rivne1.tv / Проекти / Порадник /
// 02.06.2018

Посівний календар на червень 2018

Посівний календар на червень 2018 Місячний календар садівника на червень 2018 року визначить, як і коли можна садити конкретні рослини, саджанці фруктів, овочі та захищати дерева від шкідників. Ми підкажемо, як краще доглядати за своїм городом та улюбленими квітами. Подробиці знайдете в матеріалі.

1–3 червня – посадіть картоплю у відкритий ґрунт. Посійте насіння редьки, ріпи і цикорію. Посадіть розсаду перцю.

4–8 червня – потурбуйтеся про шкідників, а потім сміливо можете вкорінювати вуса полуниці та суниці.

9–10 червня – хороший час для прополювання бур’янів і знешкодження шкідливих комах. Пересаджувати рослини не рекомендовано.

11–12 червня – останній період, коли посадка картоплі згодом може принести великий урожай. У цей період посійте насіння редьки, ріпи і цибулі.

13 червня – небажано сіяти або садити що-небудь.

14–16 червня – сприятливий період, щоб садити цибулю-порей, латук, фенхель, полуницю, кріп і петрушку. Посійте насіння огірків, квасолі, сочевиці, капусти, кропу і шпинату.

17–18 червня – краще нічого не садити. Можете прополоти бур’ян або позбутися шкідників.

19–22 червня – дуже гарний час, щоб сіяти фіалки, незабудки, маргаритки та інші квіти. Можна сіяти насіння цвітної капусти.

23–25 ​​червня – найсприятливіший період для удобрення землі та поливу рослин. Посійте горох, огірки і квасолю. Посадіть розсаду перцю і томатів.

26–28 червня – рекомендовано сіяти багаторічну цибулю, садити редьку, картоплю та ріпу. Посадіть розсаду огірків і буряку.

29–30 червня – нічого не садіть і не сійте. Краще займіться шкідниками городу і просапайте томати.

Джерело

переглядів: 2217

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 22.06.2018
<a href='/Info/?id=91805' >Як сховати некрасивий паркан: рослини, які чудово впораються із цим завданням</a>

Як сховати некрасивий паркан: рослини, які чудово впораються із цим завданням (переглядів: 187)

В останні роки навколо заміських будинків городять високі залізні паркани із профлиста, які витісняють звичний штахетник і сітку-рабицю. Ці мізантропічні спорудження мають масу недоліків.
// 21.06.2018
<a href='/Info/?id=91803' >Змішані посадки: що посадити на одній грядці з помідорами в теплиці?</a>

Змішані посадки: що посадити на одній грядці з помідорами в теплиці? (переглядів: 185)

Змішані або ущільнені посадки нам вигідні з декількох причин. По-перше, одержуємо більше врожаю з однієї грядки. По-друге, земля ніколи не пустує, а значить не розтріскується, не розмивається, втрачає менше вологи та живильних речовин. По-третє, правильно підібрані супутні культури ще й у боротьбі зі шкідниками нам допоможуть. Висівати крім основної культури ще й кілька супутніх рекомендують навіть у теплиці на одній грядці з нашими обожненими томатами.
// 20.06.2018
<a href='/Info/?id=91800' >Сухий полив - важливий агротехнічний прийом</a>

Сухий полив - важливий агротехнічний прийом (переглядів: 293)

Коли довго немає дощів, особливо важливо зберегти в ґрунті вологу. Взагалі, з початку вегетації всі заходи мають бути спрямовані на збереження зимових запасів води й ощадливу її витрату. Після танення снігу ми звичайно рихлимо ґрунт граблями. Часте, але не глибоке розпушування перешкоджає росту бур'янів і зберігає ґрунтову вологу. Недарма цей прийом називають сухим поливом.
// 14.06.2018
<a href='/Info/?id=91637' >Трав'яний настій - добриво для рослин</a>

Трав'яний настій - добриво для рослин (переглядів: 827)

Нічого не поліпшує здоров'я рослин краще, чим якісне підживлення. І що ж може бути кращим, чим натуральне добриво? Поговоримо про не зовсім стандартне підживлення – настої трав. Таке добриво потрібно обов'язково взяти на озброєння в новому сезоні, так що пропонуємо поки що дізнатися про нього більше.