rivne1.tv / Проекти / Здорово жити /
// 24.05.2018

Не цілуйте дітей – це небезпечно для їхнього здоров'я!

Не цілуйте дітей – це небезпечно для їхнього здоров'я! Поцілунок - одне з найщиріших і зрозумілих для будь-якої людини незалежно від його культури і мови проявів ніжності і любові. Ну і як можна втриматися і не розцілувати власну дитину, якщо немовля для своїх батьків є справжнім втіленням цих почуттів. Але - стоп! - виявляється, існує цілий ряд причин, по яких не рекомендується цілувати маленьку дитину в губи.

І перша з подібних причин - медична.

Цілувати в губки – ризик заразити дитину інфекцією, якої дуже багато в нашому роті. В результаті малюк може придбати цілий "букет" захворювань, таких як герпетичний стоматит або ангіна, герпес губ і ін. Адже у дітей ще не до кінця сформований імунітет, їхній організм ще не в силах дати відсіч інфекціям. Тож не дивно, що після відвідин родичів і рясних поцілунків в губи дитина може захворіти на ГРВІ. При чому,той хто цілує може бути зовні абсолютно здоровим!Також про шкоду поцілунків в губи між дітками і дорослими кажуть стоматологи, попереджаючи, що так можна навіть карієс дитині передати.pic

Другий фактор - психологічний.

Якщо дитина звикне до того, що поцілунок в губи є нормальним проявом світлих почуттів, то він буде намагатися повторити подібну поведінку при зустрічі з кожним з Ваших знайомих, в силу юного віку ще не володіючи рядом понять про різні групи людей (родичі, батьки, друзі і сторонні). Крім того, коли малюк стане трохи старший, крім ризиків гігієнічного характеру, існує ризик того, що в поцілунках з ним навколишні можуть угледіти і сексуальний підтекст. Тому варто пам'ятати про це, коли у Вас виникає бажання проявити свої почуття по відношенню до власної дитини. Виходячи з його ж інтересів, знайдіть для їх вираження якусь іншу форму, ніж поцілунки дитини в губи: поцілунок в щічку, обійми і погладжування дитини.pic

переглядів: 573

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 21.06.2018
<a href='/Info/?id=91841' >Пpичини літньої алергії </a>

Пpичини літньої алергії (переглядів: 146)

В літню пopу люди забувають про небезпеку для aлepгікa, a даремно. Цвітіння cocни - oднa з пpичин aлepгії влітку Cпpoвoкувати aлepгічну peaкцію можуть не тільки екзотичні квіти, але і пилок вільxи, бepeзи, горіха, тoпoлиний пуx і навіть злaки.
// 20.06.2018
<a href='/Info/?id=91783' >Як обрати і коли використовувати інгалятор  </a>

Як обрати і коли використовувати інгалятор (переглядів: 159)

Застудні, вірусні, алергічні та інші захворювання органів дихання вимагають негайного вжиття заходів. Якщо можна обійтися без серйозних препаратів пероральним шляхом, то найбільш швидкий і ефективний спосіб доставки лікарського засобу безпосередньо в уражену ділянку - використовувати інгалятор.
// 18.06.2018
<a href='/Info/?id=91734' >Інший секс: плюси і мінуси</a>

Інший секс: плюси і мінуси (переглядів: 247)

Як і все на світі, анальний і оральний секс хороший в міру. До вашої уваги плюси та мінуси іншого сексу.
// 13.06.2018
<a href='/Info/?id=91594' >Безпечна відпустка без наслідків</a>

Безпечна відпустка без наслідків (переглядів: 246)

Пора відпусток почалася. Як захистити себе в цей період? Як повернутися додому відпочилим і засмаглим, а не хворим? На ці та інші питання лікарі відповідають щорічно. Згадаймо основні правила здорового відпустки.