rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» /
// 30.05.2018

Новонародженим по бебі-боксу: ноу-хау для українців

Новонародженим по бебі-боксу: ноу-хау для українців
Дане зображення не є прямою ілюстрацією до матеріалу.
Такі подарунки будуть отримувати усі малюки та їх сім'ї, заради підтримки народжуваності, материнства і дитинства в Україні. Так обгрунтував ініціативу Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. До слова, таку світову практику втілюють у Фінляндії та деяких містах України, зокрема у Івано-Франківську за ініціативи мера. Відтепер такі презенти будуть доступні усім громадянам нашої держави.

Всередині таких боксів будуть необхідні речі для малюків, потрібні від перших днів: починаючи від підгузків і аж до дитячих ковдрочок.

«Кожна дитина отримає від держави бебі-бокс, зібраний з любов’ю, аби на перших етапах життя у мами було все, аби доглядати дитину. Це традиція, яку ми запроваджуємо для підтримки народжуваності. Сотні тисяч родин отримають таку додаткову цільову підтримку», - сказав Прем’єр-міністр.

Бебі-бокси планують презентувати від 1 вересня 2018 року, орієнтована сума дарунку - 5000 гривень.picpic

Також батькам новонароджених будуть виплачувати гроші на няню. Зокрема, за рішенням Уряду та підтримки місцевих органів влади, батькам будуть повертатися кошти за так звану "муніципальну няню". Частково оплата її послуг буде компенсована з бюджету. Орієнтовно 1500 гривень - сума, котру держава виділятиме на цю послугу.

pic «Приймаємо рішення спільно з органами місцевого самоврядування, вводимо поняття «муніципальна няня» – з 1 січня. Коли наймаєте няню, держава буде компенсувати щомісяця витрати в зарплаті, аби дитина була доглянута», - прокоментував Володимир Гройсман.pic

pic

Також було наголошено, що головним пріоритетом у державі мають бути щасливі сім'ї, підтримка дитинства та збільшення народжуваності.

Довідково: До слова, такі бебі-бокси за кордоном використовувалися навіть, як перше ліжечко немовляти. Всередину вкладали матрасик і поверх ковдра. Таку практику схвально сприймали, особливо якщо сім'я не мала змоги з перших днів придбати спеціальне ліжечко, тому бебі-бокс в таких випадках був помічним.

Олена Рибінська
переглядів: 1036

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 16.08.2018
<a href='/Info/?id=93638' >Якщо дитина відмовляється ходити до школи. Що робити?</a>

Якщо дитина відмовляється ходити до школи. Що робити? (переглядів: 51)

Напевно, багато хто з батьків стикався з тим, що в дитини зникає бажання ходити до школи, каже, що йому там не зовсім подобається, йому там не комфортно, він хоче залишитися вдома або гуляти у дворі. Психологи стверджують, що така поведінка неодмінно має свої причини. Давайте розглянемо причини, через які дитина може відмовлятися ходити до школи, і дізнаємося, як умовити його змінити свою думку і все-таки піти на навчання.
// 12.08.2018
<a href='/Info/?id=70089' >Навчаємо дитину фінансовій грамотності змалечку</a>

Навчаємо дитину фінансовій грамотності змалечку (переглядів: 932)

Гроші - невід'ємна частина нашого життя, без котрих неможливо обійтися. Дорослі із задачею розподілення грошей, виділення на важливі потреби зазвичай справляються. А от як пояснити фінансові справи дитині - читайте далі.
// 11.08.2018
<a href='/Info/?id=93443' >Агресивна дитина у віці 1-3 роки. Як реагувати?</a>

Агресивна дитина у віці 1-3 роки. Як реагувати? (переглядів: 109)

У Вас росте чудовий малюк . Йому вже 1-3роки. Щодня Ви милуєтесь та тішитесь ним. Та буває, що одного дня він починає поводити себе зовсім по-іншому: плюється, боляче кусається, може вдарити іграшкою. Він все частіше проявляє агресію та постійно незадоволений. Чому так відбувається і як з цим боротись читайте далі!
// 10.08.2018
<a href='/Info/?id=93430' >Збираємось до школи. Як обрати та зекономити?</a>

Збираємось до школи. Як обрати та зекономити? (переглядів: 200)

Наближається новий навчальний рік, і звісно ж Ви вже задумались про канцтовари для школяра. На сьогодні асортимент дивує своєю різноманітністю: зошити, ручки, олівці, пенал, альбом, фарби, рюкзаки та багато іншого. На що звертати увагу? Як обрати? Ну і звісно ж, як заощадити? Про все це читайте далі.