rivne1.tv / Проекти / Перший розважальний /
// 04.06.2018

Що робити, якщо ви забули ім'я людини відразу після знайомства

Що робити, якщо ви забули ім'я людини відразу після знайомства В багатьох з нас бувало, що от ви познайомилися з людиною і одразу ж забули її ім'я. А знову запитувати незручно і ви не знаєте, що робити? Вихід є! Пропонуємо вам шість цікавих способів як вийти з такої ситуації.

Шість простих прийомів допоможуть вийти з незручної ситуації.

1. Попросіть записати ім'я у ваш телефон

Найбільш логічний і дієвий метод. Просто попросіть свого знайомого внести ім'я, прізвище та телефон в адресну книгу вашого смартфона. Аргументація залізна: ви хочете залишитися на зв'язку в майбутньому і при цьому боїтеся зробити помилку в написанні.

2. Запитайте адресу електронної пошти

Ще 10 років тому електронній пошті пророкували гірку долю. Натиск стільникових телефонів і інтернет-телефонії був дуже сильний, і здавалося, що прогресивне людство ось-ось відмовиться від листування. Сьогодні ситуація перекинулася: дзвінки стали настільки відволікаючими, що західні фахівці вважають їх непрофесійною поведінкою.

У кожного з нас є кілька електронних скриньок, серед яких неодмінно є ділова. Саме нею прийнято ділитися з новими знайомими, і саме в ній вказано ваше ім'я та прізвище. Поцікавтеся адресою, і, найімовірніше, ви почуєте ту саму заповітну інформацію.

3. Введіть в розмову третю особу

Найчастіше нове знайомство випадає на певний захід. Це може бути кіно, семінар, вечірка і абсолютно будь-яка подія з безліччю незнайомих і крапелькою знайомих людей. Останніх і можна використовувати для своїх потреб.

Нічого складного: ви гукає приятеля і пропонуєте йому представитися вашому новому знайомому, а тому не залишається нічого іншого, як назвати себе у відповідь.

4. Обміняйтеся візитками

Хтось вважає візитки пережитком минулого, ну а хтось - перевіреним засобом обміну інформацією. Як ніяк на дворі ера мобільних гаджетів з їх зручними засобами розпізнавання візитних карток.

Чому ви віддаєте перевагу: паперовим або електронним? Різниці немає, ви все одно дізнаєтесь ім'я свого нового знайомого.

5. Поцікавтеся про походження імені

У більшості випадків за ім'ям і прізвищем ховається ціла історія. Якщо ви впевнені, що перед вами людина з неабияким ім'ям, сміливо попросіть розповісти про його походження. Якщо ж людина носить цілком буденне ім'я - поцікавтеся, в чию честь воно дане. Подальше оповідання і видасть вам забуті дані. Більш того, «паспортна» бесіда може виявитися дійсно цікавою - ви не тільки розважитеся, але і дізнаєтеся людину трохи ближче.

6. Представтеся в кінці бесіди заново

Давайте будемо об'єктивні: траплялося, що й ваше ім'я забували. Будучи адекватною людиною, ви не бачили в цьому нічого страшного і представлялися заново. Володарі незвичайних прізвищ при таких обставинах взагалі вусом не ведуть. Тоді чого ж боятися?

Закінчуючи розмову, ввічливо і вибачаючись зізнайтеся, що у вашій пам'яті утворилася нова діра і її непогано було б залатати.

Якщо ви не обділені почуттям гумору, то ситуація взагалі прийме виграшний характер. Тільки не варто затягувати цей момент: чесно розписалися в своєму упущенні і зберегли тим самим нове знайомство.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

10 гаджетів з минулого, які змінили світ

Як Марк Цукерберг мотивує співробітників?

переглядів: 696

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 12.12.2018
<a href='/Info/?id=97017' >4 простих правила, які назавжди зроблять ваш ранок добрим</a>

4 простих правила, які назавжди зроблять ваш ранок добрим (переглядів: 145)

Рано прокидатися - справжні тортури для багатьох з нас. Що зробити, щоб ранкові збори замість стресу дали поштовх радісному і бадьорому початку дня?
// 11.12.2018
<a href='/Info/?id=96985' >5 порід собак ідеальних для сім'ї: як вибрати кращого друга</a>

5 порід собак ідеальних для сім'ї: як вибрати кращого друга (переглядів: 906)

Все життя мрієте про чотирилапого друга і зважилися завести собаку? Яку породу вибрати, якщо у вас вдома живуть діти? Розглянемо 5 порід сімейних собак.
// 10.12.2018
<a href='/Info/?id=96973' >Як визначити, що ви сумісні з коханим?</a>

Як визначити, що ви сумісні з коханим? (переглядів: 384)

Для одних людей відносини - це важка праця і випробування, а для інших - джерело духовної енергії, яка допомагає обом партнерам розвиватися і вдосконалюватися. Часто тільки у відносинах з правильними людьми людина може вирости і реалізувати свої кращі якості. Як зрозуміти, що в ваших відносинах існує міцний духовний зв'язок?
// 07.12.2018
<a href='/Info/?id=96908' >Що подивитися в грудні: ТОП-5 найбільш очікуваних серіалів</a>

Що подивитися в грудні: ТОП-5 найбільш очікуваних серіалів (переглядів: 243)

Холодні грудневі вечори вже саме час присвятити перегляду крутих серіалів. А в цьому місяці їх з'явиться чимало: від фантастики за розповідями Джорджа Р.Р. Мартіна до детективів і довгоочікуваного п'ятого сезону "Чорного дзеркала".