rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Порадник /
// 26.06.2018

"3 хвилини" - правило, котре може чимало змінити у стосунках із дітьми

"3 хвилини" - правило, котре може чимало змінити у стосунках із дітьми
Дане зображення не є прямою ілюстрацією до матеріалу.
Три хвилини - багато чи мало? А якщо я вам скажу, що ось ці заповітні три хвилинки можуть багато чого змінити у ваших стосунках із дітьми. Як пояснюють це психологи - читайте далі.

Зустрітися із дитиною, ніби ви її/його не бачили декілька років і настільки сильно радієте. Навіть якщо просто вийшли до магазину чи на 5 хвилин з дому.
pic

За словами психологів, саме в перші хвилини зустрічі дитина видає всі емоції і найважливіші переживання, котрі накопичилися всередині.

Найдієвіше, бути на рівні із очима малюка, присісти та сконцентруватися саме на ній, не на інших справах.pic

Насправді, "бути разом" у дорослих і дітей кардинальо відрізняється - якщо дорослим достатньо перебувати в одній квартирі, займаючись своїми справами, то дитині час із вами це тільки бути поруч в квартірі, а повністю з вами - гра, погляд, розмова, книга і т.д.


Згідно з останніми даними, українці в тиждень приділяють дітям 1.5 години спілкування. І це ніби ще хороші результати, адже у сусідній Польщі в день батьки спілкуються лишень 4 хвилини, в середньому.
pic

Наша заклопотаність, біганина та постійний рух, ніби-то заради дитини, у цей час її точно не роблять щасливішою. Необхідність праці та матеріальних благ ніхто не відміняв, проте заповітні хвилини-години із дитиною дадуть їй відчуття важливості, щастя та відчуття того, що вона важлива, потрібна і всі її справи та проблеми важливі для дорослих.
Олена Рибінська
переглядів: 264

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 27.06.2018
<a href='/Info/?id=91994' >Спілкування у родині - секрети успіху батьків та дітей [ПОРАДИ]</a>

Спілкування у родині - секрети успіху батьків та дітей [ПОРАДИ] (переглядів: 953)

Не тільки окремих сімей, а й суспільства загалом. Проблема дитячої агресії розввається і торкається чи не кожного. Спалахи люті та бажання руйнувати, провокують батьків ізолювати дитину або ж відсторонити від зайвого спілкування із однолітками. Але що робити, аби попередити такі прояви характеру та особистості? Читайте далі.
// 27.05.2018
<a href='/Info/?id=77486' >Що повинні знати діти про спілкування із незнайомцями? [ПОРАДИ]</a>

Що повинні знати діти про спілкування із незнайомцями? [ПОРАДИ] (переглядів: 2615)

У наш неспокійний час діти повинні бути максимально уважними на вулиці та знати елементарні правила поведінки із незнайомцями. І саме ми, батьки, повинні їх навчити цьому. Що обов'язково потрібно знати дітям про спілкування із незнайомцями - читайте далі.
// 15.05.2017
<a href='/Info/?id=82858' >Що не варто робити батькам? [ТОП поради мамам і таткам]</a>

Що не варто робити батькам? [ТОП поради мамам і таткам] (переглядів: 352)

Я - мама. І я доволі часто нервуюся: як донька в садочку, чи їй не холодно/спекотно, чи поїла, чи встигає в навчанні і т.д. Але найбільш з'їдає нервових клітин...переживання чи правильно я її виховую? Чи вірно говорю з нею, даю поради, чи не проживаю за неї її життя? І думаю, я не одинока в своїх переживаннях. І зібрала в статті нижче днекілька корисних порад, котрі направлять нас, батьків, в потрібному напрямку.
// 15.05.2018
<a href='/Info/?id=84823' >Як ми несвідомо привчаємо дітей терпіти насильство?</a>

Як ми несвідомо привчаємо дітей терпіти насильство? (переглядів: 1721)

Про насильство, зазвичай, батьки із дітьми не говорять. Або вже після випадку, котрий може трапитися або ж чекають відповідного віку. Але разом з тим, щодня, мимоволі ми вносимо у життя дітей фрази, котрі таки можуть "зламати" їх психологічно, просто завдяки тому, що повторюються часто та систематично. Що ж саме ми робимо не так - читайте далі.