Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
// 23.05.2018

Безперечні лідери: юні кікбоксери вибороли призові місця на Кубку світу

Рівненські спортсмени завоювали призові місця на Кубку Світу. Три золоті, три бронзові і дві срібні медалі вибороли юні кікбоксери. Нині вони готуються до чемпіонату світу.

Як вдалося перемогти суперників знають наші журналісти.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

Любов Данча, Тарас Зензелюк
переглядів: 498

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>

Інші публікації у розділі:

// 09.12.2018
<a href='/Info/?id=96953' >Одеський «Інтерхім» зазнав поразки від  БК «Рівне»</a>

Одеський «Інтерхім» зазнав поразки від БК «Рівне» (переглядів: 177)

Вчора, 8 грудня, жіноча збірна Рівного з баскетболу впевнено обіграла одеських суперниць.
// 06.12.2018
<a href='/Info/?id=96854' >На Рівненщині стартує зимовий чемпіонат з міні-футболу</a>

На Рівненщині стартує зимовий чемпіонат з міні-футболу (переглядів: 207)

Днями у Здолбунівському районі, відбулося жеребкування 23-го відкритого зимового чемпіонату з міні-футболу.
// 05.12.2018
<a href='/Info/?id=96826' >Школярі Рівного перемогли в Крутих іграх-2018</a>

Школярі Рівного перемогли в Крутих іграх-2018 (переглядів: 148)

Рівненські школярі тріумфально перемогли у Всеукраїнському новому спортивному проекті «Cool Games» (Круті ігри–2018)
<a href='/Info/?id=96809' >Для особливих дітей у Великих Межирічах провели змагання </a>

Для особливих дітей у Великих Межирічах провели змагання (переглядів: 130)

У Великомежиріцькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ступенів, що в Корецькому районі, влаштували спортивні змагання «Ти зможеш, якщо зміг я!».