rivne1.tv / Проекти / Здорово жити /
// 24.05.2018

Не цілуйте дітей – це небезпечно для їхнього здоров'я!

Не цілуйте дітей – це небезпечно для їхнього здоров'я! Поцілунок - одне з найщиріших і зрозумілих для будь-якої людини незалежно від його культури і мови проявів ніжності і любові. Ну і як можна втриматися і не розцілувати власну дитину, якщо немовля для своїх батьків є справжнім втіленням цих почуттів. Але - стоп! - виявляється, існує цілий ряд причин, по яких не рекомендується цілувати маленьку дитину в губи.

І перша з подібних причин - медична.

Цілувати в губки – ризик заразити дитину інфекцією, якої дуже багато в нашому роті. В результаті малюк може придбати цілий "букет" захворювань, таких як герпетичний стоматит або ангіна, герпес губ і ін. Адже у дітей ще не до кінця сформований імунітет, їхній організм ще не в силах дати відсіч інфекціям. Тож не дивно, що після відвідин родичів і рясних поцілунків в губи дитина може захворіти на ГРВІ. При чому,той хто цілує може бути зовні абсолютно здоровим!Також про шкоду поцілунків в губи між дітками і дорослими кажуть стоматологи, попереджаючи, що так можна навіть карієс дитині передати.pic

Другий фактор - психологічний.

Якщо дитина звикне до того, що поцілунок в губи є нормальним проявом світлих почуттів, то він буде намагатися повторити подібну поведінку при зустрічі з кожним з Ваших знайомих, в силу юного віку ще не володіючи рядом понять про різні групи людей (родичі, батьки, друзі і сторонні). Крім того, коли малюк стане трохи старший, крім ризиків гігієнічного характеру, існує ризик того, що в поцілунках з ним навколишні можуть угледіти і сексуальний підтекст. Тому варто пам'ятати про це, коли у Вас виникає бажання проявити свої почуття по відношенню до власної дитини. Виходячи з його ж інтересів, знайдіть для їх вираження якусь іншу форму, ніж поцілунки дитини в губи: поцілунок в щічку, обійми і погладжування дитини.pic

переглядів: 718

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 11.09.2018
<a href='/Info/?id=94412' >Кіста яєчника: ранні ознаки, які часто ігноруються</a>

Кіста яєчника: ранні ознаки, які часто ігноруються (переглядів: 380)

Багато жінок не з чуток знають, що таке кіста яєчників. Це доброякісне патологічне утворення тісно пов'язане з менструальним циклом, тому найчастіше спостерігається у жінок молодого і середнього віку. Щоб захистити своє здоров'я, потрібно регулярно відвідувати гінеколога і знати симптоми, які можуть сигналізувати про потенційно серйозну проблему.
// 08.09.2018
<a href='/Info/?id=94327' >Осіння алергія і як від неї врятуватись</a>

Осіння алергія і як від неї врятуватись (переглядів: 371)

Нежить, подразнення шкіри, раптові і безпричинні сльози - ні, це не грип та застуди, а осіння аллергія.Традиційним періодом страждань алергіків вважається весна - час активного цвітіння. Однак не менші небезпеки їх підстерігають і в осінній період.
// 07.09.2018
<a href='/Info/?id=94302' >Чи можна пити алкоголь вагітним і скільки?</a>

Чи можна пити алкоголь вагітним і скільки? (переглядів: 292)

Про негативний вплив градусних напоїв на здоров'я жінки і її майбутньої дитини багато пересудів, однак, незважаючи на всі запевнення фахівців, не всі готові повністю відмовитися від алкоголю.
// 27.08.2018
<a href='/Info/?id=93933' >Як розпізнати ниркову коліку?</a>

Як розпізнати ниркову коліку? (переглядів: 396)

Ниркова коліка - це гострий напад болю в поперековій ділянці, викликаний різким порушенням відтоку сечі з нирки і порушенням кровообігу в ній. Вважається, що біль при нирковій коліці одна і найсильніших, що тільки здатна відчувати людина, і за інтенсивністю впливу перевершує навіть роди.