rivne1.tv / Проекти / Порадник /
// 02.06.2018

Посівний календар на червень 2018

Посівний календар на червень 2018 Місячний календар садівника на червень 2018 року визначить, як і коли можна садити конкретні рослини, саджанці фруктів, овочі та захищати дерева від шкідників. Ми підкажемо, як краще доглядати за своїм городом та улюбленими квітами. Подробиці знайдете в матеріалі.

1–3 червня – посадіть картоплю у відкритий ґрунт. Посійте насіння редьки, ріпи і цикорію. Посадіть розсаду перцю.

4–8 червня – потурбуйтеся про шкідників, а потім сміливо можете вкорінювати вуса полуниці та суниці.

9–10 червня – хороший час для прополювання бур’янів і знешкодження шкідливих комах. Пересаджувати рослини не рекомендовано.

11–12 червня – останній період, коли посадка картоплі згодом може принести великий урожай. У цей період посійте насіння редьки, ріпи і цибулі.

13 червня – небажано сіяти або садити що-небудь.

14–16 червня – сприятливий період, щоб садити цибулю-порей, латук, фенхель, полуницю, кріп і петрушку. Посійте насіння огірків, квасолі, сочевиці, капусти, кропу і шпинату.

17–18 червня – краще нічого не садити. Можете прополоти бур’ян або позбутися шкідників.

19–22 червня – дуже гарний час, щоб сіяти фіалки, незабудки, маргаритки та інші квіти. Можна сіяти насіння цвітної капусти.

23–25 ​​червня – найсприятливіший період для удобрення землі та поливу рослин. Посійте горох, огірки і квасолю. Посадіть розсаду перцю і томатів.

26–28 червня – рекомендовано сіяти багаторічну цибулю, садити редьку, картоплю та ріпу. Посадіть розсаду огірків і буряку.

29–30 червня – нічого не садіть і не сійте. Краще займіться шкідниками городу і просапайте томати.

Джерело

переглядів: 2965

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 02.10.2018
<a href='/Info/?id=95021' >Що робити в саду у жовтні?</a>

Що робити в саду у жовтні? (переглядів: 2405)

Жовтень – час важливих садових справ. Завершується черговий сезон, але досвідчені садівники розуміють, що краса саду і його благополуччя у наступному році буде залежати і від того, наскільки правильно, своєчасно і акуратно вирішені всі поточні завдання. Відпочивати ще рано, роботи знайдеться багато.
// 02.10.2018
<a href='/Info/?id=85552' >Лісова земля – заготовка і суміші своїми руками</a>

Лісова земля – заготовка і суміші своїми руками (переглядів: 3471)

Плануючи пересадження кімнатних рослин, ми часто задаємося питанням, яку суміш краще використовувати: покупну або приготовлену самостійно.
// 29.09.2018
<a href='/Info/?id=94894' >Куди дівати бадилля після збору врожаю?</a>

Куди дівати бадилля після збору врожаю? (переглядів: 4573)

Багато грядок уже звільняється від посівів. Від деяких рослин залишається велика кількість бадилля. Невже його доведеться викидати? Або можна знайти застосування всьому, що виросло на ділянці?
// 28.09.2018
<a href='/Info/?id=94893' >Підготовка саду до зимівлі</a>

Підготовка саду до зимівлі (переглядів: 2807)

З приходом осені у садівників починаються нові турботи, пов'язані з підготовкою до зими. Ні для кого не секрет, що врожай наступного року закладається восени попереднього. Як усі рослини перезимують, такий і врожай від них слід чекати. Особливо це питання актуальне, коли можлива холодна зима з дуже низькими температурами. А оскільки важко визначити, якою буде наступаюча зима, то садівникам доводиться готуватися до гіршого.