rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Порадник /
// 26.06.2018

"3 хвилини" - правило, котре може чимало змінити у стосунках із дітьми

"3 хвилини" - правило, котре може чимало змінити у стосунках із дітьми
Дане зображення не є прямою ілюстрацією до матеріалу.
Три хвилини - багато чи мало? А якщо я вам скажу, що ось ці заповітні три хвилинки можуть багато чого змінити у ваших стосунках із дітьми. Як пояснюють це психологи - читайте далі.

Зустрітися із дитиною, ніби ви її/його не бачили декілька років і настільки сильно радієте. Навіть якщо просто вийшли до магазину чи на 5 хвилин з дому.
pic

За словами психологів, саме в перші хвилини зустрічі дитина видає всі емоції і найважливіші переживання, котрі накопичилися всередині.

Найдієвіше, бути на рівні із очима малюка, присісти та сконцентруватися саме на ній, не на інших справах.pic

Насправді, "бути разом" у дорослих і дітей кардинальо відрізняється - якщо дорослим достатньо перебувати в одній квартирі, займаючись своїми справами, то дитині час із вами це тільки бути поруч в квартірі, а повністю з вами - гра, погляд, розмова, книга і т.д.


Згідно з останніми даними, українці в тиждень приділяють дітям 1.5 години спілкування. І це ніби ще хороші результати, адже у сусідній Польщі в день батьки спілкуються лишень 4 хвилини, в середньому.
pic

Наша заклопотаність, біганина та постійний рух, ніби-то заради дитини, у цей час її точно не роблять щасливішою. Необхідність праці та матеріальних благ ніхто не відміняв, проте заповітні хвилини-години із дитиною дадуть їй відчуття важливості, щастя та відчуття того, що вона важлива, потрібна і всі її справи та проблеми важливі для дорослих.
Олена Рибінська
переглядів: 420

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 05.09.2018
<a href='/Info/?id=94214' >Поведінка насторожує: коли дитині варто відвідати психолога</a>

Поведінка насторожує: коли дитині варто відвідати психолога (переглядів: 212)

Кожна дитина - індивідуальність, тому її психіка може по-різному реагувати на навколишній світ. Нервова система дитини зазнає великих навантажень, адже вона часто стикається з незнайомими для неї ситуаціями. Завдання батьків - допомогти їй адаптуватися й навчити правильно реагувати на ситуації, в яких вона опиняється. Часті прояви агресії та істерик, замкненість, плаксивість не повинні залишатися без уваги. При частому прояві нестандартних психічних реакцій батьки обов'язково повинні показати дитину фахівцеві.
// 04.09.2018
<a href='/Info/?id=94193' >Вашу дитину сварять чужі люди. Як діяти?</a>

Вашу дитину сварять чужі люди. Як діяти? (переглядів: 336)

Таке нерідко зустрічається в пісочниці, в дитячому садку, школі. Давайте подивимося, як можна повести себе в подібній ситуації, тому що для дитини вкрай важливо, як прореагують батьки.
// 04.09.2018
<a href='/Info/?id=94183' >Канікули закінчились: Як адаптувати дитину до школи</a>

Канікули закінчились: Як адаптувати дитину до школи (переглядів: 179)

Школярі будь-якого віку обов’язково проходять період адаптації до школи. У дітей початкових класів цей період триває досить довго: – 1,5 місяця.
// 22.08.2018
<a href='/Info/?id=93826' >Бережіть дітей: у мережі з'явилась нова смертельна гра для дітей Momo</a>

Бережіть дітей: у мережі з'явилась нова смертельна гра для дітей Momo (переглядів: 1223)

Групи смерті в дитячих іграх знову активізувалися в усьому світі, в тому числі і в нашій країні. Тепер гра смерті прийшла під ім'ям Momo. Поширюється гра як вірус в WhatsApp. Її вже пов'язують зі смертю 12-річної аргентинки.