rivne1.tv / Проекти / Здорово жити /
// 06.06.2018

Перша допомога при опіках Борщівником

Перша допомога при опіках Борщівником Борщівник Сосновського - отруйна рослина. Небезпека полягає в тому, що сам по собі сік борщівника не подразнює шкіру. Можна без наслідків отримати значну дозу отрути, але якщо протягом двох діб після цього зазнати впливу сонячних променів, то розвивається опік. Ступінь опіку залежить від кількості соку, який потрапив на шкіру, інтенсивності і тривалості впливу сонячних променів.Найбільш небезпечний борщівник в період цвітіння, який триває практично все літо. Також ймовірність опіків зростає в ясні сонячні дні.

Перша допомога при опіку борщівником

1.Як найшвидше змити з шкіри сік рослини. Для цього краще використовувати мильні розчини або з харчовою содою - ефірні масла рослини досить важко видалити звичайною водою.

2.Уражену ділянку шкіри змазують будь-яким крем омом від опіків.pic

Лікування опіку борщівник в домашніх умовах народними засобами

• примочки з міцного чаю;

• відвар кори дуба: одна столова ложка подрібненої кори на дві склянки води, кип'ятять протягом 10 хвилин;

• відвар кореня родовика: одна столова ложка на склянку води, кип'ятити 20 хвилин;

• лавандова олія - змащувати опіки.

Примочки робити кожні 2-3 години, змочуючи марлю або шматок чистої бавовняної тканини відваром і накладаючи на уражену ділянку шкіри на 5-10 хвилин.pic

Відкривати пухирі не можна, інакше можна занести інфекцію. Промивають опіки розчином фурациліну або слабким розчином марганцівки.

Звертатися до лікаря необхідно в наступних випадках:

• поява алергічних реакцій - набряк шкіри, носоглотки, бронхоспазм та інше;

• опіки великої площі (більше 10% тіла);

• опіки очей, слизових ротової порожнини і носа;

• опіки у маленьких дітей;

• сильна загальна реакція: підвищення температури, блювота.

переглядів: 875

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 13.12.2018
<a href='/Info/?id=97059' >Які сигнали організму вказують на рак грудей</a>

Які сигнали організму вказують на рак грудей (переглядів: 196)

Онкологія грудей стає головною причиною смерті жінок у всьому світі, стоїть на другому місці після раку легенів по частоті захворювання. До причин виникнення раку грудей відносять різні фактори ризику: кількість пологів і вигодовування дітей грудьми, сексуальну активність, дотримання дієти і багато інших чинників. До факторів ризику відносяться деякі захворювання (ожиріння, цукровий діабет, ендокринні захворювання, гіпертонічна хвороба, мастопатія та інші), обтяжений анамнез (близькі родички, у яких діагностували рак жіночих статевих органів або молочних залоз), відсутність вагітності та пологів, велика кількість абортів, пізній клімакс.
// 12.12.2018
<a href='/Info/?id=97038' >Як розпізнати і лікувати бронхіт? </a>

Як розпізнати і лікувати бронхіт? (переглядів: 271)

Бронхіт і у дітей, і у дорослих в переважній більшості випадків є первинним захворюванням інфекційної етіології. Хвороба найчастіше розвивається під впливом інфекційного агента. Серед найбільш поширених причин первинних бронхітів виділяють наступні збудники: віруси, бактерії, грибкові.
// 08.12.2018
<a href='/Info/?id=96911' >Які зміни на шкірі вказують на хворобу серця</a>

Які зміни на шкірі вказують на хворобу серця (переглядів: 1984)

Цінну, а іноді і життєво важливу інформацію про ризик серцевих захворювань надають не тільки кардіологи, але і дерматологи. Вони можуть визначити людину з захворюванням серця, лише подивившись на її шкіру.Тому експерти створили список з 10 найпоширеніших шкірних симптомів, які сигналізують про порушення роботи серця.
// 07.12.2018
<a href='/Info/?id=96909' >10 продуктів,які позбавлять від каменів в нирках, болів в суглобах</a>

10 продуктів,які позбавлять від каменів в нирках, болів в суглобах (переглядів: 2530)

Винекнення каменів у нирках пов'язано з порушенням обміну речовин, накопичується в нирках нерозчинні солі. Спочатку вони осідають у вигляді невеликих кристалів - «піску», і їх можуть виявити на цій стадії при ультразвуковому дослідженні.Потім дрібні кристали об'єднуються, утворюючи нерозчинні камені. На щастя, є продукти, які допомагають боротися з нерозчинними солями! Отож, 10 найефективніших продуктів, які варто вживати регулярно.