rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» /
// 30.05.2018

Новонародженим по бебі-боксу: ноу-хау для українців

Новонародженим по бебі-боксу: ноу-хау для українців
Дане зображення не є прямою ілюстрацією до матеріалу.
Такі подарунки будуть отримувати усі малюки та їх сім'ї, заради підтримки народжуваності, материнства і дитинства в Україні. Так обгрунтував ініціативу Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. До слова, таку світову практику втілюють у Фінляндії та деяких містах України, зокрема у Івано-Франківську за ініціативи мера. Відтепер такі презенти будуть доступні усім громадянам нашої держави.

Всередині таких боксів будуть необхідні речі для малюків, потрібні від перших днів: починаючи від підгузків і аж до дитячих ковдрочок.

«Кожна дитина отримає від держави бебі-бокс, зібраний з любов’ю, аби на перших етапах життя у мами було все, аби доглядати дитину. Це традиція, яку ми запроваджуємо для підтримки народжуваності. Сотні тисяч родин отримають таку додаткову цільову підтримку», - сказав Прем’єр-міністр.

Бебі-бокси планують презентувати від 1 вересня 2018 року, орієнтована сума дарунку - 5000 гривень.picpic

Також батькам новонароджених будуть виплачувати гроші на няню. Зокрема, за рішенням Уряду та підтримки місцевих органів влади, батькам будуть повертатися кошти за так звану "муніципальну няню". Частково оплата її послуг буде компенсована з бюджету. Орієнтовно 1500 гривень - сума, котру держава виділятиме на цю послугу.

pic «Приймаємо рішення спільно з органами місцевого самоврядування, вводимо поняття «муніципальна няня» – з 1 січня. Коли наймаєте няню, держава буде компенсувати щомісяця витрати в зарплаті, аби дитина була доглянута», - прокоментував Володимир Гройсман.pic

pic

Також було наголошено, що головним пріоритетом у державі мають бути щасливі сім'ї, підтримка дитинства та збільшення народжуваності.

Довідково: До слова, такі бебі-бокси за кордоном використовувалися навіть, як перше ліжечко немовляти. Всередину вкладали матрасик і поверх ковдра. Таку практику схвально сприймали, особливо якщо сім'я не мала змоги з перших днів придбати спеціальне ліжечко, тому бебі-бокс в таких випадках був помічним.

Олена Рибінська
переглядів: 733

<< попередній матеріал    список   Інші публікації у розділі:

// 22.05.2018
<a href='/Info/?id=90923' >Турботливий тато - це норма або - геть стереотипи!</a>

Турботливий тато - це норма або - геть стереотипи! (переглядів: 293)

Татко з'явився на майданчику, гуляє із візочком, обирає харчування та вже, щоб "добити" уяву - залишається в декреті чи на лікарняному з малюком. Зовсім інші стереотипи вкорінювалися у суспільстві тисячоліттями, проте нині нарешті починаємо забувати та відходити від "скам'янілостей" стосовно ролі та можливостей батька у вихованні дітей. Чому татусі так само важливі, як і матусі та чому #татоможе не гірше? Про усе - далі.
// 27.03.2018
<a href='/Info/?id=82373' >Соцмережі та діти: безпека на першому місці</a>

Соцмережі та діти: безпека на першому місці (переглядів: 902)

"Лайки", твіти, групи та нагадування - нинішнє життя наших дітей тісно пов'язане із інтернетом, соцмережами та гаджетами. Майже щоденне перебування онлайн стає невід'ємним у їхньому житті, навіть на прогулянці чи після занять у школі. Поряд із користю на дітей постійно чатує небезпека від такої "корисності". На що варто звернути увагу батькам, діти котрих частенько "зависають" перед моніторами комп'ютера, планшета чи телефона - читайте далі.
// 26.03.2018
<a href='/Info/?id=69603' >Самостійні діти або як батькам не віднадити малюків від домашніх справ?</a>

Самостійні діти або як батькам не віднадити малюків від домашніх справ? (переглядів: 1572)

Насправді не у дорослому віці ми починаємо вчитися та допомагати по господарству. Все родом з дитинства. Кому в дитинстві не забороняли, приймали усі недоліки дитячого прибирання, допомоги та клопотання у будинку - більшість таких дітей в дорослому віці не повинні себе "ламати" та примушувати щось робити.
// 24.06.2017
<a href='/Info/?id=82692' >Де у світі найкраще народжувати? [ІНФОГРАФІКА]</a>

Де у світі найкраще народжувати? [ІНФОГРАФІКА] (переглядів: 1005)

Мама - таке важливе та очікуване багатьма слово та статус. Та до настання цього моменту варто підготуватися заздалегідь. Не лишень підібрати пологовий будинок, а можливо й іншу країну. То де ж у світі найкраще ставатимамою - читайте далі.