rivne1.tv / Проекти / Здорово жити /
// 24.05.2018

Не цілуйте дітей – це небезпечно для їхнього здоров'я!

Не цілуйте дітей – це небезпечно для їхнього здоров'я! Поцілунок - одне з найщиріших і зрозумілих для будь-якої людини незалежно від його культури і мови проявів ніжності і любові. Ну і як можна втриматися і не розцілувати власну дитину, якщо немовля для своїх батьків є справжнім втіленням цих почуттів. Але - стоп! - виявляється, існує цілий ряд причин, по яких не рекомендується цілувати маленьку дитину в губи.

І перша з подібних причин - медична.

Цілувати в губки – ризик заразити дитину інфекцією, якої дуже багато в нашому роті. В результаті малюк може придбати цілий "букет" захворювань, таких як герпетичний стоматит або ангіна, герпес губ і ін. Адже у дітей ще не до кінця сформований імунітет, їхній організм ще не в силах дати відсіч інфекціям. Тож не дивно, що після відвідин родичів і рясних поцілунків в губи дитина може захворіти на ГРВІ. При чому,той хто цілує може бути зовні абсолютно здоровим!Також про шкоду поцілунків в губи між дітками і дорослими кажуть стоматологи, попереджаючи, що так можна навіть карієс дитині передати.pic

Другий фактор - психологічний.

Якщо дитина звикне до того, що поцілунок в губи є нормальним проявом світлих почуттів, то він буде намагатися повторити подібну поведінку при зустрічі з кожним з Ваших знайомих, в силу юного віку ще не володіючи рядом понять про різні групи людей (родичі, батьки, друзі і сторонні). Крім того, коли малюк стане трохи старший, крім ризиків гігієнічного характеру, існує ризик того, що в поцілунках з ним навколишні можуть угледіти і сексуальний підтекст. Тому варто пам'ятати про це, коли у Вас виникає бажання проявити свої почуття по відношенню до власної дитини. Виходячи з його ж інтересів, знайдіть для їх вираження якусь іншу форму, ніж поцілунки дитини в губи: поцілунок в щічку, обійми і погладжування дитини.pic

переглядів: 808

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 08.12.2018
<a href='/Info/?id=96911' >Які зміни на шкірі вказують на хворобу серця</a>

Які зміни на шкірі вказують на хворобу серця (переглядів: 1716)

Цінну, а іноді і життєво важливу інформацію про ризик серцевих захворювань надають не тільки кардіологи, але і дерматологи. Вони можуть визначити людину з захворюванням серця, лише подивившись на її шкіру.Тому експерти створили список з 10 найпоширеніших шкірних симптомів, які сигналізують про порушення роботи серця.
// 07.12.2018
<a href='/Info/?id=96909' >10 продуктів,які позбавлять від каменів в нирках, болів в суглобах</a>

10 продуктів,які позбавлять від каменів в нирках, болів в суглобах (переглядів: 2177)

Винекнення каменів у нирках пов'язано з порушенням обміну речовин, накопичується в нирках нерозчинні солі. Спочатку вони осідають у вигляді невеликих кристалів - «піску», і їх можуть виявити на цій стадії при ультразвуковому дослідженні.Потім дрібні кристали об'єднуються, утворюючи нерозчинні камені. На щастя, є продукти, які допомагають боротися з нерозчинними солями! Отож, 10 найефективніших продуктів, які варто вживати регулярно.
// 07.12.2018
<a href='/Info/?id=96897' >Правда и міфи про щоденне вживання супів</a>

Правда и міфи про щоденне вживання супів (переглядів: 560)

Для більшості українців «суп» і «обід» - синоніми. З раннього дитинства, в сім'ї, дитячому садку, в школі нас привчають до того, що без супу не прожити. «От не будеш їсти суп, зіпсуєш шлунок - пошкодуєш тоді, що мене не слухав!» - казала, бувало, мама, коли ми відмовилися від обов'язкового першого.
// 07.12.2018
<a href='/Info/?id=96892' >Кава: користь і шкода</a>

Кава: користь і шкода (переглядів: 178)

Мільйони людей на нашій планеті починають свій день з чашки міцної кави. Підвищити рівень енергії, прогнати сонливість і налаштуватися на продуктивний робочий день їм допомагає міститься в каві і чаї алкалоїд кофеїн. Кількість чашок кави, яке можна випивати без шкоди для здоров'я, для кожної людини різне. Воно залежить від генетично обумовленої швидкості нейтралізації організмом кофеїну, стану печінки і серцево-судинної системи.