rivne1.tv / Проекти / Весільний ажіотаж /
// 30.05.2018

Обираємо ідеальний весільний торт

Обираємо ідеальний весільний торт Коли надходить час планування весілля, необхідно надати увагу великій кількості деталей, але однією з найделікатніших є весільний торт. Символізуючи солодке подружнє життя, він стане родзинкою завершення святкування і приємним спогадом для усіх гостей.

Плануйте заздалегідь

Часу ніколи не буває забагато, тому слід починати розмірковувати за 5-6 місяців до дати весілля. Звичайно, все залежить від того, чи ви бажаєте зробити торт індивідуальним, чи оберете із запропонованих варіантів, але варто пам’ятати, що пекарні також замовляють заздалегідь. До того ж, із ходом загального планування, можна вносити корективи у кінцевий варіант вашого торта, пов’язані із зміною дизайну чи загального формату весілля.

Вибір пекарні

Втілення ваших ідей, професійні поради і, найголовніше, кінцевий результат залежать від кваліфікації та майстерності працівників пекарні. Доречним буде прислухатись до відгуків знайомих, звернути увагу на популярність та креативність фірм, які надають послуги у приготуванні весільних тортів. Завжди звертайте увагу не на надані фото або шаблони, а на вже готову продукцію, як приклад. Ви повинні бути впевненими у тому, що отримаєте саме те, що бажаєте і за що платите.весільний торт

Розмір та смак

Не залишайте поза увагою і серце вашого торта – його смак, який має гармонійно поєднуватись із зовнішнім виглядом. Слід надати перевагу бісквітній або фруктовій основі із легким та нежирним кремом, щоб він не був занадто ‘важким’ для частування після усіх загальних страв. Вирішивши це питання, розрахуйте розмір з урахуванням кількості людей на весіллі – оптимальними стануть 150-200г шматочки на персону. Звичайно, варто замовити на 500г більший торт задля уникнення будь-яких сумнівів у вірно обраній вазі.

Пошук ідеї

Найприємнішою частиною клопоту щодо створення неповторного аксесуару вашого весілля є, безсумнівно, дизайн торта. Вивільніть назовні усі найсміливіші ідеї, шукайте натхнення на просторах пошукових систем, порадьтесь із обраним пекарем. Щоб не розгубитись серед неймовірної кількості можливостей, прийміть за основу декорування бенкетного залу, загальну кольорову гаму та тему вашого весілля. Хорошим варіантом може стати дублювання окремих деталей весільного вбрання, наприклад, перли, мереживо, стрічки або квіти.весільний торт

Презентування гостям

Після усіх клопотів щодо створення торта, варто надати увагу і його почесному виходу в кінці весілля. Зробіть цю мить ще одним маленьким святом, сподіваною несподіванкою для присутніх. Про це заздалегідь необхідно поговорити із розпорядником та узгодити усі деталі (передмова, музика, освітлення, фотографування). Знайдіть зручне місце для вашого шедевру, щоб кожен міг милуватись чудовим солодким втіленням майбутнього щастя.

Джерело

переглядів: 355

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 07.06.2018
<a href='/Info/?id=91366' >Підв’язка нареченої – атрибут весільних святкувань</a>

Підв’язка нареченої – атрибут весільних святкувань (переглядів: 247)

Обов’язковим елементом образу нареченої є підв’язка. Уже більше десяти років традиція використовувати такий аксесуар прижилася в українській культурі. Мало кому відомо звідки ж з’явилася сама прикраса і хто ж започаткував моду її одягати?
// 06.06.2018
<a href='/Info/?id=91365' >Для чого нареченій фата?</a>

Для чого нареченій фата? (переглядів: 449)

У різні часи фаті приписували інше значення. Задум фати залежить від історичного періоду часу, культури і релігійних вірувань наречених. У різні проміжки часу фата символізувала захист від надприродного, а також багатство і шляхетність. Для сучасних наречених фата в значній мірі сприймається скоріше як модний аксесуар, який доповнює плаття, образ нареченої і стиль свята. Значно рідше фату розглядають як річ із глибоким змістом.
// 24.05.2018
<a href='/Info/?id=90981' >Визначаємося з бюджетом весілля</a>

Визначаємося з бюджетом весілля (переглядів: 350)

Нікуди не дінешся, як би не кружляла вам голову романтична складова свята, а без грошей і чіткого планування навряд чи ви досягнете успіху. Отже, бюджет. Для початку вам потрібно визначитися, скільки можете ви і ваш обранець витратити на весілля, будуть вам допомагати батьки. Виходячи з цих міркувань, можна визначити розмах урочистості: маленьке подія в колі близьких друзів або грандіозне весілля з купою гостей. Визначившись із сумою грошей, яку ви готові витратити, можете приступати до планування самого бюджету. Отже, які витрати вас чекають і що необхідно врахувати в першу чергу?
// 23.05.2018
<a href='/Info/?id=90980' >10 простих та наївних питань про весілля</a>

10 простих та наївних питань про весілля (переглядів: 544)

Ні парубок, що робить пропозицію своїй обраниці, ні дівчина, що із хвилюванням каже «так» на головне питання, не уявляють собі, у що вони вплутуються. Щоб допомогти майбутнім чоловікам і дружинам зорієнтуватися щодо підготовки до весілля, ми приготували відповіді на самі основні питання.