rivne1.tv / Проекти / Перший розважальний /
// 05.06.2018

5 звичок, які тягнуть вас вниз

5 звичок, які тягнуть вас вниз Іноді звички, які ми навіть не помічаємо, дуже впливають на наші думки і вчинки. Багато з них заважають нам насолоджуватися життям в повній мірі.

1. Звичка не стримувати обіцянки

Багато з нас стримують слово, дане іншим, але чомусь забувають про себе. Ми обіцяємо собі почати бігати, правильно харчуватися, стежити за здоров'ям, змінити роботу та багато іншого. У цей момент ми емоційно вже досягли поставленої мети, тому і закидаємо її на самому початку. Ми поступово звикаємо до цього і втрачаємо контроль над власним розумом.

Щоб позбутися від цієї звички, нагороджуйте себе за кожну мету, якої вам вдалося досягти, за кожну виконану обіцянку.

2. Звичка переводити будильник

Відключаючи будильник і дозволяючи собі поспати ще 10 хвилиночок, ви програєте перший за день бій. Тим самим ви налаштовуєте себе на низку можливих невдач.

Напевно ви помічали, що сон до самого обіду не заряджає енергією, а навпаки, позбавляє її. Ранок - це дуже продуктивний час дня. Постарайтеся проводити його з користю.

3. Звичка використовувати смартфон перед сном

Ця звичка згубно впливає на стан здоров'я. Блакитне світіння, що виходить від екрану смартфона, заважає виробленню мелатоніну - гормону сну. Це може призвести до безсоння, проблем із зором, а також ожиріння і навіть онкологічних захворювань.

Прибирайте смартфон за 1-2 години до сну. Краще почитати книгу: таке проведення часу буде корисним як для здоров'я, так і для вашого розвитку.

Що робити, якщо ви забули ім'я людини відразу після знайомства

4. Звичка звинувачувати себе за минуле

Всі ми іноді шкодуємо про минуле. Але те, як ми мислимо і аналізуємо власні вчинки, впливає на наше майбутнє.

Промовляючи «Мені коштувало зробити це ...», ви звинувачуєте себе за те, що щось пішло не за планом. Промовляючи «Я міг би зробити це ...», ви звинувачуєте себе за втрачені можливості. Промовляючи «Я повинен був зробити це ...», ви звинувачуєте себе за недолік знань і досвіду, які могли б виправити ситуацію.

Подібні думки вимальовують картину світлого, але нереального майбутнього. Замість цього сконцентруйтеся на тому, що хорошого є у вашому реальному житті. Подумайте, за що ви вдячні прямо зараз. Замість «А ось якби ...» скажіть собі: «Наступного разу я обов'язково ...»

5. Звичка з усім погоджуватися

Ми завжди боїмося щось упустити, кудись не встигнути. Тому ми часто говоримо «так» будь-якій пропозиції, навіть якщо не зовсім впевнені в правильності свого рішення.

Звичайно, вміти зірватися з місця і відправитися назустріч пригодам - ​​хороша риса характеру. Просто потрібно розставити пріоритети і не забувати про те, що важливо для вас, а не для когось іншого.

Пам'ятайте, що життя довге, якщо ним вміло користуватися.

переглядів: 508

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 18.09.2018
<a href='/Info/?id=94614' >Як зберегти енергію і сили після робочого дня: 5 способів</a>

Як зберегти енергію і сили після робочого дня: 5 способів (переглядів: 264)

Багато роботи, стреси, дорога додому з пробками і вирішення особистих питань може гарненько потріпати нерви і позбавити вас енергії. З ранку ви плануєте багато справ, а приходячи додому з роботи просто падаєте на диван без сил.
// 13.09.2018
<a href='/Info/?id=94485' >5 ситуацій, коли потрібно обов'язково слухати свою інтуїцію</a>

5 ситуацій, коли потрібно обов'язково слухати свою інтуїцію (переглядів: 295)

Чи відчували ви коли-небудь почуття, що щось не так, але що саме, пояснити ви не можете? Або ви ухвалювали якесь важливе рішення абсолютно необдумано, під керівництвом імпульсів і поривів? Це все ваше шосте відчуття, яке намагається достукатися до вас і допомогти. Які сигнали може подавати інтуїція і чому до неї так важливо прислухатися?
// 12.09.2018
<a href='/Info/?id=94452' >30 цікавих фактів про «Титанік»</a>

30 цікавих фактів про «Титанік» (переглядів: 309)

11 квітня 1912 року, легендарний корабель "Тітатнік" вийшов в свій останній рейс. Через 3 дні, в ніч з 14 на 15 квітня він зіткнеться з айсбергом і потерпить крах.
// 05.09.2018
<a href='/Info/?id=94209' >15 цікавих та неймовірних фактів про книги</a>

15 цікавих та неймовірних фактів про книги (переглядів: 191)

Книги прекрасні не тільки тим, що відкривають нам нові світи, а й своєю здатністю нескінченно дивувати. Деякі факти про книги просто неймовірні. Нижче ми підібрали одні з найцікавіших.