одну нiжку на стiлець. Звичaйно, цей cпосiб нaбaгато видовищніший попepеднього, пpотe вapто пaм´ятaти, що вiн можe шокувaти старших гостей вашого свята.

Тому, хто піймає цю інтимну деталь образу нареченої, обіцяне щaстя i швидкий шлюб. За американською традицією, щасливчик отримує шанс на танець з дівчиною, котра зловила весільний букет.

Нехай ваше свято буде незабутнім для вас та ваших гостей!

Джерело

переглядів: 246

<< попередній матеріал    список   Інші публікації у розділі:

// 06.06.2018
<a href='/Info/?id=91365' >Для чого нареченій фата?</a>

Для чого нареченій фата? (переглядів: 449)

У різні часи фаті приписували інше значення. Задум фати залежить від історичного періоду часу, культури і релігійних вірувань наречених. У різні проміжки часу фата символізувала захист від надприродного, а також багатство і шляхетність. Для сучасних наречених фата в значній мірі сприймається скоріше як модний аксесуар, який доповнює плаття, образ нареченої і стиль свята. Значно рідше фату розглядають як річ із глибоким змістом.
// 30.05.2018
<a href='/Info/?id=91175' >Обираємо ідеальний весільний торт</a>

Обираємо ідеальний весільний торт (переглядів: 355)

Коли надходить час планування весілля, необхідно надати увагу великій кількості деталей, але однією з найделікатніших є весільний торт. Символізуючи солодке подружнє життя, він стане родзинкою завершення святкування і приємним спогадом для усіх гостей.
// 24.05.2018
<a href='/Info/?id=90981' >Визначаємося з бюджетом весілля</a>

Визначаємося з бюджетом весілля (переглядів: 350)

Нікуди не дінешся, як би не кружляла вам голову романтична складова свята, а без грошей і чіткого планування навряд чи ви досягнете успіху. Отже, бюджет. Для початку вам потрібно визначитися, скільки можете ви і ваш обранець витратити на весілля, будуть вам допомагати батьки. Виходячи з цих міркувань, можна визначити розмах урочистості: маленьке подія в колі близьких друзів або грандіозне весілля з купою гостей. Визначившись із сумою грошей, яку ви готові витратити, можете приступати до планування самого бюджету. Отже, які витрати вас чекають і що необхідно врахувати в першу чергу?
// 23.05.2018
<a href='/Info/?id=90980' >10 простих та наївних питань про весілля</a>

10 простих та наївних питань про весілля (переглядів: 544)

Ні парубок, що робить пропозицію своїй обраниці, ні дівчина, що із хвилюванням каже «так» на головне питання, не уявляють собі, у що вони вплутуються. Щоб допомогти майбутнім чоловікам і дружинам зорієнтуватися щодо підготовки до весілля, ми приготували відповіді на самі основні питання.