rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» /
// 30.05.2018

Новонародженим по бебі-боксу: ноу-хау для українців

Новонародженим по бебі-боксу: ноу-хау для українців
Дане зображення не є прямою ілюстрацією до матеріалу.
Такі подарунки будуть отримувати усі малюки та їх сім'ї, заради підтримки народжуваності, материнства і дитинства в Україні. Так обгрунтував ініціативу Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. До слова, таку світову практику втілюють у Фінляндії та деяких містах України, зокрема у Івано-Франківську за ініціативи мера. Відтепер такі презенти будуть доступні усім громадянам нашої держави.

Всередині таких боксів будуть необхідні речі для малюків, потрібні від перших днів: починаючи від підгузків і аж до дитячих ковдрочок.

«Кожна дитина отримає від держави бебі-бокс, зібраний з любов’ю, аби на перших етапах життя у мами було все, аби доглядати дитину. Це традиція, яку ми запроваджуємо для підтримки народжуваності. Сотні тисяч родин отримають таку додаткову цільову підтримку», - сказав Прем’єр-міністр.

Бебі-бокси планують презентувати від 1 вересня 2018 року, орієнтована сума дарунку - 5000 гривень.picpic

Також батькам новонароджених будуть виплачувати гроші на няню. Зокрема, за рішенням Уряду та підтримки місцевих органів влади, батькам будуть повертатися кошти за так звану "муніципальну няню". Частково оплата її послуг буде компенсована з бюджету. Орієнтовно 1500 гривень - сума, котру держава виділятиме на цю послугу.

pic «Приймаємо рішення спільно з органами місцевого самоврядування, вводимо поняття «муніципальна няня» – з 1 січня. Коли наймаєте няню, держава буде компенсувати щомісяця витрати в зарплаті, аби дитина була доглянута», - прокоментував Володимир Гройсман.pic

pic

Також було наголошено, що головним пріоритетом у державі мають бути щасливі сім'ї, підтримка дитинства та збільшення народжуваності.

Довідково: До слова, такі бебі-бокси за кордоном використовувалися навіть, як перше ліжечко немовляти. Всередину вкладали матрасик і поверх ковдра. Таку практику схвально сприймали, особливо якщо сім'я не мала змоги з перших днів придбати спеціальне ліжечко, тому бебі-бокс в таких випадках був помічним.

Олена Рибінська
переглядів: 1603

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 28.09.2018
<a href='/Info/?id=94923' >8 чоловічих імен-оберегів: як назвати хлопчика, щоб він був щасливим</a>

8 чоловічих імен-оберегів: як назвати хлопчика, щоб він був щасливим (переглядів: 924)

«Як корабель назвеш, так він і попливе», - говорить відома мудрість. Так і з людьми. Одні імена приносять їм успіх і процвітання. Інші тягнуть страждання і біди. Як назвати дитину, щоб удача буквально "липла" до нього?
// 17.09.2018
<a href='/Info/?id=94573' >Чому свербить живіт у вагітних?</a>

Чому свербить живіт у вагітних? (переглядів: 270)

Свербіння шкіри живота під час вагітності – загалом звичайне явище. Причина може бути як досить нешкідливою, пов'язана з фізіологією, так і змушує вжити серйозних заходів. Наприклад, свербіж може бути викликаний зміною гормонального фону, алергічною реакцією або хворобою жовчного міхура. А ось нешкідливі причини не викличуть серйозних ускладнень, які необхідно усунути, щоб забезпечити збереження здоров'я жінки і дитини. При підозрі на серйозне захворювання необхідно відправлятися на прийом до лікаря, і то якнайшвидше.
// 05.09.2018
<a href='/Info/?id=94211' >5 ознак, що з цією людиною можна створити сім'ю</a>

5 ознак, що з цією людиною можна створити сім'ю (переглядів: 391)

Люди зустрічаються, закохуються, одружуються. А потім розлучаються. Заміж вийти, в основному, не складно. Але побудувати щасливу сім'ю вдається не багатьом. Як зрозуміти, що з цим чоловіком потрібно створити сім'ю?
// 03.09.2018
<a href='/Info/?id=94210' >8 способів зав'язати відносини після розлучення. Поради рівнянкам.</a>

8 способів зав'язати відносини після розлучення. Поради рівнянкам. (переглядів: 210)

Незалежно від того, що для вас означає озлучення - особиса трагедія та крах всіх надій або новий вітер змін, що позбавив вас від ненависного тирана, - у будь-якому випадку вам знадобиться час, щоб прийти в себе. Але ось буденність прийшла в норму, почуття стихли, і ви розумієте: пауза затягнулась. Ще десять років тому ви точно знали, що робити в цьому випадку: підходяща сукня, каблуки і вперед - розбивати чоловічі серця.